تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 15 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 150

نام تاپيک: ساخت ترینر توسط ویژوال بیسیک

مدیر انجمن برنامه نویسی Payman_62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرتضي منظورم از هري پاتر همون حامد بازرگانيه. اوني؟

پروفشنال Morteza_SOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط shahrdartoope
    بازم سلام...
    مرتضی جان راست میگه اگه چیزی بد.ن زحمت آدم به دست بیاره بطور عمقی درکش نمیکنه!!
    من دیروز از اینتر نت تمام چیزهای لازم رو یاد گرفتم فقط اگه آقا مرتضی اجازه میرن من بزارمشون

شهردار

به نام خدا
    با عرض و سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست گرامی ...
    دوست عزیز shahrdartoope جان پس بالاخره یک شخصی پیدا شد تا درد دل ما را بفهمه البته نه اینکه بقیه نمی فهمندا بلکه درک نمی کنند .
    اگر برای شما ممکن می باشد تمام چیزهایی را که از اینترنت گرفته اید را از طریق پیغام های خصوصی برایم ارسال کنید تا تغییرات لازمه را اعمال کنم ( تصحیح ) کنم .
    با تشکر از شما دوست گرامی در ضمن دوستی پرسیده بود که آیا من هری پاترم به نظرتون دو تا هری پاتر تو سایت ضایع نیست ....!!! نه من نیستم من مرتضی ا.... پ.. هستم .

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

به نام خدا
    یک عذرخواهی به همه بدکارم
    چون بعضی وقت ها دیر می آیم علتش اینه که تو بیشتر سایتهای ایرانی و خارجی فعالییت می کنم

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

به نام خدا
    با سلام
    مرتضي منظورم از هري پاتر همون حامد بازرگانيه. اوني؟
    خیر من اونی که شما می گید نیستم .
    این وصله ها به ما نمی چسبه
    Last edited by Morteza_SOS; 10-05-2006 at 10:39.

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

سلام اقا مرتضی
    اول از همه اینکه اگه بگم من بلدم رازی میشی؟؟؟ بابا اینا که جونشون اومد به لبشون راستی گروه داکس که کمپانی نیست!!

بعدشم اینکه یکشبه راه هزار شبو نمیشه رفت فعلا یعنی نمیشه یهو یه بازی بکنی جو گیر شی بگی من می خوام ترینر ساز بشم

اصلا فکر کنید برنامه نویسی رو یاد گرفتید خب باید بلد باشید چطوری برای ترینرتون اپشن های پیچیده مثل نامریی شدن یا پرواز یا عبور از دیوار و اینا بسازید ؟؟؟اینا رو که با ارت مانی نمیشه کار کرد و تازه اگه یاد بگیرید که کار تکی بدرد نمیخوره و باید تو یه گروه عضو شید که ازمون های بسیار سختی دارند که اصلا به فکرتون نمیرسه

خب دیگه اینا واسه اونایی بود که اینکارا بدردشون نمیخوره ولی اگه میخواید با اراده پیش برید باید چند سالی رو صرف این کارا کنید و اگه کسی واقعا حوصله اش رو داشت باید اول مطالعه کنه و اطلاعات مورد نیاز رو بدست بیاره...

در ضمن ترینر ساختن بدون گیم هکینگ ارزشی نداره منظورم گیم هکینگ به معنای نفوذ واقعی در بازی هستش.....

خب دیگه اینم یه نطقی بود از ما شرمنده اینقدر حرف زدم

آخر فروم باز vorojax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آنجا که دل خوشست....

پيش فرض

چی شد اقا کسی یاد نمیده؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006

12

نقل قول نوشته شده توسط gamehackir
    سلام اقا مرتضی
    اول از همه اینکه اگه بگم من بلدم رازی میشی؟؟؟ بابا اینا که جونشون اومد به لبشون راستی گروه داکس که کمپانی نیست!!

بعدشم اینکه یکشبه راه هزار شبو نمیشه رفت فعلا یعنی نمیشه یهو یه بازی بکنی جو گیر شی بگی من می خوام ترینر ساز بشم

اصلا فکر کنید برنامه نویسی رو یاد گرفتید خب باید بلد باشید چطوری برای ترینرتون اپشن های پیچیده مثل نامریی شدن یا پرواز یا عبور از دیوار و اینا بسازید ؟؟؟اینا رو که با ارت مانی نمیشه کار کرد و تازه اگه یاد بگیرید که کار تکی بدرد نمیخوره و باید تو یه گروه عضو شید که ازمون های بسیار سختی دارند که اصلا به فکرتون نمیرسه

خب دیگه اینا واسه اونایی بود که اینکارا بدردشون نمیخوره ولی اگه میخواید با اراده پیش برید باید چند سالی رو صرف این کارا کنید و اگه کسی واقعا حوصله اش رو داشت باید اول مطالعه کنه و اطلاعات مورد نیاز رو بدست بیاره...

در ضمن ترینر ساختن بدون گیم هکینگ ارزشی نداره منظورم گیم هکینگ به معنای نفوذ واقعی در بازی هستش.....

خب دیگه اینم یه نطقی بود از ما شرمنده اینقدر حرف زدم

به نام خدا
    با سلام و تشکر از شما من به عنوان یکی از اعضای گروه حاضر به همکاری با شما هستم مثلا به عنوان یک کرکر یا یک تستر ولی این آخری را بیشتر دوست دارم پس من را راهنمایی کنید .
    در ضمن Pizza Dox یک کمپانی کوچک در انگلیس می باشد که توسط منگو میچر مدیریت می شود البته شرکت کوچک هم می توان نامید در ضمن اگر اطلاعات کاملی از اعضای گروه شان را می خواهید پیغام بگذارید تا قرار بدم
    خوب پس اگر ممکن است من را به عنوان یک تستر انتخاب کنید در ضمن من از شما متشکرم به خاطر نظراتتان .!!!

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

نه مرسی گروهشونو کاملا می شناسم ولی اگه بزارید تو فروم بهتره و اعضا استفاده میکنند

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

به نام خدا
    فعلا به قول دوست عزیزم گیم هکر موقع امتحانات اونم فکرش را بکنید رشته تجربی چه می شه پس بعد از امتحان کامل می کنم مقاله ای را که قولش را داده ام پس فعلا این تراینر پیش ساخته را داشته باشید.
    در این برنامه یا تراینر که در ویژوال بیسیک 6 نوشته ام کافی است که مقادیری را که مثلا توسط آرت مونی پیدا کردن اید را در جاهایی که در کد و مدول ها توضیح داده ام قرار دهید شرمنده که دیر شد . اگر مشکلی بود نظر بدید تا مو به مو راهنمایی کنم .

لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سریال : Morteza_SOS_Trainer_Template_***_For_Iranian.

آخر فروم باز vorojax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آنجا که دل خوشست....

پيش فرض

مرتضی جون دمت گرم!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •