تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 71 اولاول ... 41011121314151617182464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 709

نام تاپيک: همه چیز درباره HTPC

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

Genius Remote 300

قیمت 37 هزار تومن
    یه مدل ریموت کامل و با کیفیت که تمامی کنترل روی فیلم ها آهنگ ها، عکس ها، تیونر و مدیا سنتر ها رو انجام میده. کیفیت ساختش واقعاً خوب بود و تو دست هم خیلی راحته. از تکنولوژی اینفرا رد استفاده می کنه و همچنین می تونه تا سه تا از بقیه وسایلتون رو باهاش کنترل کنید مثلاٌ تلویزیون و ریسیور و ... به این صورت که کنترل های هر وسیله ای رو به سمتش می گیرید و این طول موج مادون قرمزش رو ضبط می کنه و بعد می تونه با ایجاد همون فرکانس این وسایل رو هم کنترل کنه. به نظرم با توجه به امکانات و کیفیت ساخت خیلی ارزش داره.

سلام،
    آقا پژمان عزيز، من امشب دارم ميام تهران واسه خريد، لطف ميكني بگي اين Remote را از كجا ميتونم پيدا كنم؟
    اگه كارت صوتي اكسترنال با خروجي 5.1 اپتيكال هم سراغ داري ممنون ميشم معرفي كني چون ميخوام فعلا از لپتاپ به عنوان HTPC استفاده كنم. هم بلو ري داره و هم خروجي HDMI و به عنوان باند هم از سينما پاييونير استفاده كنم.

2. این کاربر از wxShayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Pejman3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام،
    آقا پژمان عزيز، من امشب دارم ميام تهران واسه خريد، لطف ميكني بگي اين Remote را از كجا ميتونم پيدا كنم؟
    اگه كارت صوتي اكسترنال با خروجي 5.1 اپتيكال هم سراغ داري ممنون ميشم معرفي كني چون ميخوام فعلا از لپتاپ به عنوان HTPC استفاده كنم. هم بلو ري داره و هم خروجي HDMI و به عنوان باند هم از سينما پاييونير استفاده كنم.
    میدان ولیعصر - بازار کامپیوتر ایران - طبقه زیر همکف
    البته فکر کنم بقیه نمایندگی های جنیوس هم داشته باشند
    راستش من زیاد در مورد نوت بوک اطلاع ندارم ولی creative چند مدل با این امکانات داره که می تونید احتمالاً تو پایتخت پیدا کنید

4. 2 کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درود
    پژمان جان بنچمارک ها واسه من نمویمد (الان اومده)

HD4200 جاش کجاست؟
    اصلا جایی داره؟؟؟

این 3D ویژن کارت های ATI چجوری فعال میشه
    من کاتالیست 10.4 هم از
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلود کردم
    تو سایتای دیگه گفته بودن تو این ورژن میشه تصاویر رو استریوسکوپیک دید

ATI Catalyst™ support for 3D Stereoscopic glasses
    AMD has updated it's Direct3D (Quad buffer support) driver to enable 3rd party middleware vendors such as
    iZ3D to output stereo L/R images at 120 Hz (60 Hz per eye

اما هیچ اثری از یه همچین ویژگی پیدا نکردم

یه کمکی به من میکنید
    مادربرد من هم ASUS M4A 785T-M هست

نرم افزاری نیست که این کار رو بکنه؟ (یعنی رنگها رو تفکیک کنه که بشه با عینکش دید)
    ATI Radeon Finally Supports Stereoscopic 3D Output.
    ATI's Stereo 3D Solution Requires Proprietary Hardware and Software
    [03/24/2010 11:50 PM]
    by [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ATI, graphics business unit of Advanced Micro Devices, on Wednesday finally released its new Catalyst 10.3 driver that enables third-party providers of stereo 3D solutions to output stereoscopic three-dimensional images using ATI Radeon HD graphics cards. While ATI customers will not officially be able to enjoy stereo 3D, the options suggested by the graphics chips designer are not truly flexible.
    “AMD has updated its Direct3D (Quad buffer support) driver to enable 3rd party middleware vendors, such as DDD and iZ3D, to output stereo L/R images at 120Hz (60Hz per eye),” a statement from ATI reads.
    Even though the move formally allows ATI Radeon HD to support stereo 3D, just like Nvidia GeForce with 3D Vision technology, the solution is less flexible since it generally relies on proprietary technologies. In order to enjoy stereoscopic 3D gaming or to convert 2D movies to stereo 3D formats, users of ATI Radeon HD graphics cards will have to acquire third-party hardware and software.
    Stereo 3D solution from DDD requires a special [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ($199) that includes two pairs of wireless 3D active shutter glasses, one 3D transmitter, a CD containing the TriDef 3D Experience software for Windows XP/Vista/7 and an activation code for the TriDef 3D Experience. In addition, end-users need to own an output device supported by DDD, the [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] of which at present is generally limited to various HDTVs as well as one Hyundai P240W 24” display for whopping $2199. Even though the software from DDD [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] converts video games to stereo 3D format, for the best possible experience the company recommends to download [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for new games.
    iZ3D’s stereoscopic solution is relatively well known. It requires a proprietary [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (1680x1050, 5ms, 60Hz, 700:1) from iZ3D which costs $349 which comes with two pairs of [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . In fact, iZ3D also offers to output 3D content for viewing in shutter glasses, but for that end-users will have [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . While the latter option seems to be rather interesting, since iZ3D does not provide a list of compatible 3D glasses and displays, it seems that it is still limited to the company’s very own display.
    Even though Nvidia Corp.’s 3D Vision stereo 3D technology is not ideal for a number of reasons, necessity to use proprietary 3D active shutter glasses and relatively limited compatibility with output devices are just two of them, it does guarantee acceptable stereo 3D gaming experience verified by the developer of the graphics processors. Meanwhile, AMD’s approach not only requires to use proprietary active shutter glasses (along with an HDTV) or even a proprietary combination of a monitor and glasses, but also delegates tailoring of actual games and the quality of end-user experience to a respective third-party company.

6. 2 کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام خدمت HTPC بازان گرامی.
    من یک سیستم با مشخصات زیر به دستم رسید:
    MB: Asus M2N8-vmx

CPU: AMD Athlon 64 3200+ AM2

Ram: 512mb

VGA card: EliteGroup Gforce 8400s (تازه خریدم)

PCI-E interface: x8

هارد :۳۲۰ گیگ

power: green 600w (اگر مهم باشه دقیقا مشخصاتش را در میارم)

این سیستم در پخش فیلمهای 1080 مشکل داشت.
    من حدس زدم از کارت گرافیکش باشه و به هر حال کارت گرافیک جدیدی هم نیاز داشتم و رفتم خریدم.
    سیستم عامل ویندوز را از صفر نصب کردم و روش xmbc ریختم. تبلیغ فیلم Avatar را از ایتونز دانلود کردم و پخش کردم.
    منتها باز هم مشکل داشت. من منابع سیستم را چک کردم. مقدار رم مصرفی ۲۱۵ مگ بود و cpu در ۱۰۰٪ داشت کار می کرد.
    البته ۷۲۰p همون فیلم را خیلی عالی پخش می کنه و مقدار مصرف cpu حدود ۳۰٪ هست.

حالا سوال من اینه: یعنی این cpu این قدر ضعیف هست که حتی قادر به پخش یک فیلم HD نیست؟ یا من کاری را درست انجام نداده ام.

.
    جهت اطلاع برای دوستانی که ممکن باشه مشکلی مشابه داشته باشند:
    من Nvidia Pure HD را نصب کردم و بعد از اون اگرچه بازهم مقدار مصرف cpu روی ۱۰۰ موند ولیکن دیگر وقفه ای در پخش نبود.
    بعد از مدتی کدک CoreAVC را نصب کردم و استفاده CPU به ۱۰ درصد رسید. گویا این کدک برای کار با کارت گرافیک های Nvidia ساخته شده و از فن آوری CUDA در اون کارتها نهایت استفاده را میبره. برای پخش HD از GPU استفاده میکنه.

8. 4 کاربر از dr_faust بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    اگر سوالم تکراریه ببهشید چون من تا صفحه 5،6 که خوندم و همینطور چند صفحه از آخر چیزی راجع بهش ندیدم و سوالم اینه :
    آیا میشه این نوع کیس رو خرید و همینطور اسپیکرهای سینمای خانگی (که دکور منزل هم شیک باشه!) رو بهش وصل کرد! ، یعنی اون اسپیکر ها قابلیت اتصال به این سیستم و درست کردن یک ست نثل سینما خانگی رو دارن ؟!؟!
    اصلا اون اسپیکرها رو تنها جایی میفروشه ؟!
    برای داشتن مناسبترین نوع این سیستم که بتونه HD رو کامل ساپورت کنه + سیستم صوتیش حداقل هزینه چقدر میشه ؟!؟!
    پیشاپیش از جوابتون ممنونم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    اگر سوالم تکراریه ببهشید چون من تا صفحه 5،6 که خوندم و همینطور چند صفحه از آخر چیزی راجع بهش ندیدم و سوالم اینه :
    آیا میشه این نوع کیس رو خرید و همینطور اسپیکرهای سینمای خانگی (که دکور منزل هم شیک باشه!) رو بهش وصل کرد! ، یعنی اون اسپیکر ها قابلیت اتصال به این سیستم و درست کردن یک ست نثل سینما خانگی رو دارن ؟!؟!
    اصلا اون اسپیکرها رو تنها جایی میفروشه ؟!
    برای داشتن مناسبترین نوع این سیستم که بتونه HD رو کامل ساپورت کنه + سیستم صوتیش حداقل هزینه چقدر میشه ؟!؟!
    پیشاپیش از جوابتون ممنونم!
    شدنش که میشه ولی فقط مشکل پول هست اما باید آمپلی فایر اسپیکر ها رو هم بخرید. اسپیکر های سینما ها آمپلی فایر توشون نیست.

قیمت سینما ها هم بخش عمدش مال اسپیکرهاست. پلیرشون همچین قیمتی نداره و زیر 150 تومنه.

شما میتونین با حدود 90 تومن یه کارت صدا با خروجی دیجیتال تهیه کنید و به هر سینمای خانگی که دوست دارید با بالاترین کیفیت وصلش کنید.

اونجور که من فهمیدم اگه خروجی دیجیتال رو بیخیال شید با 35 تومن کارت صدا و حدود 150 تومن اسپیکر، صدای قابل قبولی خواهید داشت. هرچند دیجیتال نیست.

صدای دیجیتال هزینه ای بیشتر از 350 تومن طلب میکنه. خودتون ببینید براتون قابل قبول هست یا نه.
    Last edited by amir3408; 10-05-2010 at 11:18.

11. 3 کاربر از amir3408 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

جهت اطلاع برای دوستانی که ممکن باشه مشکلی مشابه داشته باشند:
    من Nvidia Pure HD را نصب کردم و بعد از اون اگرچه بازهم مقدار مصرف cpu روی ۱۰۰ موند ولیکن دیگر وقفه ای در پخش نبود.
    بعد از مدتی کدک CoreAVC را نصب کردم و استفاده CPU به ۱۰ درصد رسید. گویا این کدک برای کار با کارت گرافیک های Nvidia ساخته شده و از فن آوری CUDA در اون کارتها نهایت استفاده را میبره. برای پخش HD از GPU استفاده میکنه.
    از تست ممنون
    می تونی اینم تست کنی ببینی چطور هست؟
    کد:

13. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

از تست ممنون
    می تونی اینم تست کنی ببینی چطور هست؟
    کد:
    مرسی من تست کردم ولی برای من یه مقدار تیره و کم نور پخش می کنه برای شما هم همین طوره؟

داره خودمونی میشه milad_a_v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من دیشب پست میزدم ولی پاک میشد نمیدونم چرا؟؟؟
    به هر حال

splash_lite_1_3_0 رو منم استفاده کردم
    به نظرم core کمتر از منابع سیستم استفاده میکنه و فشار کمتری میاره ولی فرق شون زیاد نیست

اون تیرگی هم که پژمان جان میگن واسه من زیاد ملموس نبود
    راستی آقا پژمان اون متن انگلیسی که لطف کردی گذاشتی یعنی چه!!!! حتما باید پول بدیم سیستم iZ3D بگیریم؟؟؟

اون بالا هم صحبت ریموت بود
    من اینو دارم
    Last edited by milad_a_v; 11-05-2010 at 18:03.

16. این کاربر از milad_a_v بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من دیشب پست میزدم ولی پاک میشد نمیدونم چرا؟؟؟
    به هر حال

splash_lite_1_3_0 رو منم استفاده کردم
    به نظرم core کمتر از منابع سیستم استفاده میکنه و فشار کمتری میاره ولی فرق شون زیاد نیست

اون تیرگی هم که پژمان جان میگن واسه من زیاد ملموس نبود
    راستی آقا پژمان اون متن انگلیسی که لطف کردی گذاشتی یعنی چه!!!! حتما باید پول بدیم سیستم iZ3D بگیریم؟؟؟

اون بالا هم صحبت ریموت بود
    من اینو دارم
    بله شما اگه می خواین سه بعدی ببینین باید اون چیزایی که تو متن نوشته رو تهیه کنید که شما دو تا راه حل دارین یا از پکیج کمپانی DDD استفاده کنید یه کم گرون تر در می یاد و مانیتور های خاصی می خواد یا از پکیج iZ3D که هم ارزونتره و هم اینکه با مشخصات اکثر مانیتورها و تلویزیون های امروزی سازگاری داره. به هر حال اطلاعات کاملتر رو می تونید تو سایتاشون پیدا کنید.
    آقا این ریموت شما چه مدلیه؟ از کجا و چند خریدین؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •