تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 183 از 4428 اولاول ... 831331731791801811821831841851861871932332836831183 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,821 به 1,830 از 44271

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان سلام

من اخیرا دچار یه تردید شدم. من از سال 84 نزدیک 3 سال، از پارس آنلاین ADSL می گرفتم. اوایل نامحدود بود، تا بعدش که محدودش کرد، من خیلی اذیت شدم. (اون زمان هنوز شبها دانلود مجانی نداشت اونطور که یادمه). برای همین ISP مو عوض کردن به آسیاتک که نامحدود بود. یادمه همون اوایل هم اگر سرعت دانلود اسمی 128 که 16 بود، با 30 به بالا دانلود می کردم.

خلاصه اومدم به آسیاتک، و یکی دو سالی اوضاع بد نبود، تا اینکه اینها هم اومدن سرویس هاشون رو محدود کردن! اما دریغ از اینکه سرعت ذره ای تغییر کنه! یعنی سرعت 256 من برای دانلود 30 بالاتر نمیره. چه روز چه شب.

تعرفه ها رو که نگاه می کردم، درست همین سرعت 256 رو با 20 گیگ حجم، پارس آنلاین هم با همون مبلغ 40 تومن میده. ولی تقریبا مطمئنم که سرعت دانلودش 3-4 برابر اینیه که الان دارم!

این تست سرعت منه که قراره مثلا 256 باشه (آسیاتک):

این همه تست سرعت 128 دوستمه (پارس آنلاین):

حالا از دوستانی که تست کردن سوال دارم:

- اولا آیا راحت میشه سرعت 256 گرفت؟ (آسیاتک با کارت دانشجویی قبول می کرد.)
    - دوما اینکه سرعت دانلود 256 در روز و شب چقدره؟
    - و سوال آخر اینکه پینگ با سرعت 256 چند میلی ثانیه س؟

واقعا ممنون میشم اگر راهنمایی کنید. کم کم دارم به این نتیجه می رسم که باید برگردم به پارس آنلاین! البته یادمه اون موقع ها این مشکل رو داشتم که مثلا به حساب خودم 2 گیگ مصرف کرده بودم، ولی یهو 4 گیگ مصرف تو گزارش می اومد! این یکی از دلایل جابجا شدنم بود. الانم همین طوره؟
    سلام برادر قدیمی
    اونموقع که پارس بردبند نبود منهم 384 داشتم بعدش بردبند اومد و باقی داستان ولی مدتیه که دستم از پارس کوتاه شده و به داتک پناه بردم منتها هنوز در جریان امورش هستم.
    این که با کارت 256 بده و آسیا میداد ربطی به isp نداره اینا دلشون میخواد مشتری سرعت بالاتر بگیره چون پول بیشتری میده ولی این ملعون مخابراته که چوب لای چرخ ملت میذاره. من خودم یادمه وقتی میخواستم اشتراک بگیرم یه فرم بود مال مخابرات که من از طرف مالک تلفن امضا کردم یه فرم هم مال خود پارس ولی الان سند خونه و کارت ملی و شجره نامه طرف باید کپیش باشه که مخابرات رضایت بده اینترنتش وصل بشه.
    و اما در باب سرعت که فکر میکنم خودت 2 ریالی افتاده سرعت چطوریه و اون تست دوستت احتمالا موقعی گرفته شده که ترافیک بالا بوده چون غیر از مواقع ترافیک مجانی بقیه ساعات 2 برابره اونه.
    در مورد محاسبه زیادی ترافیک البته اگه قبلا اینطوری بوده الان هم بقوت خودش باقیه و فرقی نکرده.
    و اما صحبت رو با این شعر ناصرخسرو قبادیانی بپایان میبرم که وصف حال خیلی از ماهاست:
    چو عاجز شود مرد چاره سگال - زبیچارگی در گریزد بفال

2. 2 کاربر از reb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Javad-ht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

256
    البته الان داره با سرعت 120 دانلود میکنه!
    خدایی پینگو!

(البته تو هفته اخیر این اولین باره که سرعتم اینجوری میشه)

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

دیشب سرعتش بد نبود تا 80 کیلو بایت رسید....

داره خودمونی میشه samangolriz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    توی اینترنت

پيش فرض

کسی نیست که دلش نخواد بتونه بیشتر دانلود کنه!

در ضمن این روش توضیح دادن از طریق پیام خصوصی اصولاً با انجمن سازگاری نداره! اینجا یک انجمن عمومی هست. اگر میخواهید یک مطلب رو در اختیار بقیه قرار بدید باید در تاپیک عمومی مطرح کنید. اگر هم نمیخواهید نباید اصلاً مطرح کنید!
    اینکه بگید هر کسی پیام فرستاد بهش میگم اصلاً درست نیست
    با سلام و عرض ادب

با توجه به چراغ زرد مدیران جهت آموزش علنی راه افزایش سرعت , قصد تهیه فیلم آموزشی این کار برای جلوگیری از تلف شدن وقت و همچنین قابل استفاده بودن آن برای کاربران با دانش فنی کم شدم
    در حال حاضر مجموعه این پروسه برای سه شرکت پارس آنلاین , شاتل , پیشگامان و برای مودم های زیر
    قابل بکار گیری است .

Zyxel 2302 RP1 .Zyxel 660RU .Zyxel 660 HW
    Planet 3410A و D-Link 302-322 و Planet 3400 4400و
    TP-Link 8811 وTP-Link TD-W8920 وTP-Link TD-W8901GوTP-Link TD-W8101GوTP-Link TD-W8960N

با توجه به روشن نشدن اینکه آیا این آموزش جزء موارد ه. ک به حساب می آید یا نه و با توجه به دست کاری هایی که شما باید در مودم و دیگر تنظیمات در ارتباط با سرور آی اس پی خود و فریب در تشخیص نوع اکانت و افزایش آپ استریم و تقلبی که مطرح است و اینکه آیا اعلام آن به صورت علنی و در تاپیکی به همین عنوان خلاف قوانین جاری انجمن هست یا خیر, برای گرفتن جواب نهایی تمام این پرسشها در حال مکاتبه با مدیر انجمن هستم به محض آنکه چراغ سبز از طرف ایشان داده شد آموزش در تاپیکی با همین عنوان قرار خواهد گرفت.

ارادتمند

سامان
    Last edited by samangolriz; 09-10-2010 at 23:16.

6. 9 کاربر از samangolriz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

با سلام و عرض ادب

با توجه به چراغ زرد مدیران جهت آموزش علنی راه افزایش سرعت , قصد تهیه فیلم آموزشی این کار برای جلوگیری از تلف شدن وقت و همچنین قابل استفاده بودن آن برای کاربران با دانش فنی کم شدم
    در حال حاضر مجموعه این پروسه برای سه شرکت پارس آنلاین , شاتل , پیشگامان و برای مودم های زیر
    قابل بکار گیری است .

TP-Link 8811 وTP-Link TD-W8920 وTP-Link TD-W8901GوTP-Link TD-W8101GوTP-Link TD-W8960N

با توجه به روشن نشدن اینکه آیا این آموزش جزء موارد ه. ک به حساب می آید یا نه و با توجه به دست کاری هایی که شما باید در مودم و دیگر تنظیمات در ارتباط با سرور آی اس پی خود و فریب در تشخیص نوع اکانت و افزایش آپ استریم و تقلبی که مطرح است و اینکه آیا اعلام آن به صورت علنی و در تاپیکی به همین عنوان خلاف قوانین جاری انجمن هست یا خیر, برای گرفتن جواب نهایی تمام این پرسشها در حال مکاتبه با مدیر انجمن هستم به محض آنکه چراق سبز از طرف ایشان داده شد آموزش در تاپیکی با همین عنوان قرار خواهد گرفت.

ارادتمند

سامان
    من به شما پیغام خصوصی می دم جواب نمی دید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با سلام و عرض ادب

قابل بکار گیری است .

با توجه به روشن نشدن اینکه آیا این آموزش جزء موارد ه. ک به حساب می آید یا نه و با توجه به دست کاری هایی که شما باید در مودم و دیگر تنظیمات در ارتباط با سرور آی اس پی خود و فریب در تشخیص نوع اکانت و افزایش آپ استریم و تقلبی که مطرح است و اینکه آیا اعلام آن به صورت علنی و در تاپیکی به همین عنوان خلاف قوانین جاری انجمن هست یا خیر, برای گرفتن جواب نهایی تمام این پرسشها در حال مکاتبه با مدیر انجمن هستم به محض آنکه چراق سبز از طرف ایشان داده شد آموزش در تاپیکی با همین عنوان قرار خواهد گرفت.

ارادتمند

سامان
    سلام
    انشاالله مدیرا بزرگوار اجازه بدن
    خیلی نیازمند این ترفندیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام با این ترفند میشه سرعت DIALUP رو از 46K به 2Mb افزایش داد؟ ترفندتون اورکلاک هستش؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه siafu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

من از پارس آنلاین استفاده میکنم (کرجم) سرعتم واقعا عالیه!! دیگه 100KB در ثانیه داره برام عادی میشه!!!!!!!!! درصورتی که سرویس من 128kbps هست

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

خوش به حالت...مال من که دیشب در بهترین حالتش به 70 رسید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

باز هم پارس آنلاین نسبت به دیگر شرکت های مفت خور سرعتش بهتر هستش .

13. این کاربر از Sunderlan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •