تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4428 اولاول 12345612521025021002 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 44271

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض hi

تا چند وقته دیگه کات میکنیم و میرم اندیشه از پ آ..

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

پارس آنلاین تو سیستمش سرویس های زیادی تعریف کرده که ارزوناشو معمولا تو شهرستان ها و مناطقی که پرت هاش خالی مونده میفروشه فقط !

من سرویس FP1-9X گرفتم 3 ماهه 9 گیگ ماهی حدود 12000 تومن (3 ماهش 36 تومن+15 تومن هزینه نصب)

20 روز طول کشید تا وصل شه 30 بار نامه از نمایندگی گرفتم بردم دفتر خدماتی امضا و مهر کردن و بعد مخابرات اینور اونور .... این خیابون اون خیابون ! نامش 30 جا باید مهر و امضا بشه و 3 4 بار من تمام این مراحلو طی کردم دیگه داشتم منصرف میشدم... هر بار یه پرت پر تو نامه زده بودن !

توی تعرفه نمایندگی سرعتش رو 256 / 256 زده BURST هم روی 2048 / 512 بستن ولی سرعتش در حد دایل آپه !

صبح ها زیر 10 معمولا 4 الی 5 کیلو بایت

عصر به بعد هم بین 5 تا 20 حداکثر هم 30

بعضی موقع ها هم که سایت باز میکنه تا حدود 100 هم میرسه تو DU METER اما فقط برای سایت باز کردن نه دانلود !

شبانه رایگانشم هم حداکثر 15

کلاً اکثر موقع ها زیر 15 هست سرعت

در کل گول خوردم به خاطر 4 گیگ بیشتر و یه سرعت کاذب سراغ شاتل و بقیه نرفتم.
    از فیلم دانلود کردنم افتادم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه KAHAKDAM's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    کهک

پيش فرض

سلام.ببخشید بچه ها یعنی میگید که پارس انلاین خوب نیست؟من که نفهمیدم یکی کیگه خیلی خوبه دیگری میگه مفت گرونه یکی هم میگه خیلی بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخرش چی شد؟من که گیج شدم

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

سلام.ببخشید بچه ها یعنی میگید که پارس انلاین خوب نیست؟من که نفهمیدم یکی کیگه خیلی خوبه دیگری میگه مفت گرونه یکی هم میگه خیلی بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخرش چی شد؟من که گیج شدم
    بستگی به شهر و مرکز مخابراتی شما داره خیلی ها با همین سرویس من بالای 100 هم دانلود میکنن .

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض hi

سلام. من 2 ماهی میشه که پارس آنلاین و استفاده می کنم و فعلا که راضیم
    تست سرعتم و تو امضام گذاشتم. سرویس 128kbps EP1-1ce
    این فعلنت زیاد دوام نمیاره..!

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

سلام
    اولا که سرعتش برای من خوبه.
    دوم این پکیج های پاییز 88 رو باید حظوری شارژ کنم یا تموم شده؟ توی سایتش که اینها رو نزده.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    دوم این پکیج های پاییز 88 رو باید حظوری شارژ کنم یا تموم شده؟ توی سایتش که اینها رو نزده.
    حتما تموم شده الان تو فصل بهار هستیم. شما چرا از شاتل سرویس نگرفتی . می گفتند تو مشهد سرعتش رو 2 مگ هستش که.

داره خودمونی میشه pmd2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    پشت میزم

پيش فرض

حتما تموم شده الان تو فصل بهار هستیم. شما چرا از شاتل سرویس نگرفتی . می گفتند تو مشهد سرعتش رو 2 مگ هستش که.
    درباره این سرویس ها و شرکت های ارئه دهنده حرف و حدیث زیاده و تا خود فرد امتحان نکنه نمی تونه بفهمه کدوم بده یا خوب و همونطورم که دوستان اشاره کردن سرعت و کیفیت بستگی به شهر و مرکز مخابراتی هم داره.
    از دوستانی که تست سرعت میگیرن خواهش میکنم که شهر و مرکز مخابراتی رو هم ذکر کنن تا واسه دوستانی که میخوان استفاده کنن مفیدتر باشه.
    بهترین راه حل هم برای دوستانی که میخوان ADSl بگیرن اینه که یک سرویس کوتاه مدت در حدود 1 ماهه تا 3ماهه از شرکتی که مدنظرشون هست بگیرن اگر که خوب بود تمدید کنن وگرنه که برن سراغ یه شرکت دیگه تا زیاد ضرر نکنن و قبلش حتما خوب تحقیق کنن. تمام این نوشته ها هم در حد راهنمایی هستش و هیچ کس نمیتونه به طور قاطع بگه که بهترین شرکت ارئه دهنده ADSL فلان شرکت است چون نسبت به شهرها و مراکز مخابراتی این کیفیت متغییر است.

در مورد شاتل هم میتونین تو تاپیک های مربوط به خودش جستجو کنین ولی فکر می کنم درحد شایعه است!!

سلام .
    توی بخش مشترکین سایت پارس آنلاین نوع سرویس من را نوشته : FP10-4X2 . اما در لیست خدمات این کد وجود نداره . به نظر دوستان سرویس من چیه و آیا نامحدوده یا نه .
    سرویس شما (FP10-4x2) همونطور که توی عکس ذکر شده دارای سرعت 1MB با ترافیک حجمی مجموعا 6GB برای دوره سه ماهه میباشد.

سلام
    این پکیج ها هنوزهم ادامه دارد و به اسم پکیج های ویژه معروفند. شما داخل یوزر سرویستون (سایت پارس آنلاین) که بشین از همونجا با کارت های اعتباری میتونین سرویستون رو تمدید کنین.
    اینم لینک ورود به حساب.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by pmd2; 06-04-2010 at 22:13.

9. این کاربر از pmd2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

در مورد شاتل هم میتونین تو تاپیک های مربوط به خودش جستجو کنین ولی فکر می کنم در حد شایعه است!!!
    من هم به خاطر همین حرف و حدیثها دارم به آتیش شاتل میسوزم. آخه فقط یک ماه و نیم اول تونستم شبی 1200 مگ دانلود کنم الان شبی نهایت 350 مگ با اکو 128 دانلود میکنم.

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

حتما تموم شده الان تو فصل بهار هستیم.
    تموم نشده چون من توی اسفند این سرویس رو گرفتم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •