تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: تقویت کننده امواج موبایل

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

14 تقویت کننده امواج موبایل

سلام دوستان . اول از همه امیدوارم سوالم تکراری نباشه و اینکه تاپیک رو در جای درست زده باشم . اگر اینطور نبود مدیران عزیز لطفا انتقال بدن . تشکر

-----------------------------------------------------------
    دوستان من به خاطر مشکلاتی که با کمبود آنتن دهی موبایل دارم قصد خرید یکی از این تقویت کننده ها رو داشتم .
    اما اطلاعات زیادی در مورد این نوع دستگاه ها ندارم و در این باره ازتون کمک می خوام .

* اگر ازین دستگاه ها استفاده کردید آیا تاثیرشون واقعا مناسب و محسوس هست ؟

* رنج قیمتشون در چه سطحیه ؟ ( من برای استفاده در منزل و به نوعی مدل های سادش رو می خوام ، اینجا حدود یک الی دو خط انتن دارم که مدام قطع میشه ... )

* تاثیرش بر محیط ، بدن و یا وسایل الکترونیکی دیگه چگونه هست ؟ ضرری نداره ؟

با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان . اول از همه امیدوارم سوالم تکراری نباشه و اینکه تاپیک رو در جای درست زده باشم . اگر اینطور نبود مدیران عزیز لطفا انتقال بدن . تشکر

-----------------------------------------------------------
    دوستان من به خاطر مشکلاتی که با کمبود آنتن دهی موبایل دارم قصد خرید یکی از این تقویت کننده ها رو داشتم .
    اما اطلاعات زیادی در مورد این نوع دستگاه ها ندارم و در این باره ازتون کمک می خوام .

* اگر ازین دستگاه ها استفاده کردید آیا تاثیرشون واقعا مناسب و محسوس هست ؟

* رنج قیمتشون در چه سطحیه ؟ ( من برای استفاده در منزل و به نوعی مدل های سادش رو می خوام ، اینجا حدود یک الی دو خط انتن دارم که مدام قطع میشه ... )

* تاثیرش بر محیط ، بدن و یا وسایل الکترونیکی دیگه چگونه هست ؟ ضرری نداره ؟

با تشکر
    دوست عزیز این دستگاه در 10 مدل و یا حتی بیشتر و در بردهای مختلف تو بازار موجود هستش البته نه همه جا و مغازه های خاصی این دستگاهها رو میفروشن.
    این دستگاه در ضعیفترین شرایط آنتن دهی امواج تلفن همراه رو دریافت و کاملا تقویت میکند.
    البته تمامی گوشیهای تلفن همراه همزمان تقویت میکنه با ظرفیت شبکه تلفن همراه منطقه(bts)
    در مورد تاثیرش بر بدن هم باید گفت که توان خروجی رو بصورت خودکار تنظیم میکنه برای جلوگیری از آسیب تشعشع امواج موبایل به انسان.
    برای اینکه خودتون بیشتر با مشخصات این نوع دستگاهها آشنا بشین من تلفن نمایندگیش رو از طریق پیغام خصوصی بهتون میفرستم و خودتون میتونید پیگیریش کنید و هر سوال خاصی داشتین ازشون بپرسین.

3. 2 کاربر از ninja3000sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

دوست عزیز این دستگاه در 10 مدل و یا حتی بیشتر و در بردهای مختلف تو بازار موجود هستش البته نه همه جا و مغازه های خاصی این دستگاهها رو میفروشن.
    این دستگاه در ضعیفترین شرایط آنتن دهی امواج تلفن همراه رو دریافت و کاملا تقویت میکند.
    البته تمامی گوشیهای تلفن همراه همزمان تقویت میکنه با ظرفیت شبکه تلفن همراه منطقه(bts)
    در مورد تاثیرش بر بدن هم باید گفت که توان خروجی رو بصورت خودکار تنظیم میکنه برای جلوگیری از آسیب تشعشع امواج موبایل به انسان.
    برای اینکه خودتون بیشتر با مشخصات این نوع دستگاهها آشنا بشین من تلفن نمایندگیش رو از طریق پیغام خصوصی بهتون میفرستم و خودتون میتونید پیگیریش کنید و هر سوال خاصی داشتین ازشون بپرسین.
    میشه آدرس چند تا از این مغازه ها رو برام بفرستید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •