تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 71 اولاول ... 56789101112131959 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 709

نام تاپيک: همه چیز درباره HTPC

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بازار کامپیوتر ایران تقاطع طالقانی و ولیعصر بیشتر پیدا می کنید البته من تو پایتخت هم دیدم.
    این کیس گرین هم که قیمتش خیلی بالاست. روش ریموت هم داره یا فقط کیسه؟

---------- Post added at 05:23 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

راستش سورس مدیای بلوری کمیابه.
    ولی شما چندان احتیاجی به اون ندارید چون الان فایل های ریپ شده بلوری با فرمت DivX و Xvid و MKV رو خیلی ها می فروشند و کامپیوتر یکی از معدود دستگاه هایی هست که این فایلها رو به راحتی پخش می کنه.
    ممنوم،ولي ميدونيد كه اين فرمتها هيچوقت نميتونه صداي و تصوير صحيحي از يه فيلم DVD يا بلو ري رو پخش كنه.
    آيا شما تا به حال صداي واقعي دالبي ديجيتال رو شنيدي؟نميگم DTS يا DTS-HD
    اين فرمتها اغلب زير 4 گيگ هستند و با صداي 5.1 دكد شده.در صورتي كه يه فيلم DVD9 حدود 8Gb حجم داره.
    يه فيلم بلو ري هم بين 25 تا 50 گيگ حجم داره.

پروفشنال Pejman3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حمید آقا اون لینک عکسی که گذاشتید مربوط به هارد خوتونه و من نتونستم ببینمش در ضمن منظورتون رو هم متوجه نشدم خروجی های کامپوننت و HDMI و بقیه خروجی های کارت های گرافیک هم مثل بقیه دستگاه ها از استاندارد خاصی پیروی می کنند و همون کاری رو که باید انجام می دهند.
    در مورد کیفیت فایل های ریپ شده درسته که همیشه یه درصدی از اصل سورس اون فیلم یا موزیک پایینترند ولی خب در جایی که دسترسی به سورس اورجینال کم و هزینه بسیار بالاست چاره دیگه ای نیست بلوری که بماند الان دی وی دی اورجینال هم پس از چند سال به سختی پیدا میشه و خیلی گرونه.
    در ضمن یه فایل ریپ شده Full HD از نظر کیفیت خیلی بالاتر از حتی دی وی دی اورجیناله. صدای این فایل ها هم می تونه ورژن های مختلف دالبی یا DTS باشه. جدیداً فیلم Hurt Locker رو بصورت Full HD با فرمت MKV و حجم حدود 12 گیگابایت دیدم واقعاً صدا و تصویر بی نظیری داشت.

3. 2 کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چند مدل HTPC ساخت شرکت های معتبر

1- Dell Zino HD
    قیمت بین 249 تا 599 دلار

مشخصات:
    Specifications:
    • Ultra-small form factor designed to fit almost anywhere.
    • Easy personalization with nine color choices for Inspiron Zino HD.
    • Choice of AMD processors or dual core Athlon Neo X2 6850e.
    • Up to 8GB dual channel DDR 2 memory.
    • Up to 1TB internal hard disk storage.
    • Combo DVD/CD RW drive with optional Blu-ray Disc combo.
    • Integrated 10/100/1000 networking with wireless option.
    • Optional TV tuner, wireless keyboard and mouse.
    • Built in 2.1 high-definition audio and 4-in-one media card reader.
    • Integrated ATI graphics adapter with standard HDMI and VGA video connections, and optional 512MB discrete graphics adapter.
    • Four USB ports (2 front/2 rear); two eSATA ports (rear).Energy-Star 5.0 compliant.

5. 2 کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

2- Zotac's ZBOX HD-ID11
    قیمت حدود 230 دلار
    مشخصات:
    1- CPU Dual Core Atom 2.66 GHz
    2-Nvidia Ion2 Graphic System With 512 MB DDR3 Dedicated Ram
    3-HDMI 1.3 a
    4-WiFi 802.11 n Wireless Adaptor
    5- USB 2.0 Port *6
    7-Media Card Reader

7. 4 کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

پزمان خان شما رو نمیدونم ولی من ترجیح میدم کیس مثل کیسی که صفحه پیش گذاشتم یا کیسهایی که اوایل تاپیک شما گذاشتین باشه.

این رنگ و وارنگ ها به درد اتاق خواب بچه میخوره. به نظر من هرچه بیشتر شبیه سیستمهای پلیر باشه قابل قبول تر برای همه، حتی کسی که اصلا نمیدونه چی هست میشه.

نمیدونم سازنده این پی سی ها هدفشون کدوم قسمت از بازار هست . ولی سخت افزار خیلی قدرتمندی هم ندارند.

9. 2 کاربر از amir3408 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

3- Sony TP25
    قیمت حدود 1500 دلار

4-Sony VAIO VGX-XL3 – HTPC with Blu-ray

سونی یه مدل دی وی دی چنجر 200 تایی هم برای این HTPC طراحی کرده
    Sony's VGP-XL1B2 200 DVD changer for HTPCs

11. 2 کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من خودم از این مدل چهارم که یه کیس واقعیه خوشم می یاد راستش از اون مدل های Dell یا Zotac زیاد خوشم نمی یاد ولی خب اونا خیلی قیمت مناسبی دارند و یه HTPC کامل هستند با سیستم عامل و قابلیت نصب هر جور نرم افزاری که برای بعضی از دوستان که می خواهند یه HTPC ارزون و بدون زحمت اسمبل داشته باشند مناسب می باشد.

13. 2 کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

این کیس گرین هم که قیمتش خیلی بالاست. روش ریموت هم داره یا فقط کیسه؟
    من چیزی در رابطه با ریموت داشتن ندیدم, احتمالا کیس به تنهایی هست.

15. این کاربر از tonio_m2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حمید آقا اون لینک عکسی که گذاشتید مربوط به هارد خوتونه و من نتونستم ببینمش در ضمن منظورتون رو هم متوجه نشدم خروجی های کامپوننت و HDMI و بقیه خروجی های کارت های گرافیک هم مثل بقیه دستگاه ها از استاندارد خاصی پیروی می کنند و همون کاری رو که باید انجام می دهند.
    در مورد کیفیت فایل های ریپ شده درسته که همیشه یه درصدی از اصل سورس اون فیلم یا موزیک پایینترند ولی خب در جایی که دسترسی به سورس اورجینال کم و هزینه بسیار بالاست چاره دیگه ای نیست بلوری که بماند الان دی وی دی اورجینال هم پس از چند سال به سختی پیدا میشه و خیلی گرونه.
    در ضمن یه فایل ریپ شده Full HD از نظر کیفیت خیلی بالاتر از حتی دی وی دی اورجیناله. صدای این فایل ها هم می تونه ورژن های مختلف دالبی یا DTS باشه. جدیداً فیلم Hurt Locker رو بصورت Full HD با فرمت MKV و حجم حدود 12 گیگابایت دیدم واقعاً صدا و تصویر بی نظیری داشت.
    سلام پژمان جان
    من الان چك كردم لينكش سالمه،ضمنا اين عكس مربوط به قسمتي از سخت افزاز پلير دنون 5910 هستش.
    ببين دوست من الان جديدا مد شده تو پليرهاي تجاري و رسيورهاي ماهواره ها يه پورت HDMI گذاشتن و مصرف كننده هم ميگه پس اين دستگاه ديگه اخر كيفيت صدا و تصوير روداره در صورتي كه اگر داخل اين دستگاهاه رو ببينيد همچين چيزي نيست. و كيفيت اونا همون كيفيت (نهايت) Component هستش و در حقيقت شما رو گول زده اند.
    در مورد در دسترس نبودن و داشتن قيمت بالاي سورس اورجينال باشما موافقم.
    شما اين فايلهاي Full HD رو از كجا گير مياري؟اگر اينجا جاش نيست تو PM برام توضيح بده
    راستي تو چه سيستمي فيلم رو ديدي؟اسپيكرها تون چي بود؟
    موفق باشيد.

17. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام پژمان جان
    من الان چك كردم لينكش سالمه،ضمنا اين عكس مربوط به قسمتي از سخت افزاز پلير دنون 5910 هستش.
    ببين دوست من الان جديدا مد شده تو پليرهاي تجاري و رسيورهاي ماهواره ها يه پورت HDMI گذاشتن و مصرف كننده هم ميگه پس اين دستگاه ديگه اخر كيفيت صدا و تصوير روداره در صورتي كه اگر داخل اين دستگاهاه رو ببينيد همچين چيزي نيست. و كيفيت اونا همون كيفيت (نهايت) Component هستش و در حقيقت شما رو گول زده اند.
    در مورد در دسترس نبودن و داشتن قيمت بالاي سورس اورجينال باشما موافقم.
    شما اين فايلهاي Full HD رو از كجا گير مياري؟اگر اينجا جاش نيست تو PM برام توضيح بده
    راستي تو چه سيستمي فيلم رو ديدي؟اسپيكرها تون چي بود؟
    موفق باشيد.
    درسته الان رو بعضی از وسایل صوتی تصویری یه پورت HDMI گذاشتن که البته تصاویر رو مثلاً با رزلوشن HD به تلویزیون می فرسته ولی به علت عدم وجود سخت افزار قوی و چیپ های مناسب از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند.
    ولی تو گرافیک کامپیوتر این طور نیست و خروجی HDMI موجود در کارت های گرافیکی تصاویر خیلی خوبی دارند .

من چند تا دوست دارم که معمولاً این فایل ها رو دانلود می کنند! در ضمن شما می تونید این فایل ها رو از فروشگاه هایی که کار پخش فیلم انجام می دهند بگیرید. یه بنده خدایی هم تو همین p30world خودمون یه پیام برام فرستاده بود که یه آرشیو از نزدیک به 60 فیلم با فرمت Full HD داره که تقریباً 600 گیگه و هر گیگ رو 75 تومن می فروخت البته من نگرفتم ازش چون چند وقته زیاد وقت برای فیلم دیدن ندارم ولی به نظرم می ارزه.
    مشخصات سیستمم توی امضام هست اسپیکر هام هم Jamo S606 است که به یه آمپ اونکیو وصله.

19. 2 کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •