تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 271 از 4428 اولاول ... 1712212612672682692702712722732742752813213717711271 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,701 به 2,710 از 44271

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

اگه نباشه جاش خالی می مونه koorosh2500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ساعت 4:50 صبح
    سرویس 128

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سرعت ها دیگه انگار ثابت شده و همین روال رو در پیش داره
    2 ماهی میشه که دیگه از اون سرعت های فوق العاده خبری نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه bida's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دقیقا همین حالت افت سرعت شدید شبانه ، برای من از حدود 3 ماه پیش شروع شد و در حالی که من میومدم تو سایت و میدیدم که بچه ها سرعتاشون عالیه و حسابی دانلود می کنن ، به زحمت شبی می تونستم 200 مگ بگیرم با پشتیبانی هم که صحبت می کردم می گفتن که شرکت هیچ محدودیتی رو سرعت های شبانه نگذاشته و منم می دیدم که بچه ها اینجا چقدر سرعت هاشون عالیه ، فقط حرص می خوردم چون سرعت روزانه من عالی بود و هیچ مشکلی نداشت و با IDM همیشه بالای 100 بود نمی شد افت سرعت رو گردن مخابرات یا مودم انداخت .

اگه نباشه جاش خالی می مونه NOjAN.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مملکت فیلتر شده !!!

پيش فرض

دوستان یه نصیحت از داداش کوچیکترتون ... اصلا به تست سرعت speedtest.net اعتماد نکنین . چون speedtest سرور داخل ایران و حتی نزدیک ایران نداره . به همین خاطر افت سرعت مشهودی داره . اگر می خواین سرعت واقعیتون رو چک کنین از speedtest.ir استفاده کنین بهتره . سرعت رو برای ایرانیا واقعی تر نشون می ده .
    این قضیه ی افت سرعت دانلود و دانلود شبانه و .... بستگی به منطقه مخابراتیتون و کیفیت سرویس دهی پارس آنلاین تو اون شهر و منطقه داره . من الان کرج منطقه رجایی هستم , شبانه حداقل 2.2 و حداکثر 3 گیگابایت دانلود دارم . تو این یک ماهی هم که سرویس می گیرم افتی ندیدم به اون صورت ...
    GoOD LuCK

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان یه نصیحت از داداش کوچیکترتون ... اصلا به تست سرعت speedtest.net اعتماد نکنین . چون speedtest سرور داخل ایران و حتی نزدیک ایران نداره . به همین خاطر افت سرعت مشهودی داره . اگر می خواین سرعت واقعیتون رو چک کنین از speedtest.ir استفاده کنین بهتره . سرعت رو برای ایرانیا واقعی تر نشون می ده .
    GoOD LuCK
    من با speedtest.ir هم امتحان کردم سرعت شبانه همین حدوده و واقعا افتضاحه.
    شخصا به speedtest.net اعتماد دارم.
    اگرهم اشتباه کنه سرعت رو زیادتر نشون می ده نه کمتر !

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این قضیه ی افت سرعت دانلود و دانلود شبانه و .... بستگی به منطقه مخابراتیتون و کیفیت سرویس دهی پارس آنلاین تو اون شهر و منطقه داره . من الان کرج منطقه رجایی هستم , شبانه حداقل 2.2 و حداکثر 3 گیگابایت دانلود دارم . تو این یک ماهی هم که سرویس می گیرم افتی ندیدم به اون صورت ...
    GoOD LuCK
    سلام

زیاد نمیشه به این سایت های تست سرعت اعتماد کرد چه speedtest.ir یا speedetst.net من درحالی که سرعت دانلودم با IDM عالی هست با این سایت ها که تست میگیرم حدود 256 نشون می دهند در حالی که من 2 مگ دارم. بهترین راه برای بدست آوردن سرعت دانلود، دانلود کردن است نه تست گرفتن.

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

آقا خیلی ممنون از راهنماییتون ولی از لینکی که دادید وارد نمیشه میگه پسورد یا نام کاربر اشتباهه چه کار کنم؟
    ضمنا من این سرویس را از شهر محلات در استان مرکزی گرفتم.هنگام فعالسازی مودم ParsOnline را زدم

و من این دکمه تشکر را پیدا نکردم که اون را فشار بدم میتونی بگی کجاست تا یه چندتا تشکر حسابی ازت بکنم
    البته باعرض معذرت شاید بخاطر اینه که تازه ثبت نام کردم
    سلام دوست عزیز.
    شما تو این صفحه

یوزر(که اولش کد شهرتون هست)و پسورد و در قسمت پایینتر کد سه حرفی رو وارد میکنین. ورود رو که بزنین باید وارد شین.
    نیازی به تشکر نیست دوست عزیز.سرت سلامت...
    Last edited by mehdi_halla; 03-12-2010 at 13:59.

9. این کاربر از mehdi_halla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام بچه ها من 128 سری g دارم.میخوام 256 سری fp2 با 5 گیگو بگیرم.نظرتون چیه؟کی داره؟اصلا فرقی میکنه با 128 سری g?

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام بچه ها من 128 سری g دارم.میخوام 256 سری fp2 با 5 گیگو بگیرم.نظرتون چیه؟کی داره؟اصلا فرقی میکنه با 128 سری g?
    سرعت روزانه 128 و 256 و ... اصلا با هم فرقی ندارند اصلا این ریسک رو نکن که بعد پشیمون می شی و می بینی سرعتت هیچ فرقی نکرده. چون ممکنه 128 و 256 و .. غیره تو مرکز مخابراتی شما با یک سرعت بسته شده باشن
    فقط تو سرعت رایگان شبانه شاید فرق داشته باشن.

12. این کاربر از koorosh2500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •