تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 47 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 469

نام تاپيک: DLNA - آموزش تصویری راه اندازی Media Server

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

اگر لپ تاپ داشته باشید شرایط فرقی نمیمیکنه. مودم رو وصل میکنید به تلویزیون و لپ تاپ رو هم به صورت بدون سیم (وایرلس) وصل میکنید به مودم.
    نرم افزار رو هم روی لپ تاپ نصب میکند.

کلا همه وصیلهایی که میخواین توی تلویزیون داشته باشید باید به مودم وصل باشن.. خودم تلویزیون هم باید به مودم وصل باشه. دیگه اینجا مودم کار روتر رو انجام میده و همه وصلیه ها رو خودش به هم وصل میکنه. شما هم نرم افزار را باز کنید خودکار همه وصیله های نصب شده رو شناسائی میکنه.

پیشنهاد میکنم اول مودم وایرلس یکی از دوستان را بگیرید تست کنید تا دستتون بیاد که چقدر کیفیت مودم روی استریم کردن مهمه. شاید دیدید با یه مودم 20 تومنی هیچ مشکلی واسه استریم نداشتید
    من فکر می کردم که DLNA یه چیزی مثل بلوتوثه و اگر دو دستگاه DLNA داشته باشن دیگه نیازی به مودم نیست، پس با این حساب اگر هیچکدوم از دستگاهها DLNA نداشته باشن و فقط WIFI رو ساپورت کنن همه دستگاهها به هم وصل میشن و DLNA استفاده ای ازش نمیشه.

داره خودمونی میشه F_C_B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من فکر می کردم که DLNA یه چیزی مثل بلوتوثه و اگر دو دستگاه DLNA داشته باشن دیگه نیازی به مودم نیست، پس با این حساب اگر هیچکدوم از دستگاهها DLNA نداشته باشن و فقط WIFI رو ساپورت کنن همه دستگاهها به هم وصل میشن و DLNA استفاده ای ازش نمیشه.
    ببینید شما مثلا دوتا کامپیوتر رو به هم وصل میکنید. الان دوتا کامپیوتر را شبکه کردید. (واسه این کار احتیاج به مودم نیست)

شما بدون خرید مودم هم میتونید این کار را انجام بدید. به این صورت که یه سیم لن از کامپیوتر بکشید تا تلویزیون... فقط در این صورته که بدون خرید مودم میتونید انجام بدید

مودمی که روتر داشته باشه کار رو راحت میکنه . مثلا شما اگر از کامپیوتر سیم بکشید تا تلویزیون بعد پورت لن کامپیوترتون پر میشه و دیگه نمیتونید کامپیوتر را وصل کنید به یه کامپیوتر دیگه. مودم روتر دار این مشکل را حل میکنه. اگه شما فقط میخواهید کامپیوتر را به تلویزیون وصل کنید یه سیم لن از پشت کامپیوتر بکشید تا پشت تلویزیون. به مودم هم احتیاجی نیست

3. 4 کاربر از F_C_B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

ببینید شما مثلا دوتا کامپیوتر رو به هم وصل میکنید. الان دوتا کامپیوتر را شبکه کردید. (واسه این کار احتیاج به مودم نیست)

شما بدون خرید مودم هم میتونید این کار را انجام بدید. به این صورت که یه سیم لن از کامپیوتر بکشید تا تلویزیون... فقط در این صورته که بدون خرید مودم میتونید انجام بدید

مودمی که روتر داشته باشه کار رو راحت میکنه . مثلا شما اگر از کامپیوتر سیم بکشید تا تلویزیون بعد پورت لن کامپیوترتون پر میشه و دیگه نمیتونید کامپیوتر را وصل کنید به یه کامپیوتر دیگه. مودم روتر دار این مشکل را حل میکنه. اگه شما فقط میخواهید کامپیوتر را به تلویزیون وصل کنید یه سیم لن از پشت کامپیوتر بکشید تا پشت تلویزیون. به مودم هم احتیاجی نیست
    منظور از DLNA پورت لن پشت تلویزیونه؟

5. این کاربر از Pedram_IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

منظور از DLNA پورت لن پشت تلویزیونه؟
    نه ربطی به اون نداره. یه تکنولوژی هستش...

شما یه سیم از کامپیوتر بکش بزن به تلویزیون همه چی حله. بدون مودم روتر هم میشه راحت انجام داد
    Last edited by F_C_B; 09-11-2010 at 23:47.

7. 4 کاربر از F_C_B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

نه ربطی به اون نداره. یه تکنولوژی هستش...

شما یه سیم از کامپیوتر بکش بزن به تلویزیون همه چی حله. بدون مودم روتر هم میشه راحت انجام داد
    خوب منم دقیقا منظورم همینه، مثلا من یک لب تاپ با تکنولوژی DLNA دارم، تلویزیون هم DLNA داره ولی WIFI و WIRELESS نیست پورت لن هم نداره ، آیا میشه بدون روتر و همین طور بدون سیم این دو رو به هم وصل کرد؟ اینجا چطوری از تکنولوژی DLNA استفاده میشه؟ مثلا دو تا موبایل که بلوتوث دارن راحت و بدون سیم و یا تجهیزات اضافی و فقط با بلوتوث به هم وصل میشن، در مورد DLNA چطور دو تا وسیله که هر دو DLNA هستن ولی هیچکدوم WIFI و WIRELESS ندارن میشه بدون سیم به هم وصلشون کرد؟

(امیدوارم خسته تون نکرده باشم)

9. این کاربر از Pedram_IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

خوب منم دقیقا منظورم همینه، مثلا من یک لب تاپ با تکنولوژی DLNA دارم، تلویزیون هم DLNA داره ولی WIFI و WIRELESS نیست پورت لن هم نداره ، آیا میشه بدون روتر و همین طور بدون سیم این دو رو به هم وصل کرد؟ اینجا چطوری از تکنولوژی DLNA استفاده میشه؟ مثلا دو تا موبایل که بلوتوث دارن راحت و بدون سیم و یا تجهیزات اضافی و فقط با بلوتوث به هم وصل میشن، در مورد DLNA چطور دو تا وسیله که هر دو DLNA هستن ولی هیچکدوم WIFI و WIRELESS ندارن میشه بدون سیم به هم وصلشون کرد؟

(امیدوارم خسته تون نکرده باشم)
    نه اگه تلویزیون پورت لن هم نداشته باشه نمیتونی بش وصل کنی..

خودت گفتی که تو موبایل با بلوتوث وصل میشن تلویزیونتون اگه وایرلس یا لن نداره به هیچ طریقی نمیتونید از این قابلیت بهره ببرید.

راستی لپ تاپ ها اکثرا وایرلس دارن. 6-7 سالی هست که لپ تاپ بدون وایرلس ندیدم. حتما اشتباه میکنید...

نه خواهش میکنم.

11. 5 کاربر از F_C_B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amjad2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

من یه پلاسمای پانا v20 دارم و میخوام که فیلمهام رو از طریق pc و بدون سیم به این پلاسما انتقال بدم.
    در ضمن یه مودم dlink 2640t دارم و یک مودم وایمکس ایرانسل که هر دوتاشون وایرلس دارن. مودم وایمکسم به pc وصله
    حالا توسط این دو تا مودم چطور میتونم که فیلمهامو از pc در پلاسما ببینم؟
    یه اموزش دقیق بهم میدید؟

ممنون

13. این کاربر از amjad2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

نه اگه تلویزیون پورت لن هم نداشته باشه نمیتونی بش وصل کنی..

خودت گفتی که تو موبایل با بلوتوث وصل میشن تلویزیونتون اگه وایرلس یا لن نداره به هیچ طریقی نمیتونید از این قابلیت بهره ببرید.

راستی لپ تاپ ها اکثرا وایرلس دارن. 6-7 سالی هست که لپ تاپ بدون وایرلس ندیدم. حتما اشتباه میکنید...

نه خواهش میکنم.
    لب تاپ وایرلس داره ولی خرابه، به همین خاطر می خوام ببینم که این وایرلس و dlna چه قدر به هم ربط دارن و وقتی که لب تاپ وایرلسش مشکل داره چطوری می شه با dlna به lcd وصلش کرد.
    مثلا الان بلوتوث لب تاپ سالمه وبه راحتی با موبایلم ارتباط برقرار می کنم ولی الان که وایرلس ندارم چطوری با dlna به lcd وصل بشم؟
    آیا dlna هم مثل بلوتوث می گرده و دستگاههای دیگه ای رو که به این فناوری مجهزن پیدا می کنه و باهاشون ارتباط برقرار میکنه؟ اگر اینطوری باشه دیگه نیاز به مودم روتر نباید باشه و اگر اینطوری نباشه پس این چه تکنولوژی ای هست که باز هم باید براش یه وسیله واسط دیگه بخری؟

15. این کاربر از Pedram_IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام

من یه پلاسمای پانا v20 دارم و میخوام که فیلمهام رو از طریق pc و بدون سیم به این پلاسما انتقال بدم.
    در ضمن یه مودم dlink 2640t دارم و یک مودم وایمکس ایرانسل که هر دوتاشون وایرلس دارن. مودم وایمکسم به pc وصله
    حالا توسط این دو تا مودم چطور میتونم که فیلمهامو از pc در پلاسما ببینم؟
    یه اموزش دقیق بهم میدید؟

ممنون
    تلویزیونتون ورودی شبکه داره؟

لب تاپ وایرلس داره ولی خرابه، به همین خاطر می خوام ببینم که این وایرلس و dlna چه قدر به هم ربط دارن و وقتی که لب تاپ وایرلسش مشکل داره چطوری می شه با dlna به lcd وصلش کرد.
    مثلا الان بلوتوث لب تاپ سالمه وبه راحتی با موبایلم ارتباط برقرار می کنم ولی الان که وایرلس ندارم چطوری با dlna به lcd وصل بشم؟
    آیا dlna هم مثل بلوتوث می گرده و دستگاههای دیگه ای رو که به این فناوری مجهزن پیدا می کنه و باهاشون ارتباط برقرار میکنه؟ اگر اینطوری باشه دیگه نیاز به مودم روتر نباید باشه و اگر اینطوری نباشه پس این چه تکنولوژی ای هست که باز هم باید براش یه وسیله واسط دیگه بخری؟
    نه همینجوری خودش نمیگرده پیدا کنه. باید ارتباط را برقرار کنید. شما که وایرلستون خرابه فقط باید یه کابل شبکه (لن) از لپ تاپ بزنید به تلویزیون. (مودم هم لازم ندارید)

باید ارتباطشون را برقرار کنید سپس بش وصل بشید.

واسه برقرار کردن ارتباط هم برای تلویزیون فقط از طریق وایرلس و کابل لن میشه که شما وایرلستون خرابه. واسه همین باید از کابل لن استفاده کنید.

مودم هم احتیاجی نبست

17. 4 کاربر از F_C_B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amjad2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

تلویزیونتون ورودی شبکه داره؟

بله ورودی شبکه داره
    راستی حالا اگر ارتباط برقرار بشه اونوقت خود tv فیلمها رو اجرا میکنه یا pc اجرا میکنه و فقط در tv نمایش داده میشه؟
    یعنی مثل اینکه بجای مانیتور , tv رو به pc وصل کنیم؟ اگه اینطور باشه میشه که یه کابل hdmi از کامپیوتر به tv بزنیم.

19. این کاربر از amjad2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •