تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: زیره و دارچین

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض زیره و دارچین

یکی از دوستان به من گفت برو کپسول خالی از عطاری بخر
    بعد نصف دارچین و نصف زیره سیاه بکن توش
    روزی یکی بنداز بالا
    هم قند خون اوکی میشه هم لاغری خوبه
    من این کار رو کردم 50 تا دونه اماده کردم نظرتون چیه؟

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

راستش نه در موردش شنیدم جایی و نه خوندم...
    هیچ گونه مدرک و منبع علمی در دسترس نیس که در این مورد صحبتی شده باشه در اون...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به گزارش ايسنا ، به نقل از پايگاه اينترنتي رويترز ، در اين مطالعه بيماران ديابتي كه به مدت 40 روز ، روزانه يك گرم دارچين به رژيم غذايي معمولي خود افزودند ، ميزان قند خون و كلسترول و چربي ها خونشان تا 30درصد كاهش يافت . ( كم شدن ميزان كلسترول ، قند و چربي خون در بدن بيمار ديابتي تاثير مفيدي دارد ) وقتي بدن حساسيت خود را نسبت به هورمون انسولين از دست مي دهد ديابت نوع دوم بروز مي كند . انسولين قند را از غذا به سلول هاي بدن منتقل مي كند تابه عنوان انرژي مورد استفاده قرار گيرد ، در نتيجه مقدار قند يا گلوكز در خون بالامي رود و منجر به خستگي و تاري ديد مي شود . افزايش قند خون در دراز مدت مي تواند خطرابتلا به بيماري هاي قلبي ، نارسايي كليوي ونابينايي را افزايش دهد . افزودن مقدار كمي دارچين به قهوه صبحانه ، آب پرتقال يا غلات مفيد است با جوشاندن آب بايك تكه دارچين به راحتي مي توان چاي دارچين نيز تهيه كرد . دارچين همچنين از بروز ديابت نوع دوم در افراد در معرض خطر جلوگيري مي كند . دارچين حاوي برخي موادي است كه مصرف زياد آن مي تواند سمي باشد بنابر اين در مصرف اين ماده غذايي بايد دقت شود . در اين مطالعه 60 بيمار مبتلا به ديابت نوع دوم روزانه 1، 3 يا 6 گرم دارچين يا معادل آن آرد گندم به عنوان دارونما مصرف كردند آرد گندم و دارچين به شكل كپسول استفاده شد . ميزان گلوكز ، چربي و كلسترول تمام بيماراني كه دارچين مصرف كردند تا 30 درصد كاهش يافت اما هيچگونه تغييري دركساني كه دارونما دريافت كردند مشاهده نشد . دارچين حاوي تركيباتي است كه بازدهي انسولين را افزايش مي دهد و توانايي هورمون انسولين درانتقال گولكز به سلول ها را بهبود مي بخشد . دارچين تقريباً هيچ كالري ندارد به همين خاطر ديابتي ها بدون خطر چاق شدن مي توانند طعمي به غذاي خود ببخشند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

کسی اطلاعاتی نداره؟

Banned kiarash3500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تو قلب خداي مهربون

پيش فرض

جفتشون چربی سوزن
    هم کلسترول رو پایین میارن هم قند خون رو
    البته زیره سیاه رو من بیشتر شنیدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •