تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 45

نام تاپيک: اجرا نشدن فایل های exe در ویندوز 7

داره خودمونی میشه treat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اينو اجرا کن مشکلت به احتمال زياد حل ميشه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ممنون ولي بازم نشد يعني باز error داد راستي ويندوز 7 رو سيستمم نصب هستش و آپديتشم كردم؟؟

داره خودمونی میشه treat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اما اگر میتونی Regedit رو اجرا کنی و وارد رجیستری بشی به مسیر زیر برو:
    HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ FileExts \ .exe \ UserChoice
    کافیه همون Key این مسیر به نام User Choice که بعد از exe هست رو حذف کنی.
    سیستم رو ریست کنی و خلاص.

با سلام مجدد
    بالاخره مشكل من حل شد اما راه حلشو ميگم تا اگه واسه كسي پيش اومد بدونه چيكار بايد بكنه :
    چون فايلهاي exe باز نميشن نميتونيد رجيستري رو باز كنيد و مراحلي رو كه دوست عزيزمون تو نقل قول بالا گفتن رو عملي كنيد حالا من ميگم چطوري رجيستري رو باز كنيد بقيه ي مراحل رو هم طبق نقل قول بالا عمل كنيد :

___ با استفاده از كليدهاي ctrl+alt+delete وارد task manager بشين حالا كليد ctrl رو پايين نگه دارين و new task رو از پنجره task manager بزنيد با اين كار پنجره command باز ميشه حالا تايپ كنيد cd\windows با اين كار پنجره registry باز ميشه و با طي مراحل بالا تو رجيستري و سپس ريست كردن سيستم مشكل به طور كامل برطرف ميشه .
    از همتون ممنونم.

3. 4 کاربر از treat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام به تمامی اساتید و دوستان
    سیستم من با وجود داشتم آنتی ویروس Kaspersky Anti-Virus 6.0 آلوده به ویروس ریسایکلر و فایلی با پسوند GQS شده البته بعد از عوض کردن ویندوز و نصب آنتی ویروس و آپدیت ، درایو c رو با برنامه Deep Freeze 6.x Vista بستم باز با این حال به محض روشن کردن سیستم پیغام rest میده خواهشاً راهنمایی کنید چکار باید بکنم .

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام به تمامی اساتید و دوستان
    سیستم من با وجود داشتم آنتی ویروس Kaspersky Anti-Virus 6.0 آلوده به ویروس ریسایکلر و فایلی با پسوند GQS شده البته بعد از عوض کردن ویندوز و نصب آنتی ویروس و آپدیت ، درایو c رو با برنامه Deep Freeze 6.x Vista بستم باز با این حال به محض روشن کردن سیستم پیغام rest میده خواهشاً راهنمایی کنید چکار باید بکنم .
    سلام
    تو این بخش مطرح کنید بهتر جواب می گیرید.

اورژانس سیستم های آلوده

کد:

6. این کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

خدا اموات جمیع جمع رو بیامرزه بعد چن روز که کامپیوترم باهام سر ناسازگاری داست با تجویزات شمایان دوباره رامش نمودیم مجدد سپاسگزارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان منم با مشکل مشابهی در ویندوز 7 مواجه شدم به طوریکه پیش فرض تام برنامه های من ویندوز مدیا پلایر شده لطفاً راه حلی جهت رفع این مشکل برایم پیدا کنید رجیستری رو هم نمیتونم باز کنم

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان منم با مشکل مشابهی در ویندوز 7 مواجه شدم به طوریکه پیش فرض تام برنامه های من ویندوز مدیا پلایر شده لطفاً راه حلی جهت رفع این مشکل برایم پیدا کنید رجیستری رو هم نمیتونم باز کنم
    سلام
    در مورد این مشکل چندین تاپیک داریم که با سرچ می تونستید زودتر به نتیجه برسید.
    این فایل رو دانلود و اجرا کنید و پنجره های باز شده رو yes, ok کنید.

کد:

10. 2 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

از نرم افزار Tune-Up Utilities استفاده کن.
    توی قسمت تعمیراتش گزینه ای برای Fix Exe Open With Problem داره. براحتی مشکلت رو حل میکنه.

توی ویندوز XP براحتی میشد این مشکل رو حل کرد به صورت دستی ولی این قسمت از Windows 7 متاسفانه حذف شده.

اما اگر میتونی Regedit رو اجرا کنی و وارد رجیستری بشی به مسیر زیر برو:
    HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ FileExts \ .exe \ UserChoice
    کافیه همون Key این مسیر به نام User Choice که بعد از exe هست رو حذف کنی.
    سیستم رو ریست کنی و خلاص.

مرسی.عالی بود کامپیوتر من درست شد.
    برای رفتن تو رجیستری از safe mode وارد رجیستری شدم و فایل Regedit اجرا کردم.و بعد مراحل بالا رو رفتم.
    بازم ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام مجدد
    بالاخره مشكل من حل شد اما راه حلشو ميگم تا اگه واسه كسي پيش اومد بدونه چيكار بايد بكنه :
    چون فايلهاي exe باز نميشن نميتونيد رجيستري رو باز كنيد و مراحلي رو كه دوست عزيزمون تو نقل قول بالا گفتن رو عملي كنيد حالا من ميگم چطوري رجيستري رو باز كنيد بقيه ي مراحل رو هم طبق نقل قول بالا عمل كنيد :

___ با استفاده از كليدهاي ctrl+alt+delete وارد task manager بشين حالا كليد ctrl رو پايين نگه دارين و new task رو از پنجره task manager بزنيد با اين كار پنجره command باز ميشه حالا تايپ كنيد cd\windows با اين كار پنجره registry باز ميشه و با طي مراحل بالا تو رجيستري و سپس ريست كردن سيستم مشكل به طور كامل برطرف ميشه .
    از همتون ممنونم.

با تشکر از دوست عزیز
    منم با چنین مشکل مشابه ای مواجه شدم ولی اوونجوری که شما گفته بودید یعنی تایپ عبارت cd\windows وگویا زدن کلید اینتر هیچ اتفاقی جز داخل شدن به مسیر c:\windows نمی افته و صد البته چیزی جز این هم نمی شد انتظار داشت چون دستور cd همین کارو میکنه بگین که منظورتوون چی بوده؟؟؟؟؟؟ اگر هم که بتونی لطف کنی و جوابمو برام میل کنی که عالی میشه ...
    تنکس!!
    لطفا" دقیق تر ب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام مجدد

از همتون ممنونم.
    راستی میلم یادم رفت :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •