تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 22 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 217

نام تاپيک: دستگاه های فتوکپی رنگی و سیاه و سفید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

محسن جان مرسی از راهنماییتون.
    میشه منو بیشتر راهنمایی کنید که واسه دفتر فنی چه دستگاههایی رو لازم دارم با چه مارک و مدل و حتی قینت ؟
    نمی خوام بیگدار به اب بزنم
    هر کی یه چیزی میگه.
    ممنون میشم اگر اهنماییم کنید.
    با سپاس فراوان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

محسن جان مرسی از راهنماییتون.
    میشه منو بیشتر راهنمایی کنید که واسه دفتر فنی چه دستگاههایی رو لازم دارم با چه مارک و مدل و حتی قینت ؟
    نمی خوام بیگدار به اب بزنم
    هر کی یه چیزی میگه.
    ممنون میشم اگر اهنماییم کنید.
    با سپاس فراوان
    اول کار باید ببینی سرمایه چقدر داری - و کجا دفتر فنی می زنی مثلا کنار دانشگاه - توی یه شهر بزرگ، خیابان اصلی شهر یا نه توی ی خیابان پرت و یا شهر کوچیک ولی در کل شما برای شروع واسه دفتر فنی به دستگاه های که احتیاج داری را برات میگم:
    1 کامپیوتر
    دستگاه پرینتر (که بهت پیشنهاد میکنم 4 کاره کانن 4550 بخری چون طول عمر خوبی داره و کم خرج ودرضمن خودم یکیشو 4 سال میشه دارم هروقت هم دستگاه کپی اصلی خراب شد میتونی به عنوان کار راه انداز استفاده کنی)

دستگاه کپی آفیشیو (ریکو) مدل 2035 یا 2045 مدل های بهتر هم هست که قیمت و سرعتش فرق میکنه من خودم 2 تا 2035 دارم قیمت بستگی به شهر خرید خودت بستگی داره تهران با برد پرینتر 1200 تا 1400 ولی یجا مثل اران و بیدگل باید 1500 تا 1800 بخری البته اینم بگم که دستگاه ها رو استوک بخر چون مقرون به صرفه است استوک همون دست دوم اروپا رو میگند مواظب باش که کارکرد ایران بهت ندهند که اذیت میشی
    دستگاه رنگی کونیکا 350 بیشتر جاها 450 دارند ازجمله خودم ولی صفحه لمس دچار مشکل میشه ولی 350 این مشکل رو نداره قیمت حدود 2200 تا 3 میلیون اونم بستگی به تمیزی دستگاه داره
    دستگاه پانچ دوکاره حدود 300 تومان که هم پانچ پلاستیکی می تونی بزنی و هم فلزی
    دستگاه کاتر (برش کاغذ ) معمولی میتونی بخری 30 هزارتومان
    دستگاه پرسa3 زن 150 هزارتومان
    دستگاه ریسو برای تکسیر تراکت تبلیغاتی و ...
    به نظر من یه بار برو تهران قیمت های به روز بگیر چون ممکنه یه خورده تفاوت داشته باشه بعد خرید بکن درضمن میتوان یک از مزایای خرید از شهر خودتو پشتیبانی اون دستگاه بدونی مثلا دستگاه های که شهر خودت می خری اگه عیب پیدا کرد به فروشنده میگی بیاد تعمیر ولی وقتی که تهران خریدی یه کم سخت میشه ولی به هرحال بستگی به جا داره میتونی موقعه خرید اسم قطعات رو بپرسی و وقتی دستگاه عیب پیدا کرد بصورت تلفنی خودت رفع عیب کنی
    اکثر دستگاه ها 30 هزار تا 50 هزارتا گارانتی فروشنده قبول میکنه که دستگاه عیب بگیره مجبور به تامین قطعات رایگان و تعمیر اون میباشه پس حواست جمع کن موقع خرید اسم گارانتی روش نذاره و وقتی خراب شد بخواد پول قطعه ازت بگیره
    مخصوصاً بعضی سرویسکارها و فروشنده های سودجو (نامرد!!)

3. این کاربر از mohsensada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

آقا محسن واقعا ممنونم من خیلی ایتت کردم اما خیلی خوب راهنماییم کردین.سپاسگذترم
    من اهوازم و 2 مکان مد نظرمه یکی بالا شهر یکی مرکز شهر که بورس دفتر فنی است اما در حد 20 تا هستن نظر شما کجا بهتره؟ آفیشیو رو از کجا میتونم استعلام بگیرم کونیکا رو از شیراز پرسیدم استوک و خوب گفت اهواز ندیدم.
    شما درامدت توی دفتر فنی که داری چطوره؟
    من حدود 10 تا 14 می خوام هزینه کنم با دستگاه پلات سیاه و سفید البته کار دانشجویی رو هم می خوام انجام بدم. نطرتون و بدید ممنون میشم و منتظرم عزیز.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

آقا محسن واقعا ممنونم من خیلی ایتت کردم اما خیلی خوب راهنماییم کردین.سپاسگذترم
    من اهوازم و 2 مکان مد نظرمه یکی بالا شهر یکی مرکز شهر که بورس دفتر فنی است اما در حد 20 تا هستن نظر شما کجا بهتره؟ آفیشیو رو از کجا میتونم استعلام بگیرم کونیکا رو از شیراز پرسیدم استوک و خوب گفت اهواز ندیدم.
    شما درامدت توی دفتر فنی که داری چطوره؟
    من حدود 10 تا 14 می خوام هزینه کنم با دستگاه پلات سیاه و سفید البته کار دانشجویی رو هم می خوام انجام بدم. نطرتون و بدید ممنون میشم و منتظرم عزیز.
    خواهش میکنم
    مکان رو که خودت باید ببینی چه جوره یه وقت مرکز شهر بین 20 تا همکار میتونی خودتو بکشونی بالا و مشتری جذب کنی یه وقت هم می بینی نه و اذیت میشی بالاشهر هم که دردهای خودشو از جمله کرایه گرون حالا خودت باید تصمیم گیری کنی
    شما میخواهی حدود 14 تومان پول توی این کار بریزی پس ارزش داره 50 تومان خرج کنی تا تهران بری و انواع دستگاه و انواع دستگاه ها رو از نزدیک ببینی تا تو انتخابت دچار مشکل نشی
    پلاتر ندارم ولی قبلا سراغ گرفتم چیزی که بدرد بخوره حدود 5 تا 7 میلیون پولش که برای اول کار میتونی نخری البته وام صندوق مهر امام رضا هم هست که میتونی قبل از زدن مغازه بگیری تا سرمایه بره بالا
    موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان...

من یه مزایده برنده شدم یه کتابفروشی و تایپ و تکثیره توی دانشگاه رازی کرمانشاه. دانشگاه سراسری...

تا 10 روز دیگه تحویل میگیرمش خواستم یدونه دستگاه فتوکپی سیاه و سفید استوک بخرم چند تا سوال داشتم از با تجربه های اینکار...

قبلا اینکارو نکردم واسه همین میخوام بدونم چه مدل دستگاهی باید بگیرم که هم نسبتا با کیفیت باشه هم قیمت خودش و قطعات جانبی و تعمیراتش مناسب باشه و هم دیگه احتیاج به خرید یه دستگاه کپی رومیزی و پرینتر لیزری نداشته باشم...

بودجه من بین 2 تا حداکثر 4میلیونه برای این دستگاه اما ترجیحا 3 تومن بیشتر نمیخوام هزینه کنم...

دستگاه های استوک canon gp-605 - ricoh 2045 - ricoh 2075 و sharp ar-m450 u رو مد نظر داشتم اما gp-605 و 2075 قیمت عادیشون 3.5 الی 4 میلیون بوده که دیروز تماس گرفتم با آقای ایراندوست مدیر ایران کپی تبریز گفت با دلار جدید بین 7 تا 8 میلیون شده!!!! اگه اشتباه نکنم 2045 رو گفت 2.6 میلیون! لطفا راهنماییم کنین که آیا 2045 جوابگو هست؟ دستگاه خوبیه؟ کم خرجه؟ مثلا بین روزی 1 برگ تا 4-5 هزار برگ میشه باهاش زد؟

بازم میگم هیچ تجربه ای ندارم میدونم 2075 از همه بهتره ولی پولشو ندارم متاسفانه. نمیدونم حجم کار اونجا چقدره ما برآورد کردیم 6-7 میلیون کل هزینمون باشه واسه راه اندازی اونجا بدون کتاب!

سوال آخرم اینکه خرید از این 3تا سایت مطمئنه؟ چه از نظر اصل و سلامت بودن دستگاه چه قیمت مناسب و چه تحویل بدون دزدی و این؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر نظر اساتید هستیم

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

سلام دوستان...

من یه مزایده برنده شدم یه کتابفروشی و تایپ و تکثیره توی دانشگاه رازی کرمانشاه. دانشگاه سراسری...

تا 10 روز دیگه تحویل میگیرمش خواستم یدونه دستگاه فتوکپی سیاه و سفید استوک بخرم چند تا سوال داشتم از با تجربه های اینکار...

قبلا اینکارو نکردم واسه همین میخوام بدونم چه مدل دستگاهی باید بگیرم که هم نسبتا با کیفیت باشه هم قیمت خودش و قطعات جانبی و تعمیراتش مناسب باشه و هم دیگه احتیاج به خرید یه دستگاه کپی رومیزی و پرینتر لیزری نداشته باشم...

بودجه من بین 2 تا حداکثر 4میلیونه برای این دستگاه اما ترجیحا 3 تومن بیشتر نمیخوام هزینه کنم...

دستگاه های استوک canon gp-605 - ricoh 2045 - ricoh 2075 و sharp ar-m450 u رو مد نظر داشتم اما gp-605 و 2075 قیمت عادیشون 3.5 الی 4 میلیون بوده که دیروز تماس گرفتم با آقای ایراندوست مدیر ایران کپی تبریز گفت با دلار جدید بین 7 تا 8 میلیون شده!!!! اگه اشتباه نکنم 2045 رو گفت 2.6 میلیون! لطفا راهنماییم کنین که آیا 2045 جوابگو هست؟ دستگاه خوبیه؟ کم خرجه؟ مثلا بین روزی 1 برگ تا 4-5 هزار برگ میشه باهاش زد؟

بازم میگم هیچ تجربه ای ندارم میدونم 2075 از همه بهتره ولی پولشو ندارم متاسفانه. نمیدونم حجم کار اونجا چقدره ما برآورد کردیم 6-7 میلیون کل هزینمون باشه واسه راه اندازی اونجا بدون کتاب!

سوال آخرم اینکه خرید از این 3تا سایت مطمئنه؟ چه از نظر اصل و سلامت بودن دستگاه چه قیمت مناسب و چه تحویل بدون دزدی و این؟

منتظر نظر اساتید هستیم
    سلام -
    با توجه به پست های قبلی می تونی تا حدودی جوابتو بگیری
    ولی به نظر من 2 دستگاه باید بخری چون امکان خرابی دستگاه پیش میاد 2 تا باشه کارت لنگ نمی مونه با توجه به سرمایه همون 2045 بهتره - درضمن سعی کن تو شهر خودت پیدا کنی چون تجربه ای نداری برای سرویس و مسائل پشتیبانی راحتری و مسئله دیگه میتونی برای خرید بری تهران که مناسبتر هستش من خودم از کپی بازار گرفتم بعد نبود ولی پشتیبانی جالبی نداره
    درکل حرفش بیشتر از عملشونه این سایتها!!!
    موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام -
    با توجه به پست های قبلی می تونی تا حدودی جوابتو بگیری
    ولی به نظر من 2 دستگاه باید بخری چون امکان خرابی دستگاه پیش میاد 2 تا باشه کارت لنگ نمی مونه با توجه به سرمایه همون 2045 بهتره - درضمن سعی کن تو شهر خودت پیدا کنی چون تجربه ای نداری برای سرویس و مسائل پشتیبانی راحتری و مسئله دیگه میتونی برای خرید بری تهران که مناسبتر هستش من خودم از کپی بازار گرفتم بعد نبود ولی پشتیبانی جالبی نداره
    درکل حرفش بیشتر از عملشونه این سایتها!!!
    موفق باشی
    خیلی ممنون راهنمایی کردین. اگه بودجه دوتا دستگاه داشتم غمی نبود فعلا حتی یه خودکارم نخریدم. زیاد به تهرانیا اعتماد ندارم واسه همین گفتم از سایت بخرم و دردسر گشتن و خرید و حمل و نقل و اینکه دستگاه بده یا خوبه نداشته باشم. میگن کپی بازار و ایران کپی دست تو دستگاه نمیبره و استوک مستقیم اروپا رو بدون دله دزدی وارد میکنه سرویس میکنه و میفروشه و در کل تقریبا دستگاهاش نو هستن. راسته این حرف؟ یکی اینجا هست خودش مشتری کپی بازار بوده اما چند سال پیش. الان میگه تعمیراتشو میتونم برات انجام بدم. بنظرم اگه قیمت تهرانم همین حدود باشه بهتره از سایت بخرم نه؟ الان 2045 رو کپی بازار میده 2800000 ایران کپی میده 2600000 . تو شهر خودم جایی سراغ ندارم این مدلو داشته باشه و مطمئن هم باشه. شما قیمت تهرانشو نمیدونید؟

بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

خیلی ممنون راهنمایی کردین. اگه بودجه دوتا دستگاه داشتم غمی نبود فعلا حتی یه خودکارم نخریدم. زیاد به تهرانیا اعتماد ندارم واسه همین گفتم از سایت بخرم و دردسر گشتن و خرید و حمل و نقل و اینکه دستگاه بده یا خوبه نداشته باشم. میگن کپی بازار و ایران کپی دست تو دستگاه نمیبره و استوک مستقیم اروپا رو بدون دله دزدی وارد میکنه سرویس میکنه و میفروشه و در کل تقریبا دستگاهاش نو هستن. راسته این حرف؟ یکی اینجا هست خودش مشتری کپی بازار بوده اما چند سال پیش. الان میگه تعمیراتشو میتونم برات انجام بدم. بنظرم اگه قیمت تهرانم همین حدود باشه بهتره از سایت بخرم نه؟ الان 2045 رو کپی بازار میده 2800000 ایران کپی میده 2600000 . تو شهر خودم جایی سراغ ندارم این مدلو داشته باشه و مطمئن هم باشه. شما قیمت تهرانشو نمیدونید؟

بازم ممنون
    قیمت تهران رو ندارم ولی برو تهران خیلی مناسبتر پیدا میکنی - ی قیمت از همکارها میگرم دستگاه گرون شده ولی نه اینقد الان ی دستگاه رنگی همکارها خریده قبلا 2500 بوده الان 2900 شده
    1 کاری دیگه میتونی بکنی برای کار راه اندازی فعلا 1 بخر قیمت دستگاه باز میاد پایین دومی را بعدش بخری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

قیمت تهران رو ندارم ولی برو تهران خیلی مناسبتر پیدا میکنی - ی قیمت از همکارها میگرم دستگاه گرون شده ولی نه اینقد الان ی دستگاه رنگی همکارها خریده قبلا 2500 بوده الان 2900 شده
    1 کاری دیگه میتونی بکنی برای کار راه اندازی فعلا 1 بخر قیمت دستگاه باز میاد پایین دومی را بعدش بخری
    آره فعلا بخوام هم نمیتونم یه دستگاه گرون یا دوتا دستگاه بگیرم. دلارم پایین میاد اما نه فعلا...
    تا بیبینیم خدا چی میخواد شاید تهرانم رفتم. گرچه تقریبا بعیده بتونم برم. از تهرانم بگیرم تعمیرکارش بهرحال باید همشهری خودم باشه. همون سایت معقول تر بنظر میاد. پانچ جزوه چرا انقدر گرونههههههه!!؟؟؟ 700 هزار تومن معمولیش! منظورم همونه که کنار جزوات رو باهاش سوراخ و سیمی میکنن. فکر کنم بهش میگن دستگاه فنر زن پلاستیکی صحافی!
    Last edited by aabnabat; 14-10-2012 at 16:48.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام خدا کنه دلار اومده باشه پایین
    می خوام یه تعمیراتی واسه کپی بزنم تو شهرستان من هچکسی وارد نیست منم حدودا صفر به نظر شما چقدر هزینه می بره و چون خدمات ادرای هست آیا می تونم تکثیر و کپی هم انجام بدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •