تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: حل مشکل خطای Entry Point Not Found در ویندوز XpSp3

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    این فایل رو من اصلا توی system32 ندارم که بخوام پاک کنم یا تغییر نام بدم. ویندوز ایکس پس. سرویس پک 2 دارم
    بازی london2012 رو نصب کردم و این خطا رو میده. البته اخرش نوشته user32.dll
    این روش سایت مایکروسافت برای فیکس کردن ارورخودتون برین شما یه CD ویندوز بذار و برو قسمت Repair (اون زیر می‌گه Enter=Continue R=Repair F3=Quit شما R رو بزن) بعد لیست ویندوزها رو میاره اونجا شماره‌ی ویندوز رو تایپ کن مثلا ۱ بعد پسورد Administrator رو ازشما می‌خواداگه پسورد نداره که اینتر بزنید بعدش داخل پنجره command جلوب خط فرمانش این دستور cd system32 ابتدا بزنید اینتر کنید بعد این دستور ren msvcrt.dll msvcrt.old اینتر کنید در مرحله بعد مسیر سیدی درایو خودتون که سیدی داخلش هست بزنید اینتر کنید بطور مثال G بعد تو خط بعدی این دستور cd \i386 اینتر کنید آخر سرم این دستور expand msvcrt.dl_ BootDriveLetter:\windows\system32 تایپ اینتر کنید بیرون بیاین سیستم که ریست شد از نوع تست کنید

2. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

این روش سایت مایکروسافت برای فیکس کردن ارورخودتون برین شما یه CD ویندوز بذار و برو قسمت Repair (اون زیر می‌گه Enter=Continue R=Repair F3=Quit شما R رو بزن) بعد لیست ویندوزها رو میاره اونجا شماره‌ی ویندوز رو تایپ کن مثلا ۱ بعد پسورد Administrator رو ازشما می‌خواداگه پسورد نداره که اینتر بزنید بعدش داخل پنجره command جلوب خط فرمانش این دستور cd system32 ابتدا بزنید اینتر کنید بعد این دستور ren msvcrt.dll msvcrt.old اینتر کنید در مرحله بعد مسیر سیدی درایو خودتون که سیدی داخلش هست بزنید اینتر کنید بطور مثال G بعد تو خط بعدی این دستور cd \i386 اینتر کنید آخر سرم این دستور expand msvcrt.dl_ BootDriveLetter:\windows\system32 تایپ اینتر کنید بیرون بیاین سیستم که ریست شد از نوع تست کنید
    ممنون دوست عزیز. راستش اینو قبلا دیده بودم. البته فکر کنم به جای msvcrt.dll بنویسم user32.dll
    هنوز امتحان نکردم. چون سی دی ویندوز ندارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من همه این روشارو انجام دادم. ولی درست نشد. چیکار کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام.هر کاری که بگید برای ارور انجام دادم فایلشو هم از NET گرفتم انداختمش تو پوشه سیستم 32اما باز هم نشد.فایل dwmapi.dll رو هم اصلا داخل پوشه سیستم 32نیستش چکار کنم ؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم کاری درست و حسابی بگید تا انجام بدم؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام منم این مشکل رو دارم ولی در ویندوز xp sp2 اون فایل dwmapi.dll رو هم پیدا نکردم لطفا کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

مال منم Xp sp3 هستش ولي اون فايلرو نداره!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام منم همین مشکل رو دارم و با نصب بابیلون بوجود اومد
    رفتم فایل dwmapi.dll رو حذف کنم اما ویندوز اجازه حذفش رو بهم نمیده
    چکار کنم که مشکل رفع شه؟
    ممنونم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •