تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 47 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 469

نام تاپيک: DLNA - آموزش تصویری راه اندازی Media Server

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام
    من با استفاده از Wild Media Server فیلم روی V20 استریم میکنم.اما چند تا مشکل کوچیک باهاش دارم:
    اولا روش دقیق پخش زیرنویس با فیلمهای MKV چیه؟ آیا زیرنویس فارسی رو هم ساپورت میکنه؟
    ثانیا بعضی از فیلما مثل آواتار 1080 که حجمش حدود 20 گیگ هست موقع پخش گیر داره (البته من PC و TV رو با کابل شبکه کردم و مشکل از سرعت شبکه نیست) آیا برای پخش فیلمهای سنگین تنظیمات خاصی باید روی WMS اعمال کرد تا کار پردازش بهتر انجام بشه ؟
    موقعی که یک فیلم DVD رو با استفاده از ایمیجش پخش میکنم فایلهای VOB رو به صورت جدا باید پخش کرد و آیا نمیشه کل فیلم DVD رو به صورت یک تیکه پخش کرد ؟
    با تشکر فراوان

2. 2 کاربر از hossein61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض ویلد مدیا سرور

با سلام
    من ترم افزار ویلد مدیا رو بعد از 15 روز نصب کردم کامل ولی متاسفانه تو تلویزیون نمیتونم فایلها رو ببینم میشه روش تنظیمات تو تلویزیون و pc با کابل البته رو برام بزارید واقعا کلافه شدم بار اول براحتی نصب واجرا شد ولی برنامه رو کانل پاک کردم و دوباره نصب میکنم ارتباطه برقرار نمیشه

4. این کاربر از par joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

با درود روش نصب روی lg660 را هم توضیح دهید

6. این کاربر از ALIREZA740 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه F_C_B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلام
    من ترم افزار ویلد مدیا رو بعد از 15 روز نصب کردم کامل ولی متاسفانه تو تلویزیون نمیتونم فایلها رو ببینم میشه روش تنظیمات تو تلویزیون و pc با کابل البته رو برام بزارید واقعا کلافه شدم بار اول براحتی نصب واجرا شد ولی برنامه رو کانل پاک کردم و دوباره نصب میکنم ارتباطه برقرار نمیشه
    مودم رو روتر دارید؟
    شما ip ها رو دستی بدید . فایروال رو هم خاموش کنید. حتما درست میشه.

با سلام
    من با استفاده از Wild Media Server فیلم روی V20 استریم میکنم.اما چند تا مشکل کوچیک باهاش دارم:
    اولا روش دقیق پخش زیرنویس با فیلمهای MKV چیه؟ آیا زیرنویس فارسی رو هم ساپورت میکنه؟
    ثانیا بعضی از فیلما مثل آواتار 1080 که حجمش حدود 20 گیگ هست موقع پخش گیر داره (البته من PC و TV رو با کابل شبکه کردم و مشکل از سرعت شبکه نیست) آیا برای پخش فیلمهای سنگین تنظیمات خاصی باید روی WMS اعمال کرد تا کار پردازش بهتر انجام بشه ؟
    موقعی که یک فیلم DVD رو با استفاده از ایمیجش پخش میکنم فایلهای VOB رو به صورت جدا باید پخش کرد و آیا نمیشه کل فیلم DVD رو به صورت یک تیکه پخش کرد ؟
    با تشکر فراوان
    زیرنویس رو دقیقا هم اسم خود فیلم کن ، بزارش کنار فیلم. خود برنامه تشخیص میده و میاردش.
    ----
    به سرعت کامپیوترتون هم بستگی داره، اما اگه دیدید نمیکشه با کنترل تلویزیون فیلم رو یک دقیقه pause کنید و سپس play رو بزنید ، تا مشکل برطرف شه. توی عکس زیر هم قسمت priority رو روی high قرار بدید.
    ---

wild کارش واسه دایویکسه بیشتر ، فیلم هایی که خودشون dvd هستن رو درست تشخیص نمیده و باید جدا جدا روی فایل های .vob بزنید و ببینید

سلام
    مرسی ولی من اون منو که گفتی رو پیدا نکردم
    لطفا عکسشو بزار
    ممنون

8. 9 کاربر از F_C_B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مودم رو روتر دارید؟
    شما ip ها رو دستی بدید . فایروال رو هم خاموش کنید. حتما درست میشه.

زیرنویس رو دقیقا هم اسم خود فیلم کن ، بزارش کنار فیلم. خود برنامه تشخیص میده و میاردش.
    ----
    به سرعت کامپیوترتون هم بستگی داره، اما اگه دیدید نمیکشه با کنترل تلویزیون فیلم رو یک دقیقه pause کنید و سپس play رو بزنید ، تا مشکل برطرف شه. توی عکس زیر هم قسمت priority رو روی high قرار بدید.
    ---

wild کارش واسه دایویکسه بیشتر ، فیلم هایی که خودشون dvd هستن رو درست تشخیص نمیده و باید جدا جدا روی فایل های .vob بزنید و ببینید

یک دنیا ممنون از راهنماییتون ، فقط ظاهرا زیرنویس فارسی با فرمت SRT رو درست پخش نمیکنه ؟ نه؟
    با زیرنویسهای SUB فارسی مشکلی نداره ؟

10. این کاربر از hossein61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

من چند سوال دارم:
    1- برنامه Wild Media Server را چگونه می تونم تهیه کنم (البته در صورت لزوم کرک و ... میخوام)؟

2- من برای اتصال مودم روتردار به TV نیاز به حدود 15 متر کابل شبکه دارم. باید چه کابلی بخرم یعنی دقیقا باید بگم چی میخوام؟ آیا 15 متر جواب می دهد و نیازی به چیز دیگری (هاب؟) نیست؟ قیمتش حدودا چقدر می شود؟

3- آیا در نهایت می توانم فایلهای MKV-720p را با زیر نویس SRT فارسی ببینم؟

با تشکر از دوستان که افقهای تازه ای را باز کردند.

12. این کاربر از Injaneb2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

با سلام
    یک نفر نیست که در راه اندازی dlna درlcd 660 ال جی آموزش یا توضیح بفرماید

14. این کاربر از ALIREZA740 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من چند سوال دارم:
    1- برنامه Wild Media Server را چگونه می تونم تهیه کنم (البته در صورت لزوم کرک و ... میخوام)؟

2- من برای اتصال مودم روتردار به TV نیاز به حدود 15 متر کابل شبکه دارم. باید چه کابلی بخرم یعنی دقیقا باید بگم چی میخوام؟ آیا 15 متر جواب می دهد و نیازی به چیز دیگری (هاب؟) نیست؟ قیمتش حدودا چقدر می شود؟

3- آیا در نهایت می توانم فایلهای MKV-720p را با زیر نویس SRT فارسی ببینم؟

با تشکر از دوستان که افقهای تازه ای را باز کردند.

1- از اینجا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کرک های موجود برنامه رو از کار میندازن. باید از ورژن 15 روزه استفاده کنید و بعد از آن اقدام به حذف کامل از ریجستری ویندوز و نصب مجدد آن کنید (چند پست عقب تر)

2- بهتر نیست مودم رو ببرید کنار تلویزیون و با کامپیوتر به صورت بی سیم اتصال برقرار کنید تا مودم؟؟ اما اگه به هرحال خواستید کابل کشی کنید. برید بگید 20 متر کابل شبکه میخوام. بتون میده. هاب و اینا هم نه براچیتونه.

3- من که شخصا فیلم با حجم 35 گیگ ( فول اچ دی - دالبی دی تی اس + زیرنویس اس ار تی فارسی) رو با اتصال بدون سیم راحت استریم کردم. فقط بهتره روترتون N باشه تا استریم سریع انجام بشه.

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 01:01 AM ----------

با سلام
    یک نفر نیست که در راه اندازی dlna درlcd 660 ال جی آموزش یا توضیح بفرماید
    تلویزیونتون dlna رو ساپورت میکنه؟؟

اگر ساپورت میکنه شما همین وایلد رو بگیر بعد بزارش روی بلوری پلیر اچ دی یا اینکه بزار روی dlna 720 یا اصلا روی custom device . کلا چندتاشو تست کن تا جواب بگیری. نرم افزار پست اول تاپیک هم خوبه اگه وایلد کارتو راه ننداخت

---------- Post added at 01:07 AM ---------- Previous post was at 01:03 AM ----------

یک دنیا ممنون از راهنماییتون ، فقط ظاهرا زیرنویس فارسی با فرمت SRT رو درست پخش نمیکنه ؟ نه؟
    با زیرنویسهای SUB فارسی مشکلی نداره ؟
    خواهش میکنم.
    اصلا اینطور نیست...

هم sub هم srt رو بدون هیچ مشکلییی نمایش میده ( با فونت فارسی) اگه کسی مشکل داشته قطعا ویندوزش رو روی persian نذاشته یا اینکه از ورژن های قدیمی برنامه استفاده کرده
    Last edited by F_C_B; 03-03-2011 at 01:09.

16. 6 کاربر از F_C_B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با سلم
    ضمن تشکر ولی من حتی دستی هم ip رو وارد کردم و هم لوکال اکسس شد وهم اینترنت اکسس شد یعنی ارتباطه برقراره ولی تو tv وقتی میرم رو فایلهای عکس ویا موزیک چیزی نمیاد و فعال نشده

18. این کاربر از par joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلم
    ضمن تشکر ولی من حتی دستی هم ip رو وارد کردم و هم لوکال اکسس شد وهم اینترنت اکسس شد یعنی ارتباطه برقراره ولی تو tv وقتی میرم رو فایلهای عکس ویا موزیک چیزی نمیاد و فعال نشده
    اها اگه اتصال برقراره ولی فایل ها رو نیست حتما تو share کردن یه جای کار ایراد داره. ( پیشنهاد میکنم کامل برنامه رو پاک کن دوباره نصب و کن و فایل ها رو ادد کن توش. (اول یه فیلم ادد کن وقتی دیدی اومدش بقیه رو ادد کن)

تاریخ expired شدن برنامه رو هم نگاه کن. چونکه وقتی expired میشه هیچ اروری نمیده ، فقط مثل همیشه تاریخ expired رو پایین مینویسه

20. 3 کاربر از F_C_B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •