تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 32 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 316

نام تاپيک: تجربیات شما در یاد گرفتن زبان انگلیسی

آخر فروم باز kiuna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

ممنون دوستان مطالب مفیدی بود

پروفشنال hfj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    On the Earth

پيش فرض

1- فرض کنید که شما اصلاً فارسی بلد نیستید و قراره که زبون مادری شما انگلیسی باشه ..
    وقتی که از خواب بلند میشید، روزتون رو با سلام کردن به اجزای اتاقتون و خونه‌تون شروع کنید ..

مثلاً :
    Hello My Laptop, How are you? Are you OK? I hope so. I want to turn you on. Are you ready?
    Oh.. What a good day. I'm still alive, Thanks God.

2- دوست اینترنتی پیدا کنید که باهاتون انگلیسی Chat کنه ..
    اگه توی اقوام و فامیل شما کسی هست که انگلیسی بلده، اون رو قانع کنید که بعضی مواقع، باهاتون انگلیسی Chat کنه.. تاثیرش شگفت انگیزه ..
    اگه بتونید یه دوست پیدا کنید که به صورت حضوری باهاتون حرف بزنه که دیگه فوق العادست ..

3- هر از گاهی، کتابهای سطح مقدماتی خودتون رو یه نگاه بندازید !
    مطمئناً لغات جالبی توش پیدا می شه که هنوز اونها رو یاد نگرفتید و الان یاد گرفتنشون برای شما بیش از پیش، لذتبخش خواهد بود ..
    چون هم آسون هستن و هم اینکه الان ذهن شما توانایی بیشتری برای یاد گرفتن این لغات ساده داره ..

4- از سایت های تبادل زبان استفاده کنید ..
    مثلا یه شخصی که انگلیسی هست و می خواد فارسی یاد بگیره، میاد اونجا و توی پروفایلش می نویسه "زبان مادری من، انگلیسی هست و مایل هستم که فارسی یاد بگیرم" .. حالا شما هم توی پروفایلتون می نویسید که "زبان مادری من، فارسی هست و مایل هستم انگلیسی یاد بگیرم" .. هزاران نفر از سراسر جهان، می تونن پروفایل شما رو ببینن و با شما دوست بشن .. بنابراین شما به اونها فارسی یاد میدید و اونها هم به شما انگلیسی یاد میدن ..

برای پیدا کردن این سایت ها، کافیه "تبادل زبان" و یا "Language Exchange" رو در گوگل سرچ کنید ..

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

1- فرض کنید که شما اصلاً فارسی بلد نیستید و قراره که زبون مادری شما انگلیسی باشه ..
    1 استادي داشتم كه دقيقآ همين حرف شما رو ميگفت.
    ميگفت اصلآ فارسي و طرز حرف زدنتون تو اون زبان رو فراموش كنيد.الان كه تصميم به يادگيري زبان انگليسي گرفتيد سعي كنيد واسه خودتون 1 شخصيت تازه اي پيدا كنيد...

4. 6 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kiuna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

برای پیدا کردن این سایت ها، کافیه "تبادل زبان" و یا "Language Exchange" رو در گوگل سرچ کنید ..
    من سرچ کردم اما سایتی که زبان فارسی رو هم ساپورت کنه پیدا نکردم عربی بود اما فارسی نبود !
    دوستان سایتی میشناسید ک هفارسی رو ساپورت کنه ؟

6. این کاربر از kiuna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من سرچ کردم اما سایتی که زبان فارسی رو هم ساپورت کنه پیدا نکردم عربی بود اما فارسی نبود !
    دوستان سایتی میشناسید ک هفارسی رو ساپورت کنه ؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. این کاربر از AmiIin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه AOM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

تاپيك مفيدي بود تشكر دوستان
    بحث قواعد رو هيچكدوم بهش نپرداختين يعني در حين گوش كردن و صحبت و احتمالا بارها اشتباه با قواعد اشنا شيم يا سراغ اونم بريم؟

10. این کاربر از AOM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

تاپيك مفيدي بود تشكر دوستان
    بحث قواعد رو هيچكدوم بهش نپرداختين يعني در حين گوش كردن و صحبت و احتمالا بارها اشتباه با قواعد اشنا شيم يا سراغ اونم بريم؟
    من تجربه خودمو براتون ميگم...من از basic كانون زبان شروع كردم تا تمومش كردم...خب به نظر من speaking كانون زبان يه كم ضعيفه ...منم همينطور شد برام...يعني گرامر ها رو فول بلد بودم و هيچ اشتباه گرامري تو جملاتم نداشتم اما خب speaking ام ضعيف بود و راحت نميتونستم منظورمو به انگليسي بگم... تا اينكه همونطور كه دوستان گفتن شروع به ديدن كانال ها و فيلم هاي انگليسي كردم ...و تو اين يكي دوساله كلي پيشرفت كردم و ديگه مثل قبلا تو speaking مشكل ندارم...به نظرم اگه گرامر رو قبل از اينكه بخواين صحبت كنين بلد باشين بهتره...چون من يكي از دوستام خواست كه گرامرو در حين گوش كردن و صحبت كردن ياد بگيره..اما الان يكسري از قواعدو اشتباه ياد گرفته و هركاري ميكنه نميتونه درستش كنه!

12. 3 کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اقیانوس

پيش فرض

ميگفت اصلآ فارسي و طرز حرف زدنتون تو اون زبان رو فراموش كنيد.الان كه تصميم به يادگيري زبان انگليسي گرفتيد سعي كنيد واسه خودتون 1 شخصيت تازه اي پيدا كنيد...
    استاده شما داشته آسون میگرفته
    استاد ما میگفت فکر کن تازه به دنیا اومدی ومیخوای حرف بزنی ولی اینبار فقط به آلمانی
    حتی اگه معلم رو میخواستی صدا هم بکنی نیاز به یادگرفتن داشتی
    اگه میشنید با کسی فارسی حرف زدی .....

14. 2 کاربر از Hasan.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام
    من با لتس گو ها شروع کردم و اینترچنج رو خوندم(اینترو) ولی به نظرم کم می اومد چون در خلالش با سایت ها و مقالات و فیلم های مختلف کار کرده بودم سطحم بالاتر بودش.....
    بهترین کار اینه که انگلیسی باشید!!اصلا انگار فارسی رو بلد نیستین! وقتی انگلیسی صحبت میخواین بکنین،فارسی فکر نکنین..
    مثلا فکر نکینن که من 1000تومن میخوام به انگلیسی میه چی و بعد بگیدش!!!
    درضمن من سایت خیلی خوبی رو بهتون معرفی میکنم که اگه از دوستان پایه باشن توی یه قسمتیش با هم همکاری میکنیم و گسترش میدیم؟!
    eslpod.com
    این سایت،توسط اقای جف مک کولان اداره میشه که دکترای زبان شناسی داره و از لس انجلس برنامه پخش میکنه!!برنامه هاش فایل های صوتی سبک و چند دقیقهای هستن که مکالمه های جالب و عمومی امریکایی رو میذاره....
    در قسمت اول،شما می شنوید خود مکالمه رو و بعدش هم در قسمت دوم،میشینه یک به یک کلمات کلییدی و جدید متن رو براتون خیلی رووووون توضیح میده! سطح مکالماتش هم کم کم بالا و بالاتر میره و در حدی که الان من مقاله ی 601 رو نمی تونم کامل بفهمم ولی فایل مثلا 300رو بدون مشکل متوجه شدم!
    من با این فایل ها خیلی کار کردم (حجدود یه ماه!) و واقعا خیلی موثرن....

16. 4 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام
    من با لتس گو ها شروع کردم و اینترچنج رو خوندم(اینترو) ولی به نظرم کم می اومد چون در خلالش با سایت ها و مقالات و فیلم های مختلف کار کرده بودم سطحم بالاتر بودش.....
    سلام senaps جان.ميگم تو كه لتس گوها رو خوندي.ديگه چرا اينترو رو هم خوندي؟ لتس گو رو تا چندش خوندي؟ فكر كنم 5 تا باشه.
    اينترو ديگه نهايتآ اندازه ي لتس گو 2 هست.درست نمي گم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •