تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 28 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 275

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی Spyware Doctor مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض ▓ تاپیک اختصاصی Spyware Doctor مباحث در اینجا ▓

Spyware Doctor v6.0.0 362

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نكته آموزشي مهم در خصوص رجيستر كردن برنامه Spyware Doctor

در خصوص اين برنامه يك نكته مهم وجود داره و آن اينكه اگر اين برنامه قبلا با استفاده از يك سريال غيرقانوني رجيستر شده باشه(كه بعضا همراه با Patch ها ارايه ميشوند) ديگه قادر به رجيستر كردن اين برنامه با سريال قانوني نخواهيد بود.حتي با وجود Uninstall كردن كامل برنامه و نيز استفاده از برنامه هاي پاك كننده رجيستري اين امر امكان پذير نخواهد بود(حتي اگر تمام ردپاهاي اين برنامه را از سيستم خود پاك كنيد).با روشي كه خدمت دوستان آموزش ميدهم به راحتي ميتوانيد سريال و مشخصات Registration قبلي را كاملا پاك و مشخصات معتبر جديد را وارد نماييد.براي اين منظور 2 فايلي را در انتهاي آموزش قرار ميدهم را دانلود نماييد.
    فايل ArmAccess.dll را دانلود و در مسير زير كپي نماييد:
    C:\Windows\System32\

سپس فايل SpywareDoctorReset.exe را دانلود و در دسكتاپ ذخيره كنيد.
    برنامه Spyware Doctor را كاملا Exit كنيد(از قسمت System Tray) بطوريكه برنامه بصورت فعال در سيستم شما نباشد.اكنون SpywareDoctorReset.exe را كه در دسكتاپ ذخيره كرده بوديد را اجرا كرده و مشخصات جديد را در اين برنامه وارد نماييد.
    كار تمام شد و شما با موفقيت مشخصات Registration جديد و معتبر را وارد كرديد.
    Last edited by hamilton; 03-12-2009 at 08:53.

2. 10 کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض تاپیک اختصاصی مباحث مربوط به Spyware Doctor (دانلود برنامه در انجمن مربوطه)

سلام دوستان عزیز

راستش هر چی دنبال تاپیک اختصاصی Spyware Doctor گشتم چیزی پیدا نکردم و این برای یکی از بهترین ( و

شاید بهترین ) آنتی اسپایورهای حال حاضر دنیا که عنوان بهترین آنتی اسپایور سال 2005 را هم به خود اختصاص داده است

کسر شان بزرگی است.

به هر حال این لینک نسخه آخر این آنتی اسپایور ممتاز است که نسخه کامل آن و دارای قابلیت آپدیت نیز می باشد:

لینک ( 14.2 مگابایت ) :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا

یا

یا

پروفشنال zendegi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

vtn54 عزيز اولا مثل اينكه قبلا معرفي شده و ثانيا اينكه لينك خرابه............مرسي.........

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض دانلود آخرین ورژن همراه با کرک

توضیحات به نقل از kamyabonline.com :

Spyware Doctor برنامه اي است برای از بين بردن هزاران نوع Adware و پاک کردن تمامی Spyware ها و تروجان ها و Keylogger ها و Spybots ها و Tracker های موجود بر روی سيستم شما. اگر کامپيوتر شما به اينترنت متصل مي شود، پس در معرض تمامی برنامه های جاسوسی و ويروسهای خطرناک ميباشد، و شما حتما بايد از يک Spyware Removal قدرتمند استفاده کنيد و ما به شما Spyware Doctor رو پيشنهاد ميکنيم.
    به اين نکته هم توجه کنيد که Firewall ها نميتوانند از ورود Spyware ها و Adware ها جلوگيری کنند و Antivirus ها هم نميتوانند همه آنها رو شناسايی و از روی سيستم پاک کنند، پس شما حتما به همچنين برنامه ای نياز داريد. آيا شما ميدانيد وقتی به اينترنت متصل هستيد سايتها يا هکرها ميتوانند بدون اطلاع شما برنامه های جاسوسی را در کامپيوتر شما نصب کنند و تمامی اطلاعات شما از قبيل وب سايتهای ديده شده يا کليدهای فشرده شده يا صحبتهای شما با ديگران را مطلع شوند؟! و اما فعاليتهايی که اين برنامه روی کامپيوتر شما انجام ميدهد: شناسايی و از بين بردن تمامی Spyware ها،Adware ها، Malware ها،Trojan ها، Keylogger ها وTrackware ها ، به طور دائم تمامی حملات رو بر روی کامپيوتر شما به تصوير در مياره وكوكي ها رو از بين مي برد ، کامپيوتر شما را در مقابل حمله دوباره برنامه های جاسوسی محفوظ نگه ميدارد ، قابليت آپديت شدن از طريق اينترنت ، اسکن گسترده و دقيق سيستم ، قابليت قرنطينه کردن برنامه های جاسوسی و ......... را دارد.

پسورد فایل : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد......

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

ميشه فقط كركش رو برام بذاري اين همون ورژن 3.8.0.2582 ديگه آره ............مرسي........

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام zendegi عزیز.
    والا روی اون سایت نوشته بود فقط ورژن 3.8 و چون جدید قرار داده بود من احتمال دادم آخرین ورژن باشه ، اما ورژنش 3.8.0.2575 هست. کرکش هم یه فایل exe هست تقریبا 4-5 مگ اگه خواستی بگو آپلود کنم.
    راستی کرک رو بعد از هر بار آپدیت باید دوباره کپی کرد چون شرکتش تشخیص میده که نسخه کرک شده هست.
    خواستی بگو تا برات آپلود کنم.
    راستی این سریال ها رو برای ورژنی که گفتی تست کن ببین جواب میده؟

Spyware Doctor 3.8.0.2582
    License Name: Magnolia CAbrera
    License Code: 7918-1652-DDAE-875C-90D4-3BFA-A6A0-232F-0CB4-3DB8
    Expiry Date: 22 April 2007

تا بعد......
    Last edited by nightmare; 27-06-2006 at 22:52.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

سلام از بنده
    دستت درد نكنه دوست عزيز ولي من اين ورژن رو باكركش دارم و سريال هم براي ورژن 2582 فايده اي نداره يعني در كل براي اين نرم افزار فايده اي نداره و تا كانكت ميشي باطل ميشه و در مورد كرك كه گفتي هر دفعه بايد اجراش كني اينطور نيست البته اگه موقع آپديت تيك كنار اسپي وار دكتر رو برداري يعني اونو آپديت نكني كرك از كار نميافته ........بازم مرسي........ممنون........

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

الان مشکلی پیش اومده و اونماینه که درجا حتی اگه کرکم نصب کنید برنامه از کار می افته ... و ترایل میشه ... چرا؟ ورژن 5 اونم انگار دراومئه ... من 4 رو نلود کردم یه سریال بهش دادم اپ دیت نمیشد .بعد فردا دیدم که میگه هوی این شماره سریال قبول نیست و زارت اومد زد برنامه رو ترایل کرد .منم اومدم ورژن قبلیو نصب کردم و کرک کردم .. اما در کمال ناباوری ... بئونینکه به نت وصل بشم یا اپ دیتش کنم)قبلا به نت رفته بودم صبح اما اسمارتاپدیتشو غیر فعال کرده بودم خودمماپدیدتش نکردم .چون دیتا بیش نماومد یه یه هفته یا میشد فقط اپدیت اسپای ور داکتر بوود ... تا اینکه این ورژن3.8 ماهم ترایل شد ....الان چیکار کنم /. ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه saee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

کرک یا کد رجیستری ورژن 4.0.0.2603 موجوده؟ اگه لطف کنید ممنون میشم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه saee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

مگه عنوان تاپیک را ننوشتید all wersion ?

صفحه 1 از 28 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •