تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 71 اولاول ... 1117181920212223242531 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 709

نام تاپيک: همه چیز درباره HTPC

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان توی بازار بانه میشه اینو گیر آورد؟ قیمتش اونجا چطوره؟

این دست سازش چه جوری میشه؟
    یعنی بجای اینکه مدل های سر هم بندی شده توسط کارخونه رو خریداری کنیم مثل این
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یا این
    کد:
    خودمون کیس و مادربرد و .... که برای این کار مناسب هست رو بخریم و سر هم بندی و به عنوان یک htpc استفاده بشه و روش پخش کننده ها و نرم افزار های لازم رو نصب می کنیم کنیم.

مثل موردی که من دونبالش بودم ولی فعلا متوقف هست تا بودجه اش بیاد
    کد:
    یا این یکی
    کد:
    مورد بانه اش رو نمی دونم

2. 5 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان.
    من مورخ 28/6/89 تمام پاساژ کامپیوتر ایران رو زیر پا گذاشتم به غیر از دو مدل از گرین ( که دوستان در صفحات قبل معرفی کردند و خیلی معمولیه ) هیچ چیز قابل توجه دیگه ای پیدا نکردم. البته یکی دو مدل متفرقه دیدم اما اصلاً چنگی به دل نمیزدند. نه ظاهر داشتند و نه امکانات یه کیس HTPC .
    اگر از دوستان کسی جایی رو میشناسه برای خرید معرفی کنه یا اگر کسی میتونه از خارج تهیه کنه و بیاره لطف کنه و همینجا اعلام کنه. فکر میکنم تعداد دوستانی که به یه کیس درست و حسابی HTPC نیاز داشته باشن کم نباشه. میتونیم تعداد خرید کنیم.
    این قضیه درد مشترک هست و فعلا راهی براش پیدا نکردم....چند تا از دوستان که از خارج خرید میکردن برای بچه ها و مبلغی پورسانت میگرفتن هم نتونستن این کار رو بکنن چون حجم زیاد کیس و احتمال شکستنش باعث میشه زیر بار نرن.

کیس هایی که 100 دلار فقط قیمت دارند و برای HTPC رویایی هستند و از نظر ظاهر هیچ فرقی با یه آمپ ندارند ولی ما نمیتونیم تهیه کنیم.

این خیلی بده نه؟

دوستان توی بازار بانه میشه اینو گیر آورد؟ قیمتش اونجا چطوره؟

این دست سازش چه جوری میشه؟
    این سیتم های آماده توی تهران هم سخت پیدا میشن اونوقت شما میخوای از بانه بخری؟ سر هم کردنشون هم اگه مشکل کیس حل بشه که یه کامپیوتر معمولی هست و چیز خاصی نداره.

4. 3 کاربر از amir3408 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehdihamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام
    دوستان میتونین به من یه چند تا سایت معرفی کنین که بتونم ازشون کیس خوابیده بگیرم از اینایی که دی وی دی رامش افقی باز میشه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان میتونین به من یه چند تا سایت معرفی کنین که بتونم ازشون کیس خوابیده بگیرم از اینایی که دی وی دی رامش افقی باز میشه؟
    من اینو دارم...DELL OPTIPLEX GXPRO Pentium Pro 180 ..مال وقتی هست که هیتلر دوره آموزشیش رو میگذروند.1 گیگ هارد داره.

از شوخی گذشته اگه یه رنگ بهش بزنم به درد HTPC میخوره ولی مشکل اینه که اولا مادربردهای امروزی توش نمیشینن و در ثانی حیفم میاد چون واقعا خداست. سایتهای خارجی 130 دلار میفروشن لنگه اینو. شما احیانا خریدار نیستید؟

به هر حال اگه از سایتهای خارجی بخوای بخری که مایش یه گوگل هست.
    Last edited by amir3408; 21-09-2010 at 23:48.

7. 4 کاربر از amir3408 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه aminashtari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    واقعاً چه درد بزرگیه این جهان سومی بودن. این کیسها این همه مدل دارند اونوقت ما 4 تا دونه درست حسابی تو ایران ندیدیم
    کیس دست ساز هم پیشنهاد خوبیه اما من نمیدونم چه طور باید شروع کرد. اگه کسی ایده ای داره یا قبلاً این کارو کرده حتماً به بقیه هم کنه.
    شاید بشه از این کیسهایی که یه پنل دکوری روشون داره استفاده کرد. چون وقتی که افقی اونها رو قرار میدی تا وقتی که اون پنل درب مانندشون باز نشه معلوم نمیکنه که کیس هستند و بیشتر شبیه آمپ یا پلیر هستند.
    برای دی وی دی رایتر روشون هم میشه از مدلهای مکشی استفاده کرد تا مشکل گذاشتن و برداشتن سی دی هم در حالت افقی رو نداشته باشه. بقیه اش هم که طبق روال عادی بقیه کیسهاست....
    نظرتون چیه؟

9. این کاربر از aminashtari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من اینو دارم...DELL OPTIPLEX GXPRO Pentium Pro 180 ..مال وقتی هست که هیتلر دوره آموزشیش رو میگذروند.1 گیگ هارد داره.

از شوخی گذشته اگه یه رنگ بهش بزنم به درد HTPC میخوره ولی مشکل اینه که اولا مادربردهای امروزی توش نمیشینن و در ثانی حیفم میاد چون واقعا خداست. سایتهای خارجی 130 دلار میفروشن لنگه اینو. شما احیانا خریدار نیستید؟

به هر حال اگه از سایتهای خارجی بخوای بخری که مایش یه گوگل هست.
    بابا اینکه خیلی عالیه. با یه رنگ نقره ای درست حسابی یا مشکی کاکلاً مثل یه پلیر میشه. مادر بورد رو هم بالاخره با پیچ و میخ و چکش و پتک میشه ثابتش کرد.
    من جات بودم همین فردا مشغول میشدم

11. 2 کاربر از aminashtari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان راستی یه سئوال فنی داشتم.
    من میخوام از پی سی یه خروجیه اپتیکال بدم به آمپ. اگه بخوام فرمت های جدید صوتی مثل DTS HD master audio کد گشایی و با کیفیت اصلیشون پخش بشن باید مادر بورد خروجی اپتیکال داشته باشه دیگه درسته؟ خوب حالا این کد گشایی فرمتهای جدید صوتی اصولاً از وظایف کارت گرافیکه یا قطعه دیگه؟ کارتی که مد نظرم هست ATI 5750. اصولاً میخوام مستقیم خروجی بگیرم. فکر کنم بهتر از اینه که از HDMI گرافیک بره به تلویزیون از اونجا بدمش به آمپ. نظر اساتید چیه؟

13. این کاربر از aminashtari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان راستی یه سئوال فنی داشتم.
    من میخوام از پی سی یه خروجیه اپتیکال بدم به آمپ. اگه بخوام فرمت های جدید صوتی مثل DTS HD master audio کد گشایی و با کیفیت اصلیشون پخش بشن باید مادر بورد خروجی اپتیکال داشته باشه دیگه درسته؟ خوب حالا این کد گشایی فرمتهای جدید صوتی اصولاً از وظایف کارت گرافیکه یا قطعه دیگه؟ کارتی که مد نظرم هست ATI 5750. اصولاً میخوام مستقیم خروجی بگیرم. فکر کنم بهتر از اینه که از HDMI گرافیک بره به تلویزیون از اونجا بدمش به آمپ. نظر اساتید چیه؟
    باسه پخش DTS HD master audio باید پلیر کدک مرتبط رو داشته باشه. در مورد رندر کردن ( یا همان پردازش صدا) معمولا پلیر ها چندین حالت مختلف دارن که بسته به سخت افزار هایی که دارید یا می تونید رندر صدا رو به cpu بدین انجام بده یا با نصب درایو کارت صدا مادربرد ها از سیستم رندر انها استفاده کنید یا با سیستم رندر کارت صداهای اختصاصی این کارو انجام بدید یا باسه کارت های ati این وظیفه رو به رندر های چیپ های داخل این کارت بدین....تمام این سیستم ها در صورتی که پلیر بتونه از سخت افزارشون استفاده کنه این وظیفه رندر کردن صدا رو می تونن انجام بدن (در مورد بازدهی رندر هر کدوم من نظری ندارم).

پ ن: البته این هایی که من مثال زدم حالت کلی است و معمولا پلیر روش های مختلف دیگری هم بسته به پلاگین هاشون می تونن باسه رندر در اختیار کاربر قرار بدن.

15. 3 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان عزیز اگر کسی توی سایتهای معتبر فروش خارجی کیس با قیمت مناسبی پیدا کرد اینجا اطلاع بده. حتما میدونید یکی از سایتهای ایرانی سفارش رو قبول میکنه و طی مدت کوتاهی اونرو درب منزل تحویل میده. البته درصدی روی اون اضافه میکنه ولی هرچه تعداد بیشتر باشه ارزونتر درمیاد. میتونیم مکاتبه کنیم اگر مناسب بود خرید رو انجام بدیم. منتظر اظهار نظر علاقه مندان و مشتاقان HTPC هستم

17. این کاربر از aminashtari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

همینجوری ول میگشتم اینا رو دیدم:

نوشته کیبرد و موس بیسیم ولی من هرچی نگاه کردم کیبردی ندیدم. در ضمن قیمتش هم نشون میده فقط اون ریموت هست.

کد:
    این کیسها هم که حیف کامل هستند وگرنه به درد HTPC میخوردند..البته زیبایی آنچنانی هم ندارند.

کد:

19. این کاربر از amir3408 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •