تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: دوره تخصص رشته پزشکی چند سال هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

با سلام من تحصیلات دانشگاهی تو یکی از دانشگاه های دولتی دارم در یک رشته ی مهندسی فقط برام جای تعجب بسیار وجود داره که دختر همسایمان چطور با 26 سال سن جراح عمومی شده و در یک بیمارستان خصوصی کار می کند من بی سواد نیستم که از روال تحصیل در دانشگاه بی خبر باشم اما می بینم طرف 26 سالش است و جراح عمومیست رفتم تو اینترنت اسمش را در سایت آن بیمارستان خصوصی که کار می کند دیده ام از طرفی برگه ی شناسنامه اش را هم دیده ام که 26 سال دارد خدا چی داره تو این مملکت می گذره 5 سال پزشکی برفرض 4 سال جراحی عمومی 9 سال می شود، این خانم مگه چند سالگی کنکور دادن ؟

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اما و اگر های زیادی این وسط مطرح میشه از جمله اینکه یه نفر دلش بخواد تاریخ تولد شناسنامه اش رو به هر دلیلی تغییر بده ولی نکته جالب توجه در اینجا شما هستین که دخالت خودتون رو تو زندگی یکی دیگه در حد چک کردن شناسنامه ی دختر همسایه و سایت بیمارستانی که توش کار میکنه رو اصلا کار اشتباهی تلقی نمیکنین.
    کار ایشون هرچقدر اشتباه و غیرقانونی باشه کار جالب توجه شما رو توجیه نمیکنه.

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام من تحصیلات دانشگاهی تو یکی از دانشگاه های دولتی دارم در یک رشته ی مهندسی فقط برام جای تعجب بسیار وجود داره که دختر همسایمان چطور با 26 سال سن جراح عمومی شده و در یک بیمارستان خصوصی کار می کند من بی سواد نیستم که از روال تحصیل در دانشگاه بی خبر باشم اما می بینم طرف 26 سالش است و جراح عمومیست رفتم تو اینترنت اسمش را در سایت آن بیمارستان خصوصی که کار می کند دیده ام از طرفی برگه ی شناسنامه اش را هم دیده ام که 26 سال دارد خدا چی داره تو این مملکت می گذره 5 سال پزشکی برفرض 4 سال جراحی عمومی 9 سال می شود، این خانم مگه چند سالگی کنکور دادن ؟

احتمالاً دو سال جهشی خونده

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

26 سال جراح عمومی نداریم اگر از آسمون هم نازل شده باشه بهش پروانه مطب نمیدن چه برسه تخت بیمارستان خصوصی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام
    میخاستم بپرسم برای فوق تخصص زیبای و پلاستیک چند سال باید بعد از عمومی درس خوند؟
    (بدون طرح و سربازی)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

دوست من دکتر نصرتی 26 سالش و بافلوشیپ داره جراحی لیپو ست و... زیبایی میکن چطوری امکان نداره تو مرکز جراحی گلبرگ تهران پارس فلک اولش
    ؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

لطفا ببین الان دوست من 25 سالگی مدرک فلوشیپ گرفت و پروانهی مطب نداره ولی داره جراحی زیبایی میکن تازه دو سال پشت کنکور مونده اخ چطوری ممکن ؟؟ مغزم داره میترک گفتنی میگ از ایران نگرفتم اسم شو خواستنی میگ از رموز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض سوال

سلام ببخشید من میخواستم دندون بخونم ولی تحقیق که کردم دیدم تا چند سال ایندع بازار کارش افت میکنه از دارو سازیم خوشم نمیاد از علوم ازمایشگاهیم چیزی نمیدونم ولی شیمی و دوس دارم تصمیم گرفتم قلب بخونم ولی یسریا میگن خوب نیست و اینکه چون ۱۲ سال طول میکشه دیگه تا بیام تخصص بگیرم پیر شدم برای استاد دانشگاهیم تحقیق کردم میگن همچین خوبم نیست موندم چی بخونم که هم مدتش کم باشه هم درامدش خوب باشه اگر میشه قلب بخونم یکم درموردش بهم توضیح بدید چون قلب و دوس دارم و اگر نفعش زیاد باشه حاضرم ۱۲ سالم بخونم فقط میخوام مطمئن شم
    ؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام ببخشید من میخواستم دندون بخونم ولی تحقیق که کردم دیدم تا چند سال ایندع بازار کارش افت میکنه از دارو سازیم خوشم نمیاد از علوم ازمایشگاهیم چیزی نمیدونم ولی شیمی و دوس دارم تصمیم گرفتم قلب بخونم ولی یسریا میگن خوب نیست و اینکه چون ۱۲ سال طول میکشه دیگه تا بیام تخصص بگیرم پیر شدم برای استاد دانشگاهیم تحقیق کردم میگن همچین خوبم نیست موندم چی بخونم که هم مدتش کم باشه هم درامدش خوب باشه اگر میشه قلب بخونم یکم درموردش بهم توضیح بدید چون قلب و دوس دارم و اگر نفعش زیاد باشه حاضرم ۱۲ سالم بخونم فقط میخوام مطمئن شم

؟؟؟؟؟
    سلام
    یعنی میفرمایید که کسی که میخواد دندون بخونه باید بی خیالش شه ؟؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

؟؟؟؟؟
    دوستعزیز اولا چیزی بهتون بگم که شما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از رشته قلب نمیتونین به دست بیارین. مگر اینکه حداقل سال 5 پزشکی باشین و بخش قلب بیمارستان و متخصصین و اساتید و رزیدنت های قلب رو ببینین. به هیچ وجه در مورد تخصص پزشکی تصمیم نگیرین. فعلا به فکر درصد کنکور باشین بعدش میرین پزشکی دندون یا هرچی میخونین ایشابان.
    در مورد دندون هم نه اتفاقا برعکس هست بازار کارش همیشه در ایران خوب خواهد بود به لطف برنامه تغذیه و سبک زندگی کودکان ایرانی در آینده بیماری های دندان خیلی پیشرفت خواهند کرد و بازار کار برای این رشته بهتر خواهد شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •