تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 41

نام تاپيک: مشکل cpu در بازی

داره خودمونی میشه ABAYAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام سیستم من از این قطعات تشکیل شده
    MAIN GIGA UD3R -CPU INTEL 7400.2,8-GRAPHIC GIGA 9600 GT 1G. GDDR3 -HDD 500 SATA- RAM 2/KING MAX DDR2 .2G.BOS 1066- POWER 480 GREEN
    با این اوصاف در هنگام بازی PES 2010 تصویر روی مانیتور ریپ میزنه یا حتی فکر میکنی تصویر گیر میکنه همچنین در هنگام اجرای بازی 75 درصدظرفیت CPU پر ه ضمنا رزولوشن تصویر 1440در 990 و با بالابردن فرکانس مانیتور مشکل بیشتر میشه
    به نظر شما مشکل از چیه ؟
    در بخش گرافیک کسی جواب من رو هم نداد حالا شدیم 2 نفر

آخر فروم باز erno69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

سلام سیستم من از این قطعات تشکیل شده
    MAIN GIGA UD3R -CPU INTEL 7400.2,8-GRAPHIC GIGA 9600 GT 1G. GDDR3 -HDD 500 SATA- RAM 2/KING MAX DDR2 .2G.BOS 1066- POWER 480 GREEN
    با این اوصاف در هنگام بازی PES 2010 تصویر روی مانیتور ریپ میزنه یا حتی فکر میکنی تصویر گیر میکنه همچنین در هنگام اجرای بازی 75 درصدظرفیت CPU پر ه ضمنا رزولوشن تصویر 1440در 990 و با بالابردن فرکانس مانیتور مشکل بیشتر میشه
    به نظر شما مشکل از چیه ؟
    در بخش گرافیک کسی جواب من رو هم نداد حالا شدیم 2 نفر
    سلام دوست عزیز تو محیط ویندوز چی؟ درصد استفاده ز سی پی یو چقدره؟ مال من بین ۸۰-۹۰ هستش. زیادم تو فولدرها میرم هنگ میکنه...

آخر فروم باز MAGIDIYUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

ویروسی بودن سیستم و کم یا نداشتن سیلیکون سی پی یو میتونه عامل باشه.پس یه خمیر سیلیکن عوض کن و با ناد 4 آپدیت اسکن کن و اگه ویروس داشت پاک کن مشکل حله.

البته یه سیستم ری استور میتونی تا چند روز قبل بکنی ببینی مشکل حل میشه یا نه.شاید نرم افزاری باشه و اینجوری رفع بشه.

اون تعویض خمیر سیلیکن رو بزار آخر سر.
    دوستان کارهای بالا رو انجام دادید.

سیستم یکی از دوستان خودم هم همینجوری بود و با یکی از این راه ها کارش راه افتاد.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان کارهای بالا رو انجام دادید.

سیستم یکی از دوستان خودم هم همینجوری بود و با یکی از این راه ها کارش راه افتاد.
    سلام ببین من هم در ویندوز 7 وهم ایکس پی همین مشکلو دارم ز مانی که فرکانس مانیتور رو روی 75 هرتز می زارم ویا همراه بازی یه موزیک هم میزارم سی پی یو تا 80 .90 در صد بالامیره و حالا تیک میزنه
    همین یه ساعت پیش هم ویندوزمو فرمت کردم یه ایکس پی ریختم ولی .....
    سیستمو تازه جمع کردم سی پی یو هم اصلا گرم نمیشه سرعت فن هم نرماله . احساس نمیشه
    Last edited by ABAYAN; 25-03-2010 at 14:41.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

حدود 70% این نوع مشکل بر میگرده به ویروسی بودن سیستم که یه نوع ویروس رایج است که باعث میشه از کش سی پی یو بیهوده کا کشیده بشه و این بخاطر اینکه اون ویروس در حال اجرا است و کش سی پی یو رو مشغول میکنه و مشکل ایجاد میشه.حتما با یه ناد 32 ورژن 4 که آپ هم باشه یه اسکن بکن تا مطمئن بشی.
    به سیتینگ PES 2010 برو.اگه دقت کرده باشی یه قسمت است که به سی پی یو و رم و گرافیک و....نمره داده و مثلا سی یی یو رو زده GOOD و رنگ بندی هم کرده و مثلا آبی بهترین وضعیت و سبز مناسب و زرد مرز است و قرمز یعنی او نقطعه مناسب نیست.اگه سی پی یو یا اجزای دیگه رو زرد یا قرمز زده باشه و هر بار داخل سیتینگ میشی دوباره حالت نمره دادن عوض میشه و یه چیز دیگه میزنه 100% ویروسیه.
    کلا حساس ترین بازی در ویروسی بودن سیستم همین PES10 است که آدم رو هشیار میکنه.در بازی های دیگه هم این ویروس خودشو آشکار میکنه ولی در PES بیشتره و تاثیرش هم همون لگ دادن در بازی است.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

10

حدود 70% این نوع مشکل بر میگرده به ویروسی بودن سیستم که یه نوع ویروس رایج است که باعث میشه از کش سی پی یو بیهوده کا کشیده بشه و این بخاطر اینکه اون ویروس در حال اجرا است و کش سی پی یو رو مشغول میکنه و مشکل ایجاد میشه.حتما با یه ناد 32 ورژن 4 که آپ هم باشه یه اسکن بکن تا مطمئن بشی.
    به سیتینگ PES 2010 برو.اگه دقت کرده باشی یه قسمت است که به سی پی یو و رم و گرافیک و....نمره داده و مثلا سی یی یو رو زده GOOD و رنگ بندی هم کرده و مثلا آبی بهترین وضعیت و سبز مناسب و زرد مرز است و قرمز یعنی او نقطعه مناسب نیست.اگه سی پی یو یا اجزای دیگه رو زرد یا قرمز زده باشه و هر بار داخل سیتینگ میشی دوباره حالت نمره دادن عوض میشه و یه چیز دیگه میزنه 100% ویروسیه.
    کلا حساس ترین بازی در ویروسی بودن سیستم همین PES10 است که آدم رو هشیار میکنه.در بازی های دیگه هم این ویروس خودشو آشکار میکنه ولی در PES بیشتره و تاثیرش هم همون لگ دادن در بازی است.
    از اینکه به من لطف کردی و جواب میدی ممنونم
    در هر حالت تمام قسمتها به رنگ آبیست
    من وقتی وارد بازی میشم سی پی یو میکشه بالا
    ضمنا با باز کردن فایلهای هیدن در فولدر ابشن در داخل درایوها هیچ فایل مخفی یا ویروسی ندارم
    Last edited by ABAYAN; 25-03-2010 at 15:17.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

ویروسی که من میگم اصلا به عنوان فایل هیدن بالا نمیاد و تو خود سیستم نفوذ میکنه و کارش رو در قسمت تسک منیجر انجام میده و تا یه آنتی ویروس قوی که آنتی اسپایور داشته باشه پیدا نکنی نمیتونی این ویروس یا امسال این ویروس ها رو پاک کنی و کلا ویروس شریه.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ویروسی که من میگم اصلا به عنوان فایل هیدن بالا نمیاد و تو خود سیستم نفوذ میکنه و کارش رو در قسمت تسک منیجر انجام میده و تا یه آنتی ویروس قوی که آنتی اسپایور داشته باشه پیدا نکنی نمیتونی این ویروس یا امسال این ویروس ها رو پاک کنی و کلا ویروس شریه.
    ممنون
    خوب کلا در این بازی به طور میانگین چند درصد سی پی یو با ید اشغال بشه
    و دوم مگه با نصب ویندوز جدید از طریق بوت نباید این ویروس حزف بشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بالاخره چند نفر پیدا شدن که مشکل منو داشته باشن
    آقا من این بازی رو اجرا میکنم ، 3 4 تا بازی که انجام میدم ، مشکلی نداره و کاملا روونه ولی بعد از اون تیک های شدید شروع میشه
    فقط هم باید سیستم رو ری استارت کنم تا مشکل حل بشه
    گرافیکم آنبورده ، ولی اگه کمه چرا روی چند تا بازی مشکل نداره؟
    ضمنا اگه مثلا نیم ساعت بعد از بالا اومدن ویندوز ، بازی رو اجرا کنم ، تیکاش از همون بازی اول یا دوم شروع میشه
    روی ویندوز 7 و XP هم امتحان کردم ، 4 5 بار هم ویندوز عوض کردم
    قبل از نصب هرگونه نرم افزاری ، PES رو نصب کردم ، ولی بازم فایده نداره
    قبلا PES 2008 رو که نصب میکردم ، بعد از نصب ، بدون اینکه بازی رو اجرا کنم و یا برنامه ای اجرا بشه ، دمای سی پی یو میرفت روی 60 و استفاده روی 60 70 درصد!
    حوصله آنتی ویروس هم ندارم ، چون هر موقع نصب کردم ، آیکون برنامه های دسکتاپ میپره!

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

ممنون
    خوب کلا در این بازی به طور میانگین چند درصد سی پی یو با ید اشغال بشه
    و دوم مگه با نصب ویندوز جدید از طریق بوت نباید این ویروس حزف بشه
    این ویروس موقع بوت شدن یه بک آپ از خودش داخل یه درایو میریزه و بعد از اتمام نصب ویندوز دوباره از درایو میپره تو تسک منیجر و یه جورایی خودشو کات میکنه و به محض باز کردن مای کامپیوتر یا یه برنامه که شیر کنه دوباره کارشو شروع میکنه و فعال میشه.تنها راهش آنتی ویروس با قابلیتی که من گفتم هست چون همه گیر هم هست و این مشکل برای خیلی ها پیش میاد.

---------- Post added at 07:44 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

این بازی اصلا به سی پی یوی بالا احتیاج نداره و با یه دوآل کر 2.0 گیگاهرتزی هم کار میکنه و در برابر ویروس فقط خیلی حساسه .ببین چقدر این ویروس از سی پی یو شیر میکنه که اینجوری میشه.هر آنتی ویروسی برای این ویروس ها مناسب نیست و اصلا پیداش نمیکنه و ممکنه عمل معکوس رو انجام بده و بد تر سیستم رو سنگین کنه و قبل از تعویض ویندوز باید این ویروس رو پاک کنه و بعد از اون فایده ای نداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •