تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 22 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 217

نام تاپيک: دستگاه های فتوکپی رنگی و سیاه و سفید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض دستگاه های فتوکپی رنگی و سیاه و سفید

خوب بعداز این همه گشت زدن توی اینترنت و اینطرف و اونطرف پیش خودم گفتم یه جای رو به کمک شما دوستان درست کنیم تا اگه کسی سوالی در مورد خریدن دستگاه - مارک- مدل دستگاه و مشخصات فیزیکی و مکان موردنظر برای خرید و سایت های موجود را اطلاع رسانی کنیم تا همگی بتوانند از تجربه یکدیگر استفاده کنند.

2. این کاربر از mohsensada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Aria it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض سایت ها

دو سایت زیر از سایت های جامع و کاربردی هستند که می تونید اطلاعاتی در مورد دستگاه های کپی رنگی و سیاه و سفید به دست آوردید که می تونید مدل های مختلف را با هم مقایسه کنید-از قیمت دستگاه ها با خبر بشید و ...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 2 کاربر از Aria it بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

من خودم از copy bazarخریداری کرده ام یه کپی رنگی درست پارسال خریدم - یه نفر به اسم نظرزاده اونجاست که بهتون پیشنهاد می کنم اگه دستگاه می خواهید حتماً یه سر بزنید و یه سایت دیگه هم که تازه آشنا شدم خیلی مفید است رو به شما پیشنهاد می کنم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - این سایتی کپی لاین هم خیلی شباهت به کپی بازار داره تقریباً کپی هم دیگرند ولی بازهم یه سربزنید - دستگاه ها با قیمت های متفاوت هست.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

خوب برای شروع امروز من خودم در کل تعریف استوک و یا مزایا و معایب استوک خریدن را تعریف می کنم.
    استوک به دستگاه های گفته می شود که بمدت محدودی در کشور های اروپایی کار کرده و بعداز مدتی بدلیل قوانین خاص خود کشورهای اروپایی میاند دستگاه نو تحویل می دهند و دستگاه های کارکرده را خریداری می کند. و بعد از ان دلالان ایرانی این دستگاه ها که اکثراً تمیز هستند را به قیمت نامحدودی خریداری می کند و سپس با یه سرویس اولیه دستگاه را آماده فروش می کنند پس دستگاه های استوک با توجه به اینکه قیمت پایینی دارند، می توان کار زیاد با کیفیت مطلوب ازش کشید (البته کسانی هم هستند که دستگاه درب داغو که زمانی استوک بودند و بعداز اینکه به ایران امده و استفاده لازم را کرده اند و به قول معروف پوکیده شده است را بخواهند بجای استوک بفروشند. که باید حواستان در این مورد جمع باشه از کی می خرید) مثلآ قبلاً مدل های ریکو از 10 شروع می شد مثل 1035&1045 که الان استوک محسوب نمی شود و دست دوم بحساب میاید چون زمان ورود انها بیش از 2 سال به ایران می گذرد و دستگاه های جدید با 20 که همون پیشرفته مدل های 10 هست به بازار امده هست. مثل 2045&2035.
    و در کل اگر شما بخواهید یه دستگاهی که تمام امکانات از جمله سرعت، کپی دور همزمان و سورت و... باید یه چیزی حول و حوش 5الی 6 میلیون شاید هم بیشتر بدید ولی در صورتی مه قیمت تموم شده یه دستگاه استوک معمولی 2045 تقریباً 1200 تومان هست که خیلی مغرون به صرفه هست.

7. این کاربر از mohsensada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aliy2324's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوستان من می خوام برای مغازه یه دستگاه بخرم کارم هم گرفتن کپی
    می خوام قیمت دستگاه با نباشه نهایتش 450
    شما دستگاه های چند کاره پیشتهاد میکنید یا فتوکپی؟
    امکانات مورد نظرم هم
    1-قابلیت چاپ دورو
    2-کیفیت ساخت مناسب, نباشه بعد از یک ماه خراب شه
    3_هزینه کم شارژ یا تونر
    4-گستردگی خدمات پس از فروش و لوازم جانبی

خودم چند مورد از کانن دیدم و یه مدل لکس مارک نظرتون درباره این مدل ها بگید و اگه مدل بهتری هم سراغ دارین بگید ممنون میشم

چند کاره کانن مدل 4330d (چاپکر کپی اسکنر) دارای چاپ دورو ADF 20 قیمت 285
    کانن فوتکپی D320 کارکرد کارتریج 3500 -ADF نداره نمیدونم دورو میزنه یا نه 375
    کانن فوتکپی D340 دارای ADF , چاپ دورو از 450 گرون تره
    البته ببخشید اینجا میپرسم شاید جای سوالم اینجا نباشه ولی جاهای مربوطه زدم کسی جواب نداد !

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

سلام علی
    دستگاه های کانن نسبتاً کیفیت خوبی نسبت به بقیه ی دستگاه ها دارد - پس در این مورد خاطر جمع باش که دستگاه خوبی است و کیفیت هم که اگر همان اول خوب باشه خاطرجمع باش که هرچی از دستکاه کار بکشی به مرور زمان کیفیت پایین میاد- و می تونی یه درام بخری برای کارهای پرکیفیت و اینکه بگم سرویس کار در اغلب نقاط کشور وجود دارد ولی به نظر من دستگاه های ریکوافیشیو که در همه جا معروفه بخاطر کم هزینه بودن و ارزانی دستگاه ازجمله امکاناتی مانند:
    اسکن - پرینت - حافظه - چاپ دورو ADF و .... هست را بهت پیشنهاد می کنم
    باز هم سوالی بود در خدمتم

10. 2 کاربر از mohsensada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال جاسم کدخدایی بنت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    بلوچستان

پيش فرض

منم موافقم با محسن آقا

پروفشنال aliy2324's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام مرسی که کمک کردین
    درکل بنظرتون این دستگاه های چند کاره برای کپی گرفتن توی مغازه مناسب هستند (البته حجم کار خیلی بالا نیست)
    میشه یه مدل از این دستگاه های ریکوافیشیو تو این رنج قیمت معرفی کنید؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

خوب عزیز دستگاه توی سایت های که بالا زده ام مدل و قیمتش هست می تونی بری ببینی - ولی رنج قیمتی شما اگه همون 450 هزارتومان هست خوب بهت پیشنهاد می کنم یه چهارکاره کانن مدل mf4140 که قیمت 330 هزارتومان هست با یکسال گارانتی و اخرین سایز هم A4 هست ودرضمن اینکه دستگاه های 4 کاره خوب هست یا نه دستگاه های hp که خودم هم داشته ام واقعاً افتضاح هم کیفیت پایین دارند و هم اینکه مخزن 700 تایی داره که بیشتر 1000 تا کپی نمی تونی استفاده کنی - ولی کانن هم کیفیت بالا و هم اینکه سگ جونه و مخزن 2000 تایی داره که من خودم تا 5000 تام چاپ کردم و مشکلی نداره .
    ولی بنظر من می تونی با 700 الی 800 یه دستگاه ریکو 1045 رو بخری که هم سرعت بالا (دقیقه ی 45 عدد کپی یا پرینت) و هم سایز a3 هم می زنه - فقط باید سعی کنی تمیز بخری
    ((الان در شهرستان کاشان که من خودم اولین استفاده کننده چهارکاره کانن بودم اکثر دفترفنی ها ، بانک ها و کافی نت ها هم اورده اند))
    امیدوارم تونسته باشم راهنمایی لازم را کرده باشم.

14. این کاربر از mohsensada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

خوب کسی اگه دستگاه پلاتر داره یه خورده توضیح بده چه جوری هستش.
    مدل - قیمت و .....

صفحه 1 از 22 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •