تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4275 از 4428 اولاول ... 32753775417542254265427142724273427442754276427742784279428543254375 ... آخرآخر
نمايش نتايج 42,741 به 42,750 از 44271

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

داره خودمونی میشه amir.17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

آقا یه شرکت دیگه به اسم سپنتا رو بررسی کردم
    ولی قانون مسخره ایی واسه شبانش داره
    سرویسی که میخرید هر چقدر حجم داشته باشه همونقدر ترافیک رایگان میده یعنی اگه سرویس 3 گیگ حجم داشته باشه تو یه ماه
    حجم رایگان شبانه شما میشه 3 گیگ تو یه ماه

الان می خوام ببینم فازشون از این حرکت چی بوده ؟
    مستقیما فحش میداد بهتر بود!

2. 3 کاربر از amir.17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان الان هم با پارس آنلاین هم با فن آوا صحبت کردم در مورد شبانه

با پارس آنلاین صحبت کردم گفتن اگه الان خرید یا تمدیدی انجام بدید تا مدت قراردادتون مثلا ۱ ساله ( ۲۰ درصدم تخفیف داره ) بخرید تا ۱ سال شامل این طرح حذف شبانه نمیشید ( صداشونم ضبط کردم محض احتیاط )

از اونور هم با فن آوا صحبت کردم چون هفته پیش از پارس تخلیه کردم و رفته بودم فن آوا ( هر سه خطم ) چون بهم گفته بودن سرعت شبانه و روزانه مثل همه و خط هم تا ۱۰مگ و تا اونجایی که خط مشترک بکشه باز میکنن ، که البته شبش تست شد و دقیقا سرعت روی ۱۹۰ قفل میشد یعنی زیر ۲ مگ ، در نتیجه شکایت کردم و چون صدای فروشنده هم ضبط کردم هیچ عذری نداشتن قبول کردن که تخلیه کنن و پولم رو پس بدن ، الان بهم زنگ زدن گفتن چون به شما گفتن سرعت روز و شب یکی هست و شکایت کردید استثناً خط هاتون رو میتونیم طوری ببندیم که شبانه سرعتتون محدود نشه و مثل سرعت روز دانلود کنید

حالا به نظرتون کدوم رو انجام بدم ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    خیلی ستمه... مثلا 1 ساله ببندیم بعد ببینیم این قانون شامل حالمون نمیشه... خیل یدردسر داره پول زنده کردن... بنظر من نسیه رو ول کن و به نقد بچسب... این پارس برا خودش زیادی حرف میزنه... بلاخره باید تو سایت زیر همین خبر میزد که این قانون شامل کسایی که تا قبل از 10 اذر تمدید کنن تا اخر قرارداد شامل نمیشه!!

مثلا اینجارو ببین
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برا این تغییر سرویسهای نامحدود ذکر کرده که اگه تا قبل از 1 ابان قرارداد ببندی شامل این طرح نمیشه.. باز خودت میدونی کاکو
    Last edited by hasanoooooooo; 29-11-2014 at 12:52.

4. این کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال faramobile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

خیلی ستمه... مثلا 1 ساله ببندیم بعد ببینیم این قانون شامل حالمون نمیشه... خیل یدردسر داره پول زنده کردن... بنظر من نسیه رو ول کن و به نقد بچسب... این پارس برا خودش زیادی حرف میزنه... بلاخره باید تو سایت زیر همین خبر میزد که این قانون شامل کسایی که تا قبل از 10 اذر تمدید کنن تا اخر قرارداد شامل نمیشه!!!
    خب همین دیگه وقتی کتبا قید کنن اینو دیگه راحت میتونید شکایت کنید و دیگه مثل قبل نیست که با یه تبصره (که تو قرار داد بود نوشته بودن تا وقتی بستر های مخابراتی و پهنای باند اجازه بده ) دست شمارو برای هر گونه شکایتی کوتاه کنن !

الان من فقط موندم فن آوا رو انتخاب کنم یا پارس آنلاین با این شرایطی که گفتن

پروفشنال M.Sadegh.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نصفِ جهان

پيش فرض

دوستان سلام

من هم پنج شنبه رفتم و فرم تخلیه را پر کردم.
    ولی اصلا چیزی راجع به اینایی که تا قبلِ آذر هستند ، شبانه براشون میمونه نگفت در حالی که خیلی تلاش کرد ، اگه گفته بود شاید چند شب بیشتر میموندم و امتحان می کردم.
    اول که وارد دفترشون شدم فکر کردم رفتم آرایشگاه زنونه ، ترسیدم.
    فروشنده خیلی تلاش کرد که من را منصرف کنه ولی خوب نتونست.(اول خانومی که پشت میز بود ولی بعد که دید خیلی مصرم من را فرستاد پیش رییسش)
    اول گفت هرچی ترافیک از باشگاه هدیه داری میسوزه و فقط ترافیک قردادت پولش برمیگرده.(4 ماه به پایان قراردادم مونده.)
    بعد گفت بیا 4 گیگ هم من همین طوری بهت هدیه میدم برو حال کن گفتم اگه همش شبانه مصرف کنم میشه 12 گیگ که اون مالِ یک هفته یا دو هفته است بعدش چیکار کنم.
    بعد گفت خوب کجا میخوای بری گفتم هرجا بهتر باشه گفت هیچ جا مثلِ ما نیست و یک کاغذ که راجع به شبانه رایگان بقیه شرکت ها گذاشت جلوم.(مخابرات - شاتل - ها وب -صبانت)
    گفتم مخابرات طرح حرفه ای میده این که نوشتی زرینِ ، های وب هم فشفشه داره که عملا بهتر از شماست - صبانت هم بهتره چون حداقل دو برابر ترافیک شبانه میده نه مثلِ شما از روزانه برا شب ترافیک بگیره.
    بعد گفت باشه ولی همه شرکت ها این طرح را اجرا می کنند ، گفتم آره شما و متحدانتون شاید ولی بقیه نه خیر.
    دیگه داشت کف میکرد ، گفت خانومِ فلانی کارشون را انجام بده انگار نمیشه کاری کرد.
    گفتم من خودم 5 مشترک آوردم پارس که امتیاز همونا ترافیک باشگاه مشتریانم بود حالا به همه اونها هم گفتم که بیان تخلیه.
    این را که گفتم دیگه میخواست با لقد بیرونم کنِ چون کلی مشتری داشتن و داشتن همه حرفایِ ما را که من با لحنِ عصبی حرف میزدم می شنیدن.

لازم هست این موارد را هم بگم :
    تو این یکسالی که مشترک این شرکت بودم کاملاً راضی بودم جز اوایل که یکم قطعی داشت و اون چند موردی که مشکل سراسری بود هیچ وقت قطعی نداشتم.
    از نظر دانلود شبانه هم اون اوایل که 9 مگ شد حالش را بردیم و آرشیو را کامل جمع کردیم.(شبی 10 گیگ تا 13 گیگ)
    ولی بعدش دیگه چون عملا آرشیوم کامل بود فقط موارد جدید آپدیت میشد که اونم شاید هفته ای 10 گیگ میشد.
    شاید تو این یکسال که مشترک پارس آنلاین بودم نزدیکِ 1.5 تا 2 ترابایت با سرویس های این شرکت تبادل اطلاعات داشتم.
    ای کاش پارس این طرح را اجرا نمیکرد ، همه هم راضی بودند ، حتی ناراضی ترین ها.
    جداً راست میگن تو ایران همیشه هرچی تازه میاد بخرید تا خرابش نکردند.
    5 یا 6 سالِ پیش که از شاتل سرویس گرفتم ، اینترنتی ثبتِ نام کردم ، بعد پیکشون فرداش اومد در خونه پول را گرفت مودم را تحویل داد و سه روز بعد هم رانژه شد و کارشناسشون اومد خطم را وصل کرد.(ظرفِ سه روز اما الان چی ...)

این هم داستانِ ما با پارس آنلاین ، اینجاست که شاعر میگه چرا هرچی که خوبِ زود تموم میشه.

فعلا هم علیرغم میل باطنی و تنفری که نسبت به مخابرات دارم مجبورم از مخابرات سرویس بگیرم که فعلا وصل نشده.
    وصل شد خبر میدم.

7. 12 کاربر از M.Sadegh.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mrh.fit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

پیشگامان

شبانه 1 تا 7 رایگان

کسی از downstream سرویس های 8 و 10 مگ شون خبر داره ؟؟؟؟
    من از کارشناس فروششون پرسیدم ربات صلیبی زنه پاره شد گفت اینی که میگی اصلا چی هست ؟؟

پروفشنال faramobile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

پیشگامان

شبانه 1 تا 7 رایگان

کسی از downstream سرویس های 8 و 10 مگ شون خبر داره ؟؟؟؟
    من از کارشناس فروششون پرسیدم ربات صلیبی زنه پاره شد گفت اینی که میگی اصلا چی هست ؟؟
    محدودیت شبانه داره برید تاپیک های پیشگامان متوجه میشید

کلا ۲زار نمیارزه

10. 2 کاربر از faramobile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

اوه اوه مثل اینکه وضعیت خیلی خرابه :

الحق كه کلمه "زجرگامان" ، برازنده اين شركته.
    من به تازگی از این شرکت ، ADSL گرفتم.
    يكي دو روزي سرعت شبانه رو بالا بردن. اما بعدش 4-5 روزي ميشه كه سرعت دوباره مزخرف شده.

دوست عزيزي كه ميخواي از پيشگامان سرويس بگيري ، دقت كن ، این تجربه منه :
    موقع خريد سرويس (1 مگ - 4 گيگ) ، بهم قول دادن كه سرعت شب و روزم بين 70 تا 140 باشه.
    بعد از اينكه سرويس رو گرفتم ، 2 روزي سرعتم خوب بود تا اينكه سرعت شبانه به 30 رسيد و پينگ هم سر به فلك !
    زنگ زدم به پشتيباني و گفتم سرعتم رو درست كنيد.
    اولش گفتن سرعت شبانه همه كاربرها رو روي 128 مي بنديم و كاريش نميشه كرد ! (خوب چرا موقع خريد گفتي 70 تا 140 !)
    بعدش گفتن اگه ميخواي سرعتت رو درست كنيم ، بايد شبانه ات رو غيررايگان كنيم ! (آخه 4 گيگ حجم چيه كه شبانه غيررايگانش چي باشه !)
    سايت هم ميخواد باز كنه ، چند بار بايد رفرش كني !
    پشتيباني فوق العاده بي ادبي هم داره .

12. 4 کاربر از mrh.fit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز netstat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

خب همین دیگه وقتی کتبا قید کنن اینو دیگه راحت میتونید شکایت کنید و دیگه مثل قبل نیست که با یه تبصره (که تو قرار داد بود نوشته بودن تا وقتی بستر های مخابراتی و پهنای باند اجازه بده ) دست شمارو برای هر گونه شکایتی کوتاه کنن !

الان من فقط موندم فن آوا رو انتخاب کنم یا پارس آنلاین با این شرایطی که گفتن

به نظر من برای تو همون فن آوا بهتره.... دردسر کمتری هم داری!
    ولی اگر از این قضیه مطمئنی
    به نظر من یکساله پارس خیلی خوب میشه.... چون سرعت دانلود شبانه ی پارس با اجرای این طرح حتی از قبل هم بالاتر میره!
    Last edited by netstat; 29-11-2014 at 13:10.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

این گزینه سوزاندن سرویس فعلی و جایگزینی سرویس رزرو شده رو من نمیبینم تو سایت. هستش هنوز؟

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

محدودیت شبانه داره برید تاپیک های پیشگامان متوجه میشید

کلا ۲زار نمیارزه

داداش از ایـــــــــــــن بابت که قبل از 10 آذر تمدید کنی مشمول قانون یک سوم نمیشی مطـــــــــــــــــــمئنی ؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •