تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 71 اولاول ... 44450515253545556575864 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 709

نام تاپيک: همه چیز درباره HTPC

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

کیس فقط با display & Control تهیه نمایید

البته اگه آلومینیومی باشه که چه بهتر چون میتونید فن کمتری ببندید و کیس خنک تر باشه

البته کیس های خارجی گرونه بعضی هاش پول یه کامپیوتره

ولی خوب حرفه ای یعنی این .....

راستی میخوام یک تایپیک نرم افزار سیستم های خانگی ایجاد کنم چون اصل قضیه اینجاست

و منتظر ویندوز 8 هستم با مدیا سنتر جدید چون در آخرین نسخه بتای ویندوز 8 مدیا سنتر تغییری نکرده و مایکروسافت

اعلام کرده مدیا سنتر رو هم دستخوش تغییراتی میکنه ......

ما هم منتظریم ...

2. 4 کاربر از SMAEIL2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت datiskh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران، آریاشهر

پيش فرض

سلام خدمت آقا اسماعیل
    اتفاقأ آقا این بحث نرم‌افزار هم خودش یکی از سئوالات من است. منتها با توجه به اینکه تو فکر بخش اول یعنی جمع‌کردن سخت‌افزار هستم اول باید به فکر این بخش باشم.
    1) دوستان اول از همه من خوشحال می شوم درباره کارت --- و سایت معتبر برای خریدش راهنمایی بگیرم. اول می‌خواستم پروف8000 بگیرم ولی ظاهرأ خیلی تقلبیش زیاد شده و پول دور ریختن است. نمی‌دانم از کارتهای دیگر از کدام یکی راضی هستید و از کدام سایت می‌توان بااطمینان خرید کرد. ممنون می‌شوم اگر راهنمایی کنید بابت این مسئله.
    2) امروز رفتم بازار کامپیوتر ایران را کاملأ گشتم. کیس دارای کنترل و نمایشگر ندیدم. کلأ هم کیس خوابیده دو تا شرکت گرین زده بود که یکیش هم مینی آی تی ایکس بود و چیز زیادی توش جا نمی‌شد. ممنون می‌شوم آقا اسماعیل و سایرینی که بسته‌اند درباره تهیه کیس دارای کنترل و نمایشگر توضیح مناسب بیشتری بدهند.
    3) طبیعتأ توضیحات شما درباره نرم‌افزار خیلی کمک می کند. منتظر شنیدنش هستم.
    با سپاس

با عرض معذرت از دوستان به خاطر مشکلات چند وقتی نبودم

دوستان پیغام خصوصی گذاشتند

حتما در این تایپیک مشکلات و پیشنهادهایتان را ارایه دهید تا به یک جمع بندی برسیم ......

تا حالا من چند مدل از این دستگاهها بستم که هم فول بوده( شامل سخت افزار و نرم افزار )

هم برای شرکت تبلیغاتی بوده و هم برای نمایشگاه و تعدادی هم یوزر خانگی داشتم ......

نصیحت بزرگ من اینه که از دستگاهی که جمع میکنید آگاهی کامل داشته باشید

نه یکسری قطعه و دو تا رم و هارد بزارید و انتظار خیلی بالایی داشته باشید

این خیلی مهمه

نکته اصلی دستگاه اینه : آدم حرفه ای باهاش خیلی خیلی خیلی حال میکنه و آدم مبتدی میگه اینکه کامپیوتر یا لب تاپ منم همه اینا رو داره

بگذریم

حالا همه قطعات حرفه ای و بهترین هم جمع کردی با چه نرم افزاری و چه جوری با هاش کار میکنی ؟

این نکته اساسیه

تا بعد

4. این کاربر از datiskh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

با درودی دیگر و عرض تبریک سال نو و آرزوی بهترینها

فکر میکنم هر سری درباره یک قطعه یا کاربرد آن بپردازیم ....

در تایپک قبلی دوستمون به کارت --- اشاره کرده بود که میخوام این نوبت درباره این کارت و انواع آن توضیح دهیم :(( توضیح اینکه با کار روی 12 مدل و فروش آنها نطراتم رو میگم ))

کارت های قبلی از سری S و با تیونر های معمولی بود ولی با جنس عالی بود مثل اسکای استار 2.6
    این کارت برای آفلاین منحصر به فرد بود و با تعویض کریستال دارای کارایی بالایی میشد

بگذریم سری جدید کارت ها از نوع S2 میباشد که داری طیف گسترده ای میباشد

سری جدید کارت ها برای پخش کانالهای اچ دی ئ دریافت فرکانسهای خاص با
    Last edited by SMAEIL2000; 03-04-2012 at 20:13.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

2

کلی تایپ کرده بودم پرید ................................................

7. 2 کاربر از SMAEIL2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

بگذریم

بهتره هر سری در مورد یک قطعه و کارایی و انواع آن با معرفی چند مدل ار آنها بپردازیم :

1- کارت ---

این نوع کارت در دو نوع S , S2 میباشد سری اس قدیمی و کانالهای معولی را با کیفیت نهایت 720 * 576 اینترلیس را ساپورت میکند

در مدل اس 2 طیف گسترده ای رو شامل میشه که کانالهای اچ دی و فول اچ دی و دریافت اینترنت با سرعت بالا و همچنین دانلود آفلاین با سرعت بالا در زمره سرویس این دستگاه میباشد

توضیحات برای خرید : (( با داشتن 12 مدل مختلف و کار و فروش با این مدل ها این نظرات رو میدم ))

1- از نوع اس 2 بخرید
    2- با توجه به نوع کاراییتون کارت بخرید ( 1- اینترنت 2- دانلود آفلاین 3- تماشای کانالها hd)
    3- حتما دارای تیونر دیجیتال و سیلیکونی باشه
    4- حتما حتما حتما حتما از نوع mini PCIE بگیرد که دارایی درگاه با سرعت تبادل بالایی نسبت به pci میباشد . ( سرعت تعوض کانال بالایی دارند )
    5- دارای دیکورد سخت افزاری باشند و فشاری به سیستم نیاورند
    6 -

9. 3 کاربر از SMAEIL2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

6- میتونه دو تیونر باشه ( پول اضافه )
    7- دنبال کارتهای اکسترنال به هیچ عنوان نرید فقط پول حروم کردید

توی دنیا خیلی کارت خوب حتی با خروجی اچ دی ام ای وجود داره ولی هم گرونه هم نیست ( مگه خودتون بیارید )

توی این کار تهای که من نصب و تحویل میدم فعلا بهترینشون سری tbs 69 میباشد که بیشتر مشخصات بالا رو داره ولی
    فعلا بهای کارت خیلی رو نوسانه

من هم تصاویر خوبی ازش میگیرم هم هر شب تا صبح دانلود آفلاین دارم ( البته با دو کارت - البته پنج سال مداوم با یکیشون دانلود میکنم)

به راحتی مدیا سنتر میشناستش و بسیار سریع تعوض کانال داره و تقریبا هنگ نداره

بازم یادم آومد مینویسم براتون ( نوشتنش خیلی سخته والا موضع با این چند خط تموم نمیشه و دنیایی داره )
    Last edited by SMAEIL2000; 03-04-2012 at 20:44.

11. 3 کاربر از SMAEIL2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت datiskh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران، آریاشهر

پيش فرض

با سلام آقا اسماعیل و سپاس از زحمتتان در نوشتن. چه حیف شد که موارد یک تا پنج که حتمأ مهمترین موارد هم بوده‌اند پریدند. پس فعلأ نتیجه گیری من: یک کارت اینترنال دی وی بی خوب می‌خرم، احتمالأ همین که شما امتحان کرده‌اید و راضی هستید. در مورد اینکه از کدام سایت بخرم هم دو هفته دیگه که برنامه خرید دارم (اول اردیبهشت پول دستم میاد) مجددأ ازتان می‌پرسم. فقط دوست دارم اون پنج مورد اول را که نوشتید بدانم. ممنون

6- میتونه دو تیونر باشه ( پول اضافه )
    7- دنبال کارتهای اکسترنال به هیچ عنوان نرید فقط پول حروم کردید

توی دنیا خیلی کارت خوب حتی با خروجی اچ دی ام ای وجود داره ولی هم گرونه هم نیست ( مگه خودتون بیارید )

توی این کار تهای که من نصب و تحویل میدم فعلا بهترینشون سری tbs 69 میباشد که بیشتر مشخصات بالا رو داره ولی
    فعلا بهای کارت خیلی رو نوسانه

من هم تصاویر خوبی ازش میگیرم هم هر شب تا صبح دانلود آفلاین دارم ( البته با دو کارت - البته پنج سال مداوم با یکیشون دانلود میکنم)

به راحتی مدیا سنتر میشناستش و بسیار سریع تعوض کانال داره و تقریبا هنگ نداره

بازم یادم آومد مینویسم براتون ( نوشتنش خیلی سخته والا موضع با این چند خط تموم نمیشه و دنیایی داره )

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

راستی این سئوالها را هم در پیام خصوصی اول از شما پرسیده بودم. ممنون می شوم اگر ممکن باشد جواب بدهید:
    1) از نظر نرم‌افزاری لود شدن دستگاه چقدر طول می‌کشه؟ مثل ویندوز هر بار روشن خاموشی کردنش یکی دو دقیقه طول می‌کشه؟ 2) مصرف برقش چقدره؟ اگر همیشه روی استندبای باشه. 3) ال سی دی دستگاه و کنترلش برایم سئوال هستند. توی بازار ال سی دی جداگانه متنوع موجود است؟ دوست دارم بشود بدون روشن کردن تلویزیون و فقط از روی ال سی دی دستگاه عملکرد پخش ام پی تری را داشته باشم مثل ضبط صوت. ممنونم

Last edited by datiskh; 03-04-2012 at 21:11.

13. این کاربر از datiskh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

10

حتما دوست عزیز

متاسفانه کیس هام تموم شد همینطور --- انشالله 20 / 01 / 1391 ( شاید هم نشه )

15. این کاربر از SMAEIL2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

[/COLOR]راستی این سئوالها را هم در پیام خصوصی اول از شما پرسیده بودم. ممنون می شوم اگر ممکن باشد جواب بدهید:
    1) از نظر نرم‌افزاری لود شدن دستگاه چقدر طول می‌کشه؟ مثل ویندوز هر بار روشن خاموشی کردنش یکی دو دقیقه طول می‌کشه؟ 2) مصرف برقش چقدره؟ اگر همیشه روی استندبای باشه. 3) ال سی دی دستگاه و کنترلش برایم سئوال هستند. توی بازار ال سی دی جداگانه متنوع موجود است؟ دوست دارم بشود بدون روشن کردن تلویزیون و فقط از روی ال سی دی دستگاه عملکرد پخش ام پی تری را داشته باشم مثل ضبط صوت. ممنونم[COLOR=Silver]

1- در حالت عادی بله ولی با سیستم رید حدود 2/1 میشه و با SSD تقریبا 12 / 1 میشه ( البته میخواستم بعدا کامل توضیح بدم )
    و در حالت لایو ( بوت با CD -- Usb متفاوته و جریان و نرم افراز خاص خودشو داره و بحث بسیار شیرین و طولانی .................

2- این دستگاه کار چند دستگاه رو میکنه ( سینمای خانگی - ریسیور - اچ دی پلیر - تلویریون دیجیتال - بازی - اینترنت و و و و و )
    ولی روی هم رفته بالاترین مصرفش فکر کنم 150 الی 200 وات در حالت فول باشه ( 2 تا لامپ 100 قدیمی )

3- ال سی دی کیس و کنترل با برد و تجهیزاتش منحصرا برای این کیش میباشد ولی قابلیت تبدیل توسط متخصص را داراست . البته نرم افزار کنترل نوشتاری و غیره را داراست .

17. 3 کاربر از SMAEIL2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز HITB0Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    هرجا که $ باشه!

پيش فرض

[/COLOR]راستی این سئوالها را هم در پیام خصوصی اول از شما پرسیده بودم. ممنون می شوم اگر ممکن باشد جواب بدهید:
    1) از نظر نرم‌افزاری لود شدن دستگاه چقدر طول می‌کشه؟ مثل ویندوز هر بار روشن خاموشی کردنش یکی دو دقیقه طول می‌کشه؟ 2) مصرف برقش چقدره؟ اگر همیشه روی استندبای باشه. 3) ال سی دی دستگاه و کنترلش برایم سئوال هستند. توی بازار ال سی دی جداگانه متنوع موجود است؟ دوست دارم بشود بدون روشن کردن تلویزیون و فقط از روی ال سی دی دستگاه عملکرد پخش ام پی تری را داشته باشم مثل ضبط صوت. ممنونم[COLOR=Silver]

1- در حالت عادی بله ولی با سیستم رید حدود 2/1 میشه و با SSD تقریبا 12 / 1 میشه ( البته میخواستم بعدا کامل توضیح بدم )
    و در حالت لایو ( بوت با CD -- Usb متفاوته و جریان و نرم افراز خاص خودشو داره و بحث بسیار شیرین و طولانی .................

2- این دستگاه کار چند دستگاه رو میکنه ( سینمای خانگی - ریسیور - اچ دی پلیر - تلویریون دیجیتال - بازی - اینترنت و و و و و )
    ولی روی هم رفته بالاترین مصرفش فکر کنم 150 الی 200 وات در حالت فول باشه ( 2 تا لامپ 100 قدیمی )

3- ال سی دی کیس و کنترل با برد و تجهیزاتش منحصرا برای این کیش میباشد ولی قابلیت تبدیل توسط متخصص را داراست . البته نرم افزار کنترل نوشتاری و غیره را داراست .
    سلام
    این قسمت قرمز برام خیلی جالب بود...میشه بگید درباره چه دستگاهی دارید صحبت میکنید؟!

19. این کاربر از HITB0Y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •