تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: سوال

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض سوال

آقا یه چند وقتیه سردرد و سرگیجه های مشکوکی می گیرم گاهی اوقات البته مخصوصاً پشت سرم بیشتر درد و گرفتگی احساس میکنم و کلاً هم خیلی دل و دماغ ندارم و بی حال و گنگم یکمی، البته پیش دکترم رفتم و یه چندتایی غرص و از این جور چیزا داده یکمی بهتر شدم ولی خوب نشدم تا امروز صبح تو حالت خواب و بیداری بودم که یه لحظه احساس کردم یه فشار بسیار شدیدی در بدنم و به سمت مغزم ایجاد شده انگار مثلا خون با یه شدت زیادی به سمت مغزم بیاد و یه صدای سوت از گوشم میومد، مخصوصاً گوش چپم و برای چند ثانیه هیچ کاری نمی تونستم بکنم حتی سعی کردم انگشت دستم رو تکون بدم نتونستم، ولی کل این جریان فوقش 4 ثانیه طول کشید. حالا خودمم موندم قضیه چی بوده یه شک عصبی یا چیزی بوده نمیدونم (چون استرس و مشغله فکری نسبتاً زیادی دارم)؟ یا شاید به قول بچه ها بختکی چیزی بوده (البته اینو شوخی گفتم چون من اعتقادی ندارم به این چیزا) در ضمن هفته پیشم برای همین سردردم اینا یه سیتی اسکن مغزی هم داده بودم که چیزی نشون نداده بود. حالا نمی دونم واقعا تصمیم دارم یه دکتر مغز و اعصاب برم ولی گفتم این جا هم قبلش این مسئله رو مطرح کنم ببنیم نظر دوستان چیه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

از اثرات پارازیت ماهواره ای است اگر شما چند وقت از شهر بزنید بیرون بهتر می شوید

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اگر بررسی های آزمایشگاهی و عکس چیزی نشان نداده به احتمال زیاد مشکل عصبی می باشد . کاهش استرس و تنش کاری و در صورت لزوم ویزیت متخصص اعصاب و روان .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •