تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 139 از 139 اولاول ... 3989129135136137138139
نمايش نتايج 1,381 به 1,386 از 1386

نام تاپيک: راه اندازی و رفع اشکال مودم وایرلس TP-LINK مدل TD-W 8901 G

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام
    دکمه ریست پشت مودم رو چند ثانیه بگیرید تا مودم خاموش روشن شه و ریست بشه
    دوباره ویزاردش رو نصب کنید
    مشکلتئن حل میشه

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دیروز رفتم برای کانفیگ این مودم .. همون اول کار خواستم برم به تنظیمات که نذاشت. اصلا پسورد نمیخواست و هیچی باز نمیکرد .. چنتا آی پی مثل 0.1 0.0 2.0 2.1 2.2 و .. رو امتحان کردم ولی نشد که نشد
    گفتم شاید لپتاپ مشکل داره و ... بیخیال LAN شدیم و پسورد وایفای رو گرفتم و با گوشیم وصل شدم ولی باز وارد تنظیمات مودم نمیشد پشت مودم هم آی پی رو 1.1 نوشته بود .. گفتم حتما آی پی شو عوض کردن .. مودمو ریست کردم و تنظیمات و انجام دادم و همه چی اوکی بود (اینترنت وصل شد) به درخواست مشتری لیست سفید ایجاد کردم براشون و مک آدرس ها رو وارد کردیم و apply رو زدم و گوشیا شون وصل شد و خلاصه همه چی اوکی بود ولی بعد از یکی دو دیقه باز هم نمیذاشت وارد تنظیمات مودم بشم

باز دوباره ریست کردم مودمو و از اول تنظیمات و اعمال کردم و دوباره بعد از چند دیقه که تنظیمات لیست سفید رو اعمال کردم بازم وارد تنظیمات مودم نشد که نشد
    از لپتاپ (با لن و وایرلس) از پوشی خودم و یکی از پوشیای خودشون

همه چی اوکی ه اینترنت وصله ولی وارد تنظیمات گوشی نمیشه .. با توجه به اینکه من خودم کانفیگ رو انجام دادم مطمئنم که هیچ تنظیمات اضافی برای بلاک کردن این آدرس انجام نشده
    حدسایی که میزنم اینه که شاید یه نفر دیگه وارد تنظیمات شده که منو نمیذاره یا خود مودم مشکل پیدا کرده

شما همچین تجربه ای باهاش دارید ؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دیروز رفتم برای کانفیگ این مودم .. همون اول کار خواستم برم به تنظیمات که نذاشت. اصلا پسورد نمیخواست و هیچی باز نمیکرد .. چنتا آی پی مثل 0.1 0.0 2.0 2.1 2.2 و .. رو امتحان کردم ولی نشد که نشد
    گفتم شاید لپتاپ مشکل داره و ... بیخیال LAN شدیم و پسورد وایفای رو گرفتم و با گوشیم وصل شدم ولی باز وارد تنظیمات مودم نمیشد پشت مودم هم آی پی رو 1.1 نوشته بود .. گفتم حتما آی پی شو عوض کردن .. مودمو ریست کردم و تنظیمات و انجام دادم و همه چی اوکی بود (اینترنت وصل شد) به درخواست مشتری لیست سفید ایجاد کردم براشون و مک آدرس ها رو وارد کردیم و apply رو زدم و گوشیا شون وصل شد و خلاصه همه چی اوکی بود ولی بعد از یکی دو دیقه باز هم نمیذاشت وارد تنظیمات مودم بشم

باز دوباره ریست کردم مودمو و از اول تنظیمات و اعمال کردم و دوباره بعد از چند دیقه که تنظیمات لیست سفید رو اعمال کردم بازم وارد تنظیمات مودم نشد که نشد
    از لپتاپ (با لن و وایرلس) از پوشی خودم و یکی از پوشیای خودشون

همه چی اوکی ه اینترنت وصله ولی وارد تنظیمات گوشی نمیشه .. با توجه به اینکه من خودم کانفیگ رو انجام دادم مطمئنم که هیچ تنظیمات اضافی برای بلاک کردن این آدرس انجام نشده
    حدسایی که میزنم اینه که شاید یه نفر دیگه وارد تنظیمات شده که منو نمیذاره یا خود مودم مشکل پیدا کرده

شما همچین تجربه ای باهاش دارید ؟؟
    حالا تاپیک قدیمی هست ولی tp link هایی که این مشکل رو دارن گزینه upnp رو خاموش کنید درست میشه

4. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

حالا تاپیک قدیمی هست ولی tp link هایی که این مشکل رو دارن گزینه upnp رو خاموش کنید درست میشه
    ممنون دوست عزیز
    میگن اگه upnp غیرفعال بشه مشکلاتی برای اجرای برنامه هایی مثل اسکایپ بوجود میاد ... درسته؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    میگن اگه upnp غیرفعال بشه مشکلاتی برای اجرای برنامه هایی مثل اسکایپ بوجود میاد ... درسته؟
    UPnP سرویس بازکردن خودکار پورت ها هست که باعث میشه یک آی پی عمومی اینترنتی، قابل دسترس بشه و به عنوان سرویس دهنده به شبکه اینترنت سرویس بده.
    برای امنیت بیشتر بهتره این گزینه بطور کلی غیرفعال باشه و بعد اگر برنامه یا بازی مشکل باز کردن پورت داشت، بجای اینکه سرویس خودکار باز کردن پورت ها UPnP را فعال کنید، در تنظیمات مودم بصورت موردی ، پورت مورد نیاز خودتون رو با استفاده از بخش پورت فوروارد باز کنید.
    اینطوری دیگه یک برنامه مخرب بصورت ناخواسته و مخفی نمیتونه پورت های ارتباطی شما رو باز کنه بطوری که از روی اینترنت دستگاه شما قابل دسترسی کامل قرار بگیره.

(البته من مطمئن نیستم که مودم شما با خاموش کردن این سرویس، درست بشه و بدون مشکل صفحه کانفیگش باز بشه، و شک بیشتر من به بخش مک فیلترینگ مودم ها است که فعال کردن اونها باعث بروز این مشکل در بعضی دستگاه های بی کیفیت میشه)

7. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

سلام و درود

من تصمیم به آپدیت مودم با فریم ور مدل و ورژن زیر
    FwVer:3.11.2.175_TC3086 HwVer:T14.F7_5.0

دارم . در سایت خود مودم هم خیلی گشتم که دقیقا همین ورژن رو پیدا کنم
    ممنون میشم اگه لینکی وجود داشت قرار بدید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •