تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4428 اولاول 123456713531035031003 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 44271

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

داره خودمونی میشه pmd2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    پشت میزم

پيش فرض

من هم به خاطر همین حرف و حدیثها دارم به آتیش شاتل میسوزم. آخه فقط یک ماه و نیم اول تونستم شبی 1200 مگ دانلود کنم الان شبی نهایت 350 مگ با اکو 128 دانلود میکنم.

من در حال حاضر با همین سرویس 128K به طور میانگین شبی 2.4GB دانلود میکنم و راضیم چون هم قیمتش نسبت به بقیه ارزونتر برام دراومد و هم کیفیت خوبی داره.
    مشهد- مرکز مخابراتی قدس

داره خودمونی میشه samangolriz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    توی اینترنت

3. این کاربر از samangolriz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    توی اینترنت

پيش فرض

با توجه به تعریفی که بچه ها از جمله پوریا و میلاد و بقیه دوستان از پارس آنلاین کردن منم دلمو زدم به دریا و از مشترکین فهیم .....(نمیخوام تبلیغ بشه) بیرون اومدمو منم دوشنبه صبح رفتم از پارس آنلاین البته شعبه اصلیش ( چونکه از دوستام شنیده بودم نمایندگی پارس آنلاین که تو خیابون طالقانیه پولو میگیره بعد دوماه میزارتت تو نوبت و خلاصه کلی قرو فر میاد و اینا و پشتیبانیشونم همچین تعریفی نداره و ...)

پس رفتم اون شعبش که تو برج کیانپارس اهواز یه اشتراک سه ماهه گرفتم و تازه چون خودم مودممو کانفیگ کردم هیچ پولی بابت نصب و راه اندازی ازم نگرفتن (فک کنم طرف یادش رفت ) که هزینش 10 هزار تومن برای نصب در محل بود و 5 هزار تومن برای نصب تلفنی .

باورم نمیشه که من ساعت 11 روز دوشنبه پول و قرار داد رو تحویل و چون قبلا خط از رانژه درآومده بود طرفای ساعت 4:20 عصر همون روز تلفنمون حدود 30 دقیقه ای قطع شد و بعدش چراغ معظم status مودمم روشن شد .

از خوشحالی فوری زنگ زدم پشتیبانی با کلی ذوق و شوق که پسوردم چیه!!!!

( چون پارسال که از ...... اشتراک گرفتم 13 روز طول کشید تا خط رانژه شد و تازه نصاب با کلی ناز اومد و مودمو خیره سرش کانفیگ کرد )

خلاصه سرتونو درد نیارم که من ساعت 5:30 عصر همون روزی که اشتراک گرفته بودم به اینترنت کانکت شدم
    .

و خییییییییییییییییییییلییی ییییی از دوستان به خاطر این پیشنهادشون ممنونم.

از سرعت اینترنت هرچی بگم کم گفتم در حد بندس لیگاس . خدا کنه همیشه اینطوری باشه و فقط بخاط دون پاشیدن سرعتشونو باز نگذاشته باشن . اینم از سرعتم :

و یه سوال هم از دوستانی که از پارس آنلاین اشتراک گرفتن دارم و اونم اینه که من نمیتونم وارد حساب کاربریم بشم و اینکه توی برگه ای که به من دادن نوشته 2 شب تا 6 صبح رایگان اما دوستان گفتن 1 صبح ؟ حالا کدومش درست و چرا من نمیتونم وارد حساب کاربریم تو سایت parsonline.com بشم پشتیبانی میگه نباید مشکلی داشته باشی اما وارد نمیشه میگه عدم شناسایی کاربر .ممنون از پاسختون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از samangolriz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

با توجه به تعریفی که بچه ها از جمله پوریا و میلاد و بقیه دوستان از پارس آنلاین کردن منم دلمو زدم به دریا و از مشترکین فهیم .....(نمیخوام تبلیغ بشه) بیرون اومدمو منم دوشنبه صبح رفتم از پارس آنلاین البته شعبه اصلیش... [/URL]
    اهوازی ؟

چه سرویسی گرفتی حالا کدوم یکی از سرویس ها هست؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    توی اینترنت

پيش فرض

512k

fp5-9x

دوست عزیز میشه راهنمایی کنی که چرا وقتی یوزر و پسوردو تو سایت پارس اشتباه میزنم میگه

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد

اما وقتی درست میزنم میگه :

عدم شناسایی کاربر

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    توی اینترنت

پيش فرض

EP5 ببخشید این درستش

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    پشت میزم

پيش فرض

و یه سوال هم از دوستانی که از پارس آنلاین اشتراک گرفتن دارم و اونم اینه که من نمیتونم وارد حساب کاربریم بشم و اینکه توی برگه ای که به من دادن نوشته 2 شب تا 6 صبح رایگان اما دوستان گفتن 1 صبح ؟ حالا کدومش درست و چرا من نمیتونم وارد حساب کاربریم تو سایت parsonline.com بشم پشتیبانی میگه نباید مشکلی داشته باشی اما وارد نمیشه میگه عدم شناسایی کاربر .ممنون از پاسختون

در مورد تایم دانلود رایگان در خود سایت پارس آنلاین نوشته شده 2 بامداد الی 6 صبح.من هم که با پشتیبانی صحبت کردم اون هم گفت 2 تا 6 اما اینطور نیست. ساعت رایگان برای دانلود شبانه رو میتونید از رو ریز کارکرد سرویستون متوجه بشین که از روی همین ریز کارکرد متوجه شدم که ساعت دانلود شبانه از 1 بامداد شروع میشه و تا 6:59:59 ثانیه ادامه پیدا میکنه.یعنی 2 ساعت بیشتر از اون چیزی که گفته میشه.اگه خواستین ریز کارکردمو براتون میذارم تا ببینین.
    ومشکل ورود به حسابتونم مربوط به پشتیبانی میشه که باید پیگیری کنین تا درستش کنن.
    (احتمالا پولو ندادی دلخور شدن)

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    پشت میزم

پيش فرض

در مورد تایم دانلود شبانه داخل سایت پارس آنلاین نوشته شده که 2 بامداد الی 6 صبح. من خودم هم که با پشتیبانی تماس گرفتم اوناهم گفتن 2تا6 اما اینطور نیست. تایم دانلود رایگان رو میتونین از روی ریز کارکرد سرویستون خیلی راحت بفهمین. وبا توجه به همین ریز کارکرد من متوجه شدم که تایم دانلود رایگان از 1 شب شروع میشه وتا 6:59:59 ثانیه ادامه پیدا میکنه.یعنی 2 ساعت بیشتر از اون چیزی که گفته میشه.اگه خواستین ریز کارکردمو میذارم تاببینین.

باز نشدن حسابتون هم مربوط به پشتیبانی میشه و باید پیگیری کنین تا درستش کنن.
    (پولشونو ندادی دلخور شدن دیگه)

پروفشنال Ghasem.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اینک سرعت من:

البته همیشه اینطوری نیست ولی خوب بازم خوبه.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اینک سرعت من:

البته همیشه اینطوری نیست ولی خوب بازم خوبه.
    شما شمال ایران هستید؟
    تو کدوم شهر ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •