تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 71 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 709

نام تاپيک: همه چیز درباره HTPC

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان در نظر داشته باشید کسانی که به این دستگاه ها رو می آورند محدودیت قیمت ندارند برای همین اصطلاحا پول عشق است! اگر نه در نوت بوک سونی سری F116 مانتیور 16.4 و بلولری و اسکرین فول اچ دی 1.700.000 هست با سه سال گارانتی سونی در ایران

2. این کاربر از bagher1234 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

چرا به صرفه نیست؟ چون شما با 550 هزار تومان می تونید یه HTPC داشته باشید که بلوری هم پخش می کنه.
    حالا یه بلوری پلیر به تنهایی چنده؟
    یا اصلاً اگه یه کم دراز مدت تر فکر کنید میبینید که ارتقا یه HTPC برای ساپورت فرمتهای جدید و مدیا های جدید با حداقل هزینه انجام می شه.
    در ضمن استفاده از HTPC به عنوان کنسول بازی هم خیلی متفاوت تر از سیستم داخل اتاق خوابه چون شما تصویر رو توی یه تلویزیون بزرگ می بینید و صدا هم که کلاً خیلی متفاوته.
    و در مورد سایر امکانات و مزیت ها هم که قبلاً بحث شده
    با قیمت 300 هزار در حال حاضر میشه بلوری پلیر تهیه کرد که مطمئنا توی چند ماه آینده افت بیشتری پیدا می کنه.در مورد دراز مدت هم که بخوایم ارتقا بدیم اصلا مسئله مهمی نیست چون اونقدرها هم علم سریع پیشرفت نمیکنه.
    در مورد اسپیکری هم که فرمودید من نمیدونم چجوری اون اسپیکر رو تو هم رده های سینماهای 500 یا 600 تومنی قرار دادی.چون صدای این اسپیکر در برابر این نوع سینماها تقریبا هیچی نیست و همینطور دیزاینش اصلا مناسب پذیرایی نیست.
    در مورد کنسول بازی حق با شماست،بهرحال تصویر بزرگ تر لذت بیشتری داره.

4. 4 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Pejman3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با قیمت 300 هزار در حال حاضر میشه بلوری پلیر تهیه کرد که مطمئنا توی چند ماه آینده افت بیشتری پیدا می کنه.در مورد دراز مدت هم که بخوایم ارتقا بدیم اصلا مسئله مهمی نیست چون اونقدرها هم علم سریع پیشرفت نمیکنه.
    در مورد اسپیکری هم که فرمودید من نمیدونم چجوری اون اسپیکر رو تو هم رده های سینماهای 500 یا 600 تومنی قرار دادی.چون صدای این اسپیکر در برابر این نوع سینماها تقریبا هیچی نیست و همینطور دیزاینش اصلا مناسب پذیرایی نیست.
    در مورد کنسول بازی حق با شماست،بهرحال تصویر بزرگ تر لذت بیشتری داره.
    منظور من بلوری رکوردر بود مسلماً بلوری رکوردر 300 هزار تومان نیست.
    چرا علم سریع پیشرفت نمیکنه؟ الان چند درصد بلوری پلیرها 3D رو ساپورت می کنند؟
    چرا شما گوش کنید تقریباً صداش برابره. در مورد دیزاین حق با شماست.
    در ضمن HTPC جایگزین سینمای خانگی نیست بلکه جایگزین پلیره

6. 3 کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من بهتون اطمینان میدم که دیر یا زود این سیستم همه گیر خواهد شد. یعنی راهی جز این وجود نداره. الان شاید خیلی ها مقاوت کنن و لی آخرش میبینن که راه دیگه ای .جود نداره.

من از چند ماه پیش یه همچین کاری توی ذهنم بودکه با دیدن این تاپیک فهمیدم که اسمش میشه HTPC.

دوستان اگه به برتریهای این سیستم نسبت به پلیرها و سینماهای خانگی فکر کنن اونوقت قانع میشن که یکم گرونتر بودن یا یکم زمخت بودن قابل اغماض هست.

فکر نکنم کسی گوش دادن آهنگ با یه پلیر رو به برنامه ای مثل XBMC ترجیح بده.

وقتی نیاز بازار بیشتر شد مطمئنن سازنده ها کیس های بهتری برای این رده تولید میکنن.

این سیستم یعنی انعطاف و انعطاف و بازهم انعطاف

8. 4 کاربر از amir3408 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Blue Stars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام و تشکر از ایجاد این تاپیک

من خودم هم موندم که HTPC بگیرم یا player های مختلف رو به هم ست کنم.تحقیقاتی که کردم به این شرحه :
    گزینه Player ها :
    یه HDD player مثل WD برای پخش فرمتهای مختلف صوتی و تصویری از هارد و PC
    یه Blue Ray Player برای BD disk های با فرمت Full HD و ...

یه ----- با سیستم عامل Linux که بتونه کانالهای کارتی رو باز کنه و همچنین قابلیت Offline Downlod هم داشته باشه با قابلیت Record
    و سرانجام یه کنسول بازی روز مثل Play Station 3 که قابلیت BD Player رو داره اما تهیه اش اختیاریه.

این 4 مورد از لحاظ قیمتی در حدود یک 1.200 الی 1.500 میلیون تومن در میاد.

حالا اون 4 مورد بالا رو می توان توی یه HTPC به روز هم داشت که در حدود همون قیمت در میاد.

نکته اینجاست که از نظر متخصصین داشتن دستگاههای مجزا از هم که هر کدام وظیفه خودش رو انجام بده حرفه ای تر از داشتن یک دستگاهه که همه این کارها رو با هم انجام میده مثل غذاسازهای چند کاره و ...

10. 4 کاربر از Blue Stars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

خوب ارزش به نظر من داره چون من هیچ وقت با لپ تاپ راحت نبودم به خاطر هارد ضعیف، امکانات پایین، دی وی دی رام نسبتاً ضعیف و ... تازه یه لپ تاپ فکر نمی کنم با دکور میز تلویزیونتون خیلی به هم بیان!
    اگر فقط لپ تاپ رو برای این گرفتین فکر کنم که اگه تو ساخت یه HTPC هزینه می کردین چیز بهتری گیرتون می اومد.
    ولی اگه فقط کارتون با خروجی SPDIF حل میشه میتونید برای لپ تاپتون یه کارت صدا بگیرین.
    اسپیکر Logitech Z-5500 هم به راحتی می تونم بگم صداش از همه این سینما خانگی های 500-600 تومنی بهتره ولی شما می تونید با پرداخت 185 هزار تومان Edifire DA5000 Pro بگیرین که واقعاً صداش خوبه و ارزش خرید داره فقط ورودی دیجیتال نداره.
    با تشکر فراوان، من لپتاپ را براي اين کار نخريدم و قرار هم نيست هميشه زير تلوزيون باشه ولي از اونجايي که اون موقع هم مثل الان با دقت جنس خريدم لپتاپ هار خوب، انواع امکانات جانبي، Remote Control ،HDMI و بلوري داره. اول به کارت صدا فکر کردم ولي بعد متوجه شدم که ظاهرا تلوزيون خروجي صداي اپتيکال داره. راستي اگه اسپيکري در حد و اندازه Z-5500 ترجيحا با ورودي اپتيکال، Wireless Remote Control و با ظاهر زيبا و قابل اتصال به ديوار ميشناسين بهم معرفي کنيد ممنون ميشم. آخه Z-5500 گير نمياد. به نظرتون ممکنه تا يکي دو ماه ديگه وارد کنن؟ يا تحريم هستيم؟ ضمنا من اسپيکر را واسه فيلم ديدن ميخوام اين اسپيکرهاي تخم مرغي کوچيک تو سالن نما نداره چه کارش کنم؟ بزنم به ديوار؟ نميشه پايه واسش تهيه کرد؟

12. 2 کاربر از wxShayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام و تشکر از ایجاد این تاپیک

نکته اینجاست که از نظر متخصصین داشتن دستگاههای مجزا از هم که هر کدام وظیفه خودش رو انجام بده حرفه ای تر از داشتن یک دستگاهه که همه این کارها رو با هم انجام میده مثل غذاسازهای چند کاره و ...
    این اظهار نظر از کاربران این فروم بعیده به خدا.

میتونین بگین ضعیف پی سی در برابر پلیرها "حتی قویترینشون" چیه؟؟ ضعف پی سی در برابر WD چیه؟؟

در مورد رسیورها اطلاعاتی ندارم و نمیتونم اظهار نظر کنم.

در مورد کنسولها هم مطمئن هستم که پی سی اگه بهتر نباشه لااقل ضعیف تر از playstation نسیت.

فعلا هم گرفتن BD قکر نکنم عاقلانه باشه.

14. 4 کاربر از amir3408 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Blue Stars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این اظهار نظر از کاربران این فروم بعیده به خدا.

میتونین بگین ضعیف پی سی در برابر پلیرها "حتی قویترینشون" چیه؟؟ ضعف پی سی در برابر WD چیه؟؟

در مورد رسیورها اطلاعاتی ندارم و نمیتونم اظهار نظر کنم.

در مورد کنسولها هم مطمئن هستم که پی سی اگه بهتر نباشه لااقل ضعیف تر از playstation نسیت.

فعلا هم گرفتن BD قکر نکنم عاقلانه باشه.

من این اظهار نظر رو از دید کاربران این فروم نگفتم بلکه این اظهار نظر متخصصین صنعت و همچنین Multi Task تو دنیا راجع به دستگاههای چند کاره هستش. ( از دید حرفه ای نه دید عمومی )

فکر می کنم هر کدوم از اینا یه نقطه قوتها و ضعفهایی نسبت به هم دارند که می تونه بررسی بشه تا هر کسی بنا به نیاز خودش و تعیین اولویتها بتونه انتخاب خودشو انجام بده.

16. 2 کاربر از Blue Stars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست من پی سی از ابتدا چند کاره بوده و از وقتی من یادم میاد واسه پخش آهنگ و فیلم و بازی ازش استفاده میشده.

در مورد دستگاه هایی مثل گوشی موبایل این گفته شما درسته و منم باهاش موافقم. ولی رفته رفته این فاصله ها کم میشه. مثلا در مورد پخش آهنگ با گوشی موبایل که دیگه هیچ ضعفی وجود نداره.

به نظر من دنیا داره به سمتی میره که همه چیز باهم ادغام بشه. مثلا تلوزیونهای فلش خور یا بلوتوس دار و ....

ولی پی سی از خیلی سالها پیش همه چیز رو ادغام کرده.

منم قبول دارم این سیستم یه اشکالاتی داره ولی مزایاش اونقدر هست که ضعف های کوچیک رو بشه نادیده گرفت.

18. 5 کاربر از amir3408 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

منظور من بلوری رکوردر بود مسلماً بلوری رکوردر 300 هزار تومان نیست.
    چرا علم سریع پیشرفت نمیکنه؟ الان چند درصد بلوری پلیرها 3D رو ساپورت می کنند؟
    چرا شما گوش کنید تقریباً صداش برابره. در مورد دیزاین حق با شماست.
    در ضمن HTPC جایگزین سینمای خانگی نیست بلکه جایگزین پلیره
    در مورد سایر موارد حق رو به شما میدم چون همونجوری که یکی از دوستان هم پیرامون حرف های شما گفت بلاخره پی سی یه چیز همه کارست.
    ولی در مورد صدای اون مدل اسپیکر اصلا و ابدا حتی 1% هم قبول ندارم چون شما داری میگی صدایی در حد سینماهای 500 یا 600 تومنی داره.به نظرت صداش با rs30 پایونیر که 620 تومنه فکر کنم یکیه؟یا صداش با 3569 فیلیپس یکیه؟یا با 787 پایونیر یکیه؟؟؟؟؟
    من صدای اون اسپیکر رو شنیدم و اون اسپیکر توی اون رنج قیمت و توی هم رده های خودش واسه یه اتاق خوبه نه واسه سالن و مثلا پخش صدای dts با اون افکت های فوق العاده قوی و بیس پر حجم.شما شک نکن یه همچین اسپیکری نمیتونه اون فضای دلخواه رو برای شما به وجود بیاره.
    یکی از دوستان هم در مورد حرفه ای بودن دستگاه ها صحبت کرد و گفت که باید هر چیزی جدا باشه،من کاملا با حرف این دوستمون موافقم از این نظر که تا حالا هر شخصی رو من دیدم که صداباز هست و حرفه ای کار می کنه همیشه اعتقادش همینه و به عبارتی اصلا به پی سی برای استفاده اینجور کارها فکر نمیکنه.
    بهرحال به نظر من این دستگاه خیلی خوبیه ولی واسه کسانی که فقط فیلم باز هستند یعنی فقط هدفشون دیدنه فیلمه و به عوامل حاشیه ای مثل صدا و تصویر زیاد اهمیت نمیدن.

20. 5 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •