تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 333 از 4428 اولاول ... 2332833233293303313323333343353363373433834338331333 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,321 به 3,330 از 44271

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

اگه نباشه جاش خالی می مونه koorosh2500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام بنده مودممو که زاکسل بود با یک مودم سیمفونی 5210 عوض کردم ولی احساس میکنم سرعت دانلودم پایین اومده قبلنا با idm سرعت دانم به 190 میرسید ولی الان تا 150 به زور بالا نمیره یعنی میتونه علتش مودمم باشه..ممنون...در ضمن سرویسم 256 هست

---------- Post added at 06:57 PM ---------- Previous post was at 06:56 PM ----------

سلام بنده مودممو که زاکسل بود با یک مودم سیمفونی 5210 عوض کردم ولی احساس میکنم سرعت دانلودم پایین اومده قبلنا با idm سرعت دانم به 190 میرسید ولی الان تا 150 به زور بالا نمیره یعنی میتونه علتش مودمم باشه..ممنون...در ضمن سرویسم 256 هست
    بنده و پسر عموی بنده هردو از پارس آنلاین ، یک نوع سرویس و یک مرکز مخابراتی هستیم ولی مودم بنده زایکسل وایرلس و مودم پسرعموی بنده dlink است. یک روز که میهمان منزل ما بود و از اینترنت ما استفاده کرد از سرعت اون شدیدا تعجب کرد.
    Last edited by koorosh2500; 08-01-2011 at 12:44.

2. 2 کاربر از koorosh2500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sib881's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

به احتمال خیلی زیاد از مودمتونه
    حیف نبود زایکسل رو عوض کردید؟!
    زایکسل و لینکسیس بهترین مودمهای بازار هستند
    بنده و پسر عموی بنده هردو از پارس آنلاین ، یک نوع سرویس و یک مرکز مخابراتی هستیم ولی مودم بنده زایکسل وایرلس و مودم پسرعموی بنده dlink است. یک روز که میهمان منزل ما بود و از اینترنت ما استفاده کرد از سرعت اون شدیدا تعجب کرد.
    خیلی باحال و مودبانه مینویسی داداشی.
    اگه مثل facebook دکمه like داشت حتما میزدم.

4. این کاربر از sib881 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

تایید میشه.
    من با مودمهای زیادی کار کرده ام و هیچ مودمی زایکسل و لینکسیس نمیشه.
    البته میکرونت هم یکی از بهترینهاست الان فعلا زایکسل دارم و واقعا راضی کننده هستش.
    بشخصه توصیه میکنم گول این tplink و بخصوص dlink رو نخورین.
    راستی دوستان الان سرعتها به نظرم واقعی شده!!!
    من با سرویس 1 مگ 130 کیلو دانلود دارم.ظهر تا 270 کیلو هم دانلود میکردم.

6. این کاربر از ninja3000sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

تایید میشه.
    من با مودمهای زیادی کار کرده ام و هیچ مودمی زایکسل و لینکسیس نمیشه.
    البته میکرونت هم یکی از بهترینهاست الان فعلا زایکسل دارم و واقعا راضی کننده هستش.
    بشخصه توصیه میکنم گول این tplink و بخصوص dlink رو نخورین.
    راستی دوستان الان سرعتها به نظرم واقعی شده!!!
    من با سرویس 1 مگ 130 کیلو دانلود دارم.ظهر تا 270 کیلو هم دانلود میکردم.

طی روز سرعت ها نوسان زیاد داره و امر طبیعی ای هست
    اونچه باید در نظر گرفت سرعت شب ها هست که چون رایگان قرار میدند محدودیت رو براش قائل میشند

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

حالا چرا فکر کردی از مودمه؟ یبار مودمتو ببر خونه اونا با مودمش عوض کن ببین فرقی میکنه یا سرعت نصف میشه!!

9. این کاربر از reb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Ghasem.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان این قضیه خوردن ترافیک پارس هم داره یکم مشکوک میزنه! دوستم هم 1 گیگ ترافیک داشت شب گذاشت دانلود بشه تا 5 هم دانلودش تموم شد صبح که رفت تو حسابش ازش 1.6 گیگ ترافیک غیر رایگان کم کرده بودند! الان 3 روزه مشکل داره! هم نمایندگی هم تهران پاسخگو نیستن!!! حلا باز شنبه میخواد پیگیری کنه! همینمون کم مونده بود بیاد حجم رایگان دانلود شبانه رو از ترافیک کم کنه...! عجب ...!

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

این قضیه رو باید حضوری پیگیری کنند چون با تلفن راه به جایی نمیبرن و معمولا نتیجه بخش نیست

پروفشنال Ghasem.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این قضیه رو باید حضوری پیگیری کنند چون با تلفن راه به جایی نمیبرن و معمولا نتیجه بخش نیست
    جالب اینجا هست که حضوری وقتی پیش نمایندگی هم میره قبول نمی کنن مشکل از پورتال هست نه مشترک! نمایندگی میگه دست ما نیست تهران هم میگه مشکل رو باید از نمایندگی پیگیری کنید! باز فردا ببینیم چی میشه...

در آغاز فعالیت مسیب's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Hamedan

پيش فرض

سلام دوستان این قضیه خوردن ترافیک پارس هم داره یکم مشکوک میزنه! دوستم هم 1 گیگ ترافیک داشت شب گذاشت دانلود بشه تا 5 هم دانلودش تموم شد صبح که رفت تو حسابش ازش 1.6 گیگ ترافیک غیر رایگان کم کرده بودند! الان 3 روزه مشکل داره! هم نمایندگی هم تهران پاسخگو نیستن!!! حلا باز شنبه میخواد پیگیری کنه! همینمون کم مونده بود بیاد حجم رایگان دانلود شبانه رو از ترافیک کم کنه...! عجب ...!

منم دقیقا چند شب پیش همین مشکل برام پیش اومد. 2 گیگ شبانه رایگان رو تو قسمت غیر رایگان زده بود و از حجم سرویسم کم کرده بود. زنگ زدم به نمایندگی شهرمون تو همدان میگه ما فقط نمایندگی فروش هستیم و این جور مسائل به تهران مربوطه. با تهران هم هنوز تماس نگرفتم ببینم چی میگن. امیدوارم اگر هم اشتباه رخ داده فقط همین 1 بار باشه و دیگه تکرار نشه. چون تو این یکی - دو سال این اولین باری بود که همچین مسئله ای پیش میومد.

در آغاز فعالیت مسیب's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Hamedan

پيش فرض

منم دقیقا چند شب پیش همین مشکل برام پیش اومد. 2 گیگ شبانه رایگان رو تو قسمت غیر رایگان زده بود و از حجم سرویسم کم کرده بود. زنگ زدم به نمایندگی شهرمون تو همدان میگه ما فقط نمایندگی فروش هستیم و این جور مسائل به تهران مربوطه. با تهران هم هنوز تماس نگرفتم ببینم چی میگن. امیدوارم اگر هم اشتباه رخ داده فقط همین 1 بار باشه و دیگه تکرار نشه. چون تو این یکی - دو سال این اولین باری بود که همچین مسئله ای پیش میومد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •