تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 47 اولاول ... 374344454647
نمايش نتايج 461 به 469 از 469

نام تاپيک: DLNA - آموزش تصویری راه اندازی Media Server

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اگه مکانش هست طریقه راه اندازی DLNA از طریق لپ تاپ توسط نرم افزار wild media server را توضیح دهید. در ضمن ساکن کیان پارس هستم

- - - Updated - - -
    Last edited by virgo0ol; 16-10-2016 at 03:32.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام ، دوست عزیز اگه مقدوره طریقه راه اندازی DNLA از طریق لپ تاپ توسط نرم افزار wild media server را به طور کامل توضیح دهید. در ضمن ساکن کیان پارس هستم با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام سعید خان . لطف میکنین آموزش برنامه
    Universal Media Server رو برای بنده هم ایمیل بزنین؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

با سلام من از این mezzmo استفاده میکنم ولی هر وقت بخوام فلش رو به تی وی بزنم نمیتونم فیلم یا عکس نگاه کنم بهتر بگم فلش هیچی نشون نمیده و فقط آرم سبز رنگ mezzmo و هر بار که بخوام فیلم نگاه کنم حتما باید از mezzmo استفاده کنم راهنمایی کنید که چطوری حذف کنم این mezzmo رو از تی وی ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

با سلام من از برنامه mezzmo استفاه میکنم و برای نگاه کردن فیلم نمیتونم مستقیما از فلش مموری استفاده کنم راهنمایی کنید که چطور میشه این برنامه mezzmo رو از تی وی حذف کرد و دیگه استفاده نکنیم

داره خودمونی میشه barton2500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    YazdanCity

پيش فرض

من فیلم با فرمت X265 که به طور معمول با فلش روی تلویزیون سامسونگ نشون نمیده رو خواستم با برنامه wild Media Server و شبکه و این حرفها از روی لپ تاپ پخش کنم که هر کار کردم پیغام عدم پشتیبانی از فرمت زد!! خسته نباشی! این برنامه فقط فایل ها رو برای تلویزیون شبکه میکنه. یعنی فرمت ویدئو مد نظرتون رو تلویزیون ذاتاً باید بتونه مثلاً از روی فلش پخش کنه. نه اینکه هر چی روی صفحه اش بود نشون بده یا فرمت تبدیل و برای تلویزیون بفرسته.
    خلاصه برای اینجور فرمت ها همچنان باید لپ تاپ بیاریم در جوار تلویزیون محترم و کابل HDMI لعنتی وصل کنیم و مکافات!

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    YazdanCity

پيش فرض

پیرو پیام قبلی اصلاح کنم که تو پوشه هایی که تو تلویزیون برای سرور شبکه نمایش داده میشه، غیر از فایل اصلی فیلم یک جای دیگه هم فایل های تبدیل شده وجود داره که با علامت (T) کنارشون مشخض شدن. اون فایل رو که اجرا کنید پخش میشه. فقط الان به مشکل زیرنویس می رسیم که فعلاً نمایش داده نمیشه در این حالت.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    YazdanCity

پيش فرض

خب مشکل زیرنویس هم حل شد ولی نمیدونم چرا زیرنویس دوتایی داره نشون میده! یک فایل زیرنویس فارسی بیشتر نیست ولی 2 تا نشون میده!

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    YazdanCity

پيش فرض

مشکل زیرنویس هم حل شد. یک جایی تو منوهای برنامه تیک زیرنویس رو برداشتم حل شد (زیرنویس ها یکیش از طرف تلویزیون پخش می شد یکیش هم از طرف برنامه روی تلویزیون فرستاده می شد)
    الان که با برنامه کم کم آشنا شدم دارم به قدرتش پی می برم. در کل به نظر فوق العادست فقط یک عیب بزرگ داره اونم 15 روزه بودنش! نسخه روسی 2.29 که مجانی هستش دانلود کردم برای اون روز. دوستان هم که راهنمایی کردن نسخه اصلی که از کار افتاده نگه داریم و نسخه روسی اضافه نصب. چون منوهای روسی نمیشه خوند میشه از نسخه اصلی کمک گرفت.
    الان آخرین ویرایش برنامه wild Media Server در حال حاضر (مرداد 1396) 3.03 هست. این چند تا پیام از تجربه خودم گفتم شاید در آینده دور به درد بنده خدایی بخوره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •