تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی برای ترجمه رمان

اگه نباشه جاش خالی می مونه EternalWanderer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

14 راهنمایی برای ترجمه رمان

سلام. من مدتیه شروع کردم یه سری رمان فانتزی رو از انگلیسی به فارسی ترجمه می کنم. خواستم بدونم اگه کسی تجربه داره، چه جوری باید برای چاپ کتاب ناشر پیدا کنم؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون

اینم نمونه ترجمه م

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by EternalWanderer; 12-01-2018 at 19:53.

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

اگه توی این کار تجربه و اسم رسم داشته باشید که کار خیلی راحت تر می شه اما اگه نه کنی سخت می شه بهتر اول کار رو از مجلات آغاز کنید که این طوری برای خود رزومه و اسم رسمی پیدا می کنید و مجلات راحت تر مطالبتون رو چاپ می کنند البته ممکنه اولش پولی به شما ندهند بعد معمولا صاحب های مجلات توی شرکت های نشر آشنا دارن و می تونند معرفیتون کنند به ناشر (البته سراغ مجله های زرد نرید) بعد از این ها بهتره که اجازه نامه از صاحب اصلی اثر بگیرید البته درسته اینجا کپی رایت تقریبا رعایت نمی شه اما اگه اجازه نامه رو داشته ناشر هم راحت تر باهاتون کار می یاد (البته صد درصد این هم مهمه که این اثر چه قدر فاخر باشه و کسی آثار سبک رو چاپ نمی کنه) و در آخر اگر ناشر هم قبول کنه می رسید به ارشاد که خط قرمز ها معلومه و نباید این چیز ها ممنوع توی اثر باشه بعدش هم یه مدت طول می کشه و اگه نویسنده هم جز خط قرمز ها نباشه مجوز چاپ صادر می شه تمام ولی الان بهتره از مجلات شروع کنید تا بعد یواش یواش

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

3. این کاربر از esmiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه EternalWanderer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

اگه توی این کار تجربه و اسم رسم داشته باشید که کار خیلی راحت تر می شه اما اگه نه کنی سخت می شه بهتر اول کار رو از مجلات آغاز کنید که این طوری برای خود رزومه و اسم رسمی پیدا می کنید و مجلات راحت تر مطالبتون رو چاپ می کنند البته ممکنه اولش پولی به شما ندهند بعد معمولا صاحب های مجلات توی شرکت های نشر آشنا دارن و می تونند معرفیتون کنند به ناشر (البته سراغ مجله های زرد نرید) بعد از این ها بهتره که اجازه نامه از صاحب اصلی اثر بگیرید البته درسته اینجا کپی رایت تقریبا رعایت نمی شه اما اگه اجازه نامه رو داشته ناشر هم راحت تر باهاتون کار می یاد (البته صد درصد این هم مهمه که این اثر چه قدر فاخر باشه و کسی آثار سبک رو چاپ نمی کنه) و در آخر اگر ناشر هم قبول کنه می رسید به ارشاد که خط قرمز ها معلومه و نباید این چیز ها ممنوع توی اثر باشه بعدش هم یه مدت طول می کشه و اگه نویسنده هم جز خط قرمز ها نباشه مجوز چاپ صادر می شه تمام ولی الان بهتره از مجلات شروع کنید تا بعد یواش یواش

سلام. چطور باید با این مجله ها تماس بگیرم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام. چطور باید با این مجله ها تماس بگیرم؟
    شما هر مجله ای که بگیری داخلش شماره تلفن آدرس ایمیل و بلخره یه راه ارتباطی داره و معمولا هم خیلی خوب با نویسنده های تازه کار برخورد می کنند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •