تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 32 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 316

نام تاپيک: تجربیات شما در یاد گرفتن زبان انگلیسی

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

یعینی راحتتر از حد معمول صحبت میکنن ؟؟
    نه دوست عزيز.صحبت هاي كاملآ محاوره اي و خيلي با لحجه ي عالي.
    اين شبكه واسه كساني هست كه در حد Upper Intermediate ميدونن و دنبال تقويت ليسنينگ هستند.ديگران هم گوش بدن مطمئنآ نتيجه ميگيريد.قول ميدم عادت كنيد.
    از يه تجربه بگم واستون:من خودم اون اوايل شايد وقتي گوش ميدادم تو هر جمله2 تا كلمه رو متوجه ميشدم اما اين چند ساله هر روز و هر روز دارم گوش ميدم و الان به جرآت ميتونم بگم 90% كلمه ها رو كاملآ متوجه ميشم و اون درصد بقيه رو هم معني كلمه ها رو نميدونم.
    اينيم كه گفتم هر روز گوش دادم نه فقط اين شبكه بلكه همه چيز. و راجب همه ي موارد مثل فيلم و سريال و مستند و اخبار و ...
    Last edited by Hamid Hamid; 27-08-2010 at 23:20.

2. 4 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت amir231's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    کرمان یه کم اونطرفتر

پيش فرض

نيگاه کردن فيلم انگليسي زبان با زير نويس انگليسي ، مهارت listening رو به شدت بهبود ميده ...

نگاه کردن البته ولی درست گوش دادن خود خود رمز موفقیت است
    البته همراه با تکرار

از اینکه در این انجمن به آموزش توجه میشود خوشحالم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.... می خواستم ببینم برای بالا بردن مهارت Speaking شما چی پیشنهاد می کنید ؟ ممنون.

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

Speaking
    راه حل خودمو بهت بگم؟! یه خورده احمقانه و طولانیه!!! خیلی هم سخته به نظرم......
    باید تو یاهو یا هر شبکه ی اجتمعی دیگه که عضوی(من میبو بودم...ولی ایرانیا اکثرا عشق یاهون واسه همین گفتم یاهو!)
    یه بابایی رو که خارجی باشه پیدا میکنی...معمولا برادر های چینی زیاد دنبلا زبون یاد گرفتن هستن....اگه امریکایی پیدا کنی که دیگه بهتر.....

کسانی که خدای انلاین شدن و کمک به دیگران هستن،میتونی تو روم ها باهاشون با میکروفن صحبت کنی و از هدست بشنوی....
    خارق العاده هستش و با صحبت های معمولی و کوچه بازاریشون اشنا میشین....
    من خودم این روش رو استفاده کردم،استفاده میکنم،استفاده خواهم کرد....البته من الان با دو تا چینی و یه امریکایی رفیقیم که هر هفته میشینیم با هم چند ساعت صحبت میکنیم به زبان انگلیسیو......خیلی برا پیشرفت خوبه!!!

-------------------
    دیدن شبکه ی nbc روشدیدا پیشنهاد میکنم....مخصوصا یک شنبه ها ساعت 11 شب به بعد که سوپر شوی جی لنو به اسم تونایت شو هستش.و....
    هم هنرمندان امریکایی دعوت میشن وصحبت میکنن و هم اینکه با مکالمه های معمولی اشنا میشین....البته تا دوماه احتمالا با فهمیدن جی لنو مشکل خواهید داشت ولی ناامید نشین چون خود امریکایی هم هاش هم باهاش مشکل دارن انقد تند حرف میزنه لامصب!!!
    تکرار میشه،دیدن تونایت شو،شدیدا پیشنهاد میشه.....کلیک انگلیسی رو هم ببنید و بعدش 5شنبه کلیک فارسی رو که ترجمه ی همون هست...با این کار هم میتونید زبانتو رو در بخش لسنینگ تقویت کنین....
    یه بار دیگه روی قدرت eslpod.com تکرار میکنم...دکترای زبان،دکتر جف مک کولان هزاران نفر خارجی رو با زبان انگلیسی اشنا کرده و برای تافل بسیار کاربرد داره....ولی سعی کنین در هر صورتی از درس های اولش شروع کنین....چون درس های 60 به بالا سطح بالایی دارن....

6. 12 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام. ممنون از جوابتون. فقط می خواستم بدونم منظورتون پادکست های سایت eslpod.com هست ؟؟ یا درس های آنلاین ؟ مرسی.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    sari

پيش فرض

راه حل خودمو بهت بگم؟! یه خورده احمقانه و طولانیه!!! خیلی هم سخته به نظرم......
    باید تو یاهو یا هر شبکه ی اجتمعی دیگه که عضوی(من میبو بودم...ولی ایرانیا اکثرا عشق یاهون واسه همین گفتم یاهو!)
    یه بابایی رو که خارجی باشه پیدا میکنی...معمولا برادر های چینی زیاد دنبلا زبون یاد گرفتن هستن....اگه امریکایی پیدا کنی که دیگه بهتر.....

کسانی که خدای انلاین شدن و کمک به دیگران هستن،میتونی تو روم ها باهاشون با میکروفن صحبت کنی و از هدست بشنوی....
    خارق العاده هستش و با صحبت های معمولی و کوچه بازاریشون اشنا میشین....
    من خودم این روش رو استفاده کردم،استفاده میکنم،استفاده خواهم کرد....البته من الان با دو تا چینی و یه امریکایی رفیقیم که هر هفته میشینیم با هم چند ساعت صحبت میکنیم به زبان انگلیسیو......خیلی برا پیشرفت خوبه!!!

-------------------
    دیدن شبکه ی nbc روشدیدا پیشنهاد میکنم....مخصوصا یک شنبه ها ساعت 11 شب به بعد که سوپر شوی جی لنو به اسم تونایت شو هستش.و....
    هم هنرمندان امریکایی دعوت میشن وصحبت میکنن و هم اینکه با مکالمه های معمولی اشنا میشین....البته تا دوماه احتمالا با فهمیدن جی لنو مشکل خواهید داشت ولی ناامید نشین چون خود امریکایی هم هاش هم باهاش مشکل دارن انقد تند حرف میزنه لامصب!!!
    تکرار میشه،دیدن تونایت شو،شدیدا پیشنهاد میشه.....کلیک انگلیسی رو هم ببنید و بعدش 5شنبه کلیک فارسی رو که ترجمه ی همون هست...با این کار هم میتونید زبانتو رو در بخش لسنینگ تقویت کنین....
    یه بار دیگه روی قدرت eslpod.com تکرار میکنم...دکترای زبان،دکتر جف مک کولان هزاران نفر خارجی رو با زبان انگلیسی اشنا کرده و برای تافل بسیار کاربرد داره....ولی سعی کنین در هر صورتی از درس های اولش شروع کنین....چون درس های 60 به بالا سطح بالایی دارن....
    منم از روش اولت یکمی استفاده می کنم......خوندن روزنامه هم خیلی موثر با دید زدن سایتای خارجی.....

اگه نباشه جاش خالی می مونه Atefe_72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    یزد

14

سلام
    یکی از مشکلای من تو یاد گرفتن زبان حفظ کردن لغته
    قبلنا وقتی یه لغت جدیدو توی یه متن می دیدم فقط همون معنیشوحفظ میکردم ولی بعدا وقتی اون لغتو یه جای دیگه با یه معنی دیگه میدیدم و دوباره مجبور میشدم سرچش کنم اعصابم خورد میشد
    بعد روشمو عوض کردم مثلا یه لغت حدود ۹تا معتی داره همرو توی یه برگه مینویسم بعدم میذارمش تو لایتنر ولی به نظرم این روشم زیاد خوب تیس....
    کمکم کنید ممنون میشم

پروفشنال Ninjai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ● ! NiHon ☼

پيش فرض

من فکر میکنم هر کس تو یارگیری لغت باید بره سراغ اونهایی که پیش زمینه نسبت بهش داره . مثلا خیلی لغات هستن که من خیلی زیاد شنیدم ولی معنیشون رو نمیدونم !!
    من نظرم روی کتابهایی مثل 504 هست که نه به قصد یادگیری تمام کلماتش بلکه بصورتی باشه که لغات آشنا یاد گرفته بشه .

نظر بقیه رو میخوام !

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

سلام دوستان
    من سال آخر دانشگاهم.قصد دارم زبان انگلیسی خودم رو به شدت تقویت کنم.
    سطحم زمانی متوسط بود یعنی 6-7 سال پیش از اون به بعد دیگه زبان نخوندم.یعنی 7 ترم را 7 سال گذشته گذراندم الان تقریبا زیر متوسط هستم.
    یونیت 20 استریم لاین سبز را قبلا خواندم.
    متاسفانه وقت زیادی برای کلاس رفتن ندارم.خواهشا من را راهنمایی کنید که چی بخونم.

در آغاز فعالیت javadpoor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران-اقدسیه

4 تجربیات زبان انگلیسی ام

من خودم برای اینکه speaking ام خوب بشه هر روز یه موضوع جالب انتخاب میکردم .اتفاقات روز مره رو با خودم تو اینه حرف میزدم. این طور باعث میشه اعتماد به نفست برای صحبت کردن با دیگران هم افزایش یابد. برای listening هم اخبار رو اول گوش میکردم اول هیچی نمیفهمیدم اما به مرور زمان کلمات براتون اشنا میشن.اگر بخواهید کلمات انگلیسی را یاد بگیرید علاوه بر این که باید تو جمله به کار بگیرید که این کار حتما به speaking کمک میکنه سعی کنید هر روز 50 تا کلمه را ضبط کنید بهش مرتب گوش بدید .انعکاس صداتون باعث میشه ملکه ذهنتان شود . من تمام این کارا امتحان کردم به صورت 100 درصد تضمینی.البته ناگفته نماند برای شروع کار یه چند سطحی باید کلاس برید. من همراه کلاس این کار ها را تکرار میکردم. موفق باشید

13. این کاربر از javadpoor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hfj

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •