تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 14 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 138

نام تاپيک: بررسی وضعیت کارتهای گرافیک NVIDIA Geforce 400 در بازار

داره خودمونی میشه eragorn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    *Alborz*

پيش فرض

سلام دوستان با قیمت 200 تومان شما چه گرافیکی رو بهتر میدونید
    NVIDIA یا ATI
    از هرکدومش یه مثال بزنید ممنون میشم .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

تو نصب مشکلی نداره و مثل IV کرک شده.

منظورتون حداقل سیستم مورد نیاز و حداقل تنظیمات هست؟

تقریبا منظورم اینه نه بصورت آمار و ارقام بصورت تست شده و تجربی میگم

الان خودت بازی کردی سیستم کامپیوترت چیه ؟

سیستم کامپیوتر من به شرح ذیل می باشد :

رم : 3 گیگ
    گرافیک : جیفورس 9400 جی تی
    سی پی یو : دو هسته ای 5
    دی دی ار تری هستش

با این مشخصات به نظرت بازی رو میشه اجرا داد و بازی کرد ( منظورم از بازی کردن یعنی زیاد اذیت نکنه و از بازی یهو خارج نشه و از این جور مسائل )

آخه می خوام این بازی رو بخرم

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

یعنی شما میفرمایید 4 تا 5850 که توی 2 عد 5970 وجود داره از 4 تا 5870 بهتر هستش؟

آیا دلیلی هم دارید یا اینکه .....
    نه من که ننوشتم 5850 نوشتم 5870
    از روی بنچ مارک های کرایسیس 2 و رزیدنت اویل 5 توی youtube

آخر فروم باز MAGIDIYUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

تقریبا منظورم اینه نه بصورت آمار و ارقام بصورت تست شده و تجربی میگم

الان خودت بازی کردی سیستم کامپیوترت چیه ؟

سیستم کامپیوتر من به شرح ذیل می باشد :

رم : 3 گیگ
    گرافیک : جیفورس 9400 جی تی
    سی پی یو : دو هسته ای 5
    دی دی ار تری هستش

با این مشخصات به نظرت بازی رو میشه اجرا داد و بازی کرد ( منظورم از بازی کردن یعنی زیاد اذیت نکنه و از بازی یهو خارج نشه و از این جور مسائل )

آخه می خوام این بازی رو بخرم
    رو سیستم من مشخص نمیشه حداکثر سیستم مورد نیازش چیه آخه من از I7 930 و گرافیک 5870 و رم 6 گیگ 1600 استفاده میکنم و برای GTA زیاده.ولی میدونم حداقلش چیه چون یکی از دوستام اجراش کرده بود:با گرافیک 8500GS و دو گیگ رم DDR2 و سی پی یو هم دقیقا مثل مال شما از سریه 5000 بود ولی تو رزولیشن پایین که بخاطر گرافیکش و یه ذره رمش بود که پایین اجرا میشد.مال شما که بالاتره..

شما بدون مشکل میتونی اجراش کنی البته نه با رزولیشن و فریم ریت بالا و فیلتر های HIGH و......ولی مطمئن باش خوب میتونی تو یه رزولیشن متعادل اجراش کنی.

گرافیکتون 1 گیگ هست دیگه؟اگه یک گیگ هست...... و رماتون هم فرکانسشون حداقل 800 DDR2 است کاملا پاسخگو هست برای یک رزولیشن معمولی.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

رو سیستم من مشخص نمیشه حداکثر سیستم مورد نیازش چیه آخه من از I7 930 و گرافیک 5870 و رم 6 گیگ 1600 استفاده میکنم و برای GTA زیاده.ولی میدونم حداقلش چیه چون یکی از دوستام اجراش کرده بود:با گرافیک 8500GS و دو گیگ رم DDR2 و سی پی یو هم دقیقا مثل مال شما از سریه 5000 بود ولی تو رزولیشن پایین که بخاطر گرافیکش و یه ذره رمش بود که پایین اجرا میشد.مال شما که بالاتره..

شما بدون مشکل میتونی اجراش کنی البته نه با رزولیشن و فریم ریت بالا و فیلتر های HIGH و......ولی مطمئن باش خوب میتونی تو یه رزولیشن متعادل اجراش کنی.

گرافیکتون 1 گیگ هست دیگه؟اگه یک گیگ هست...... و رماتون هم فرکانسشون حداقل 800 DDR2 است کاملا پاسخگو هست برای یک رزولیشن معمولی.
    آره گرافیکم 1 گیگ هستش geforce 9400 GT و رم 3 گیگ و DDR3 هستش ( البته از ویندوز سون استفاده می کنم )

پس به نظر شما بازی رو خریداری کنم ؟

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آره گرافیکم 1 گیگ هستش geforce 9400 GT و رم 3 گیگ و DDR3 هستش ( البته از ویندوز سون استفاده می کنم )

گرافیکت خیلی ضعیفه !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

گرافیکت خیلی ضعیفه !

چند باشه خوبه ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

بله .... شما میتونید این بازی رو بگیرید.با رزولیشن 800 یا 1024 فکر کنم بهتون جواب بده.البته اگه تنظیمات این بازی رو دیده باشید میبینید که کلی درجه و تنظیمات و متغییر داره و باید متناسب با گرافیکتون تنظیمش کنید.به قول گفتنی تو این بازی برای گرافیک هر چقدر پول بدید همون قدر آش میخورید و تنظیمات باید در حد گرافیکتون باشه.حالا میتونید تو رزولیشن پایینتر و با جزئئیات بیشتر بازی کنید یا برعکس که باز حق انتخاب با شماست.

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

در ضمن به نسخه ی بازی هم توجه کنید که کرکش برای چه ویندوزی میباشد.مال من تحت 7 است و SP3 هم هست.شما 7 رو بگیر.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بله .... شما میتونید این بازی رو بگیرید.با رزولیشن 800 یا 1024 فکر کنم بهتون جواب بده.البته اگه تنظیمات این بازی رو دیده باشید میبینید که کلی درجه و تنظیمات و متغییر داره و باید متناسب با گرافیکتون تنظیمش کنید.به قول گفتنی تو این بازی برای گرافیک هر چقدر پول بدید همون قدر آش میخورید و تنظیمات باید در حد گرافیکتون باشه.حالا میتونید تو رزولیشن پایینتر و با جزئئیات بیشتر بازی کنید یا برعکس که باز حق انتخاب با شماست.

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

در ضمن به نسخه ی بازی هم توجه کنید که کرکش برای چه ویندوزی میباشد.مال من تحت 7 است و SP3 هم هست.شما 7 رو بگیر.

دمت گرم داداش خیلی حال دادی

اون دوست دیگمون گفت گرافیکم خیلی ضعیفه نظرت راجع به حرفش چیه ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

حرف ایشون راجع به بازی های امروزی که تو رزولیشن های بالا میتونید بهترین فریم رو بگیرید کاملا درسته.ولی شما که طالب آخرین تنظیمات نیستید و فقط به فکر اجرا شدن خوب بازی هستید ......گرافیکتون تا یه مدتی برای بیشتر بازی های موجود تو رزولیشن های معمولی پاسخگو هست.البته بازم میگم.رزولیشنهای پایین و یا متوسط و جزییات کمتر.

منظور امیر جان بازی تو سطح عالی و تنظیمات و جزییات بالا و همچنین پیشرفت چشم گیر در واقعی تر شدن جلوه های گرافیکی در بازی و در کل افزایش میزان احتیاج به گرافیک قوی تر و استفاده از گرافیک در کنار یه مانیتور خوب مثل فول اچ دی هست که میگن گرافیکتون ضعیفه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •