تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 4428 اولاول 12345678915551055051005 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 44271

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

داره خودمونی میشه pmd2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    پشت میزم

10

پارس آنلاین که به من زیاد حال نمیده دیشب تا صبح فقط حدود 400 مگ دانلود کرده برام. .
    دوست عزیز لطفا تست سرعت رو هم بذارید.ممنون

آخر فروم باز FARID88's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

بله مطمئنم چون اگه مطمئن نبودم خودم اتمام دانلودمو رو 7 نمیذاشتم.
    واسه اینکه شما هم از این موضوع مطمئن بشین کافیه که بعد از ورود به حساب سرویستون به قسمت گزارش مصرف در سایت پارس آنلاین برین و ببینین که چه تایمی رو رایگان حساب کرده و چه تایمی از ترافیکتون کم کرده. من خودم از روی همین فهمیدم. واستون عکسشو میذارم تا ببینین.
    این لیست هم بعد از هر دیسکانکت به روز میشه.

همونطور که میبینین تو قسمت هایی که با حاشیه قرمز مشخص کردم، ترافیک به صورت رایگان در نظر گرفته شده و از ساعت 7 به بعد از ترافیک سرویس کم کرده.امتحانش مجانیه.

بازم اگه سوالی بود در خدمتم.

اگه مفید بود کلیک رو تشکر کافیه البته میدونم کار سختیه
    امشب باید منم امتحان کنم اگر اینجوری باشه عالیه.

3. این کاربر از FARID88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز porya_spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

تلفن ما نویز داره و بعضی اوقات چراغ لینک مودمم خاموش میشه !!

زنگ زدم پشتیبانی پارس جریان گفتم . گفت همه چی از سر راه بردار . سیم اصلی از پریز بزن به مودم مشکلت حل میشه . درستم میگه چون وقتی تلفن مستقیم وصل میکنم دیگه نیز نداره !!

سوالم اینه که چرا همه دارن با اسپلیتر کار میکنن هیچ مشکلی ندارن !! حالا من باید همه چی از سر راه بردارم مستقیم بزنم به مودم ؟

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

دوست عزیز لطفا تست سرعت رو هم بذارید.ممنون

اینم تست من

سرویس FP1 256k کرمان مرکز مخابراتی سیدالشهدا:

اکثر اوقات زیر 50 دانلود میکنه و سرعت نوسان بسیار زیادی هم داره هی کم میشه صفر میشه دوباره میره رو 40 بعضی وقتا هم 70 80 در ساعتای خیلی خلوت مثل 10 شب 100 120 هم می گیره.
    در ساعتهای خیلی شلوغ هم زیر 10 دانلود میکنه 4، 5 و گاهی 0 ! مثل صبح ها و شب ساعت 1 .

در کل نوسان خیلی زیادی داره.

6. این کاربر از Exir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض سلام

سلام دوستان..من کلی وقته میخوام سرویس بگیرم اما تصمیم گیری کار سختیه..هر شرکتی رو بعضیا تعریف میکنن بعضیا بد میگن..آخر به این نتیجه رسیدم که شاتل و صبا نت خوبکه اونا هم پورت خالی نداشتن!!!!
    حالا گفتم از شما که پارس دارین بپرسم راضی هستین؟ما غرب تهرانیم.مخابرات منطقه آیت الله کاشانی..میخوام 128 بگیرم.سرعت دانلودش چطور میشه و اصلا فکر میکنین پورت خالی داره پارس؟
    دمتون گرم

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام . من هم مثل pmd2 از مشهد مرکز قدس هستم . الان که این پنچ صفحه رو خوندم پاک گیج شدم! برای من سرعت شبانه خیلی خیلی مهمه ، اصلا مهم نیست روزانه روی 10 مگ بسته شه یا 2 مگ یا 512 کیلو، چون محدودیت حجم وجود داره. در مورد پارس آنلاین هم اونجور که من بررسی کردم شبانش تا حدود 35 الی 40 کیلو بایت در ثانیه پایین میاد، که سرانگشتی شبی میشه 700 مگ. ولی اینجا صجبت 2 گیگ و این حرفاست! بالاخره نفهمیدم آمار شبانه پارس چجوره!
    ضمنا چرا پینگ اینقدر پایینه! 600 ، 700 میلی ثانیه که فاجعست! دو سه برابر حد معموله!
    در کل سرعت دانلود، آپلود و پینگ بسیار نامتناسب با همدیگه به نظر می رسه.
    بطور مثال این تست منه، اعداد با هم جوره ولی تو تستای پارس دانلود بالا، آپلود پایین، پینگ خیلی کنده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام . من هم مثل pmd2 از مشهد مرکز قدس هستم . الان که این پنچ صفحه رو خوندم پاک گیج شدم! برای من سرعت شبانه خیلی خیلی مهمه ، اصلا مهم نیست روزانه روی 10 مگ بسته شه یا 2 مگ یا 512 کیلو، چون محدودیت حجم وجود داره. در مورد پارس آنلاین هم اونجور که من بررسی کردم شبانش تا حدود 35 الی 40 کیلو بایت در ثانیه پایین میاد، که سرانگشتی شبی میشه 700 مگ. ولی اینجا صجبت 2 گیگ و این حرفاست! بالاخره نفهمیدم آمار شبانه پارس چجوره!
    ضمنا چرا پینگ اینقدر پایینه! 600 ، 700 میلی ثانیه که فاجعست! دو سه برابر حد معموله!
    بطور مثال این تست منه، اعداد با هم جوره ولی تو تستای پارس دانلود بالا، آپلود پایین، پینگ خیلی کنده.
    سرعت شبانه بستگی به منطقه داره ممکنه به 40 هم نرسه ممکنه بالای 130 باشه منطقه ما خوبه کم کم 2 هر شب میشه دانلود کرد ولی پینگ بالاست.

داره خودمونی میشه pmd2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    پشت میزم

پيش فرض

توی محدوده ما که خوبه و شبا افت سرعت نداریم. این تست سرعتیم که میبینین گذاشتم مال شبه.
    مقدار پینگ هم با سرور انتخابی رابطه مستقیم داره. من با سرور لندن که میگیرم پینگش از سرور باکو کمتر میشه.
    شما از کدوم شرکت سرویس گرفتین؟
    لطف کنید تست از Speedtest.net هم بگیرین.

پروفشنال هشت بهشت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

این تست امروز صبح منه .

اصفهان . مرکز شهید ردانی پور . سرویس 1 مگ

البته این سرعت ها فکر کنم الکی باشه . سرعت دانلود من از 140 بالاتر نمیره
    Last edited by هشت بهشت; 09-04-2010 at 10:10.

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

شما از کدوم شرکت سرویس گرفتین؟
    لطف کنید تست از Speedtest.net هم بگیرین.
    من فن آوا دارم.
    من کلی بررسی کردم مکانیزم تست سرعت تو سایت SPEED.IO خیلی خیلی دقیقتر و بهتر از speedtest.net هستش. شما هم حتما امتحان کنین.
    ولی به هرحال چشم بفرمایید:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •