تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 38

نام تاپيک: تعویض ویندوز لپ تاپ

داره خودمونی میشه Anastasia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض تعویض ویندوز لپ تاپ

من یه لپ تاپ سونی دارم که سون 64 روش نصبه . از اونجایی که این ویندوز به هیچ دردی نمیخوره و نمیشه هیچی سرش نصب کرد میخواستم پاکش کنم و سون 32 نصب کنم . حالا میخواستم ببینم برای نصب سون 32 باز هم مشکل نشناختن هارد وجود داره یانه ؟ اصلا نصبش مثل نصب ویندوز توی کامپیوتره ؟ واینکه چه مشکلاتی واسه نصب سون 32 روی لپ تاپ ممکنه وجود داشته باشه ؟
    و یه چیز دیگه . چطور میتونم از طریق درایو ریکاوری که توی هارد هست دوباره ویندوز اولیه رو برگردونم ؟

آخر فروم باز saman3230's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

برای نصب وبندوز 7 32 بیت هیچ مشکلی نخواهید داشت

اما قبل از اینکه ویندوز رو عوض کنید حتما از VAIO CARE دی وی دی ویندوز اوریجنال رو تهیه کنید که اگر رو.زی خواستید دوباره ویندوز اصلیو برگردونید این امکان رو داشته باشید

حتما هم درایورهای ویندوز 7 32 بیت رو دانلود کنید چون بعد از نصب ویندوز لازم میشه

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دی وی دی اورجینال گرفتم . فقط میخوام بدونم که چظور میتونم با استفاده از درایو ریکاوری که توی هارد مخفی هست دوباره ویندوز رو برگردونم ؟
    و اینکه این درایور هایی که روی 64 نصبن من از روشون یه بکاپ گرفتم چون سی دی درایور ها همراه لپ تاپ نیود . حالا میخوام ببینم این درایور ها روی چه ویندوز دیگه ای جواب میده ؟ میتونم هر ویندوزی که نصب میکنم روش همین درایور ها رو نصب کنم ؟ یعنی درایور کارت گرافیک و صدا و ... ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دی وی دی اورجینال گرفتم . فقط میخوام بدونم که چظور میتونم با استفاده از درایو ریکاوری که توی هارد مخفی هست دوباره ویندوز رو برگردونم ؟
    و اینکه این درایور هایی که روی 64 نصبن من از روشون یه بکاپ گرفتم چون سی دی درایور ها همراه لپ تاپ نیود . حالا میخوام ببینم این درایور ها روی چه ویندوز دیگه ای جواب میده ؟ میتونم هر ویندوزی که نصب میکنم روش همین درایور ها رو نصب کنم ؟ یعنی درایور کارت گرافیک و صدا و ... ؟

در لپ تاپ های وایو دایور ریکاوری فقط مخصوصا تهیه دی وی دی ریکاوریه نمیشه ب درایور ریکاوری ویندوز رو ریکاور کرد

در مورد درایورها هم باید بگم فقط و فقط روی7 64 بیت و احتمالا vista 64 بیت چون درایور این ویندوز یکیه

اگر دقت کرده باشید در پست بالا خدمتتون گفتم اگر بخواهید 32 بیت نصب کنید حتما حتما باید درایورهای ویندور 32 بیت رو تهیه کنید

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خب حالا چطور از طریق دی وی دی ریکاوری ویندوز قبلو برگردونم ؟
    درایور ها هم از کجا باید پیدا کنم ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آقا جون ظاهرا اشتباه کردی ! کی گفته لپ تاپ های وایو درایو ریکاوری ندارن ؟ من همین الان موقع restart کردن F10 زدم و رفت تو صفحه ریکاوری ! و گزینه restore کردن درایو c رو داره و کل هارد . که اونم دیگه معلومه . و اما در مورد درایور ، من خودم چندین مورد دیدم که درایور های ویستا حتی رو اکس پی هم کار میکرد که در اصل این درایور ها درایور لپ تاپ هستن نه ویندوز . ویندوز که درایور نداره .
    Last edited by Anastasia; 17-03-2010 at 16:52.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اینجوری که شما ادعا می کنی پس یعنی همه چی بلدی

اگر بلدی پس چرا می پرسی

اون درایوی که شما میگی به فایل با پسوند wim توش هست که Image گرفته شده ویندوز اصلی + برنامه + و درایوراشه این f10 زمانی کار می کنه که شما از ویندوز اصلی استفاده کنید

خوده ویندوز سون هم قابلیت ریستور کردن رو داره !!!!

اما وقتی مثلا ویندوز XP چه از اونهایی که درایور ویستا روشون نصب میشه چه ویندوزهای عادی نصب کنید دیگه اون f10 کار نمی کنه و شما اگر بخواهید ونیدوز اصلی رو برگردونید باید از دی وی دی ریکاوری استفاده کنید پس ریکاوری با ریستور کردن فرق داره

والا ما تو هیچ جایی ندیدم که درایور ویندوز ویستا یه XP بخوره مگر سخت افزارهای غیر کاربردی

حالا اگر لپ شما که سونی هم هستو با f10 ریکاور میشه و هیچ نیازیم به دی وی دی ریکاوری نداره و درایورهای ویستاشم به XP می خوره و ... حتما از یه نسل دیگه هستو خیلی خارجیه

من حتما به شما توصیه می کنم به دیگر کمپانی سازنده لپ تاپ مثل دل توشیبا و ... میل بزنید تا از لپ فوق هوشمند شما نمونه برداری کنند !!
    Last edited by saman3230; 18-03-2010 at 11:39.

8. این کاربر از saman3230 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

در مورد اون موضوعی که شما فرمودید بنده خودم DELL 1520 دارم همچین چیزی تاحالا براش اتفاق نیوفتاده !!

<------- به این عکس بغل هم نگاه کنید متوجه خواهید شد

هم INSPIRON رو امتحان کردیم هم VOSTRO نشد که با درایورهای vista رو Xp سخت افزار نصب کنیم

اگر میشه این دستورشو بفرمائید ماهم انحام بدیم یه چیزی یاد گرفته باشیم
    Last edited by saman3230; 19-03-2010 at 16:09.

پروفشنال r_22009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    EsFaHaN

پيش فرض

معمولا درایور هایی که توی اون درایو ریکاوری هست فقط روی ویندوزی که روی لپتاپ نصب بوده نصب می شه. شما می تونین درایور ها رو از سایت سونی بگیرین:
    esupport.sony.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سپاس از راهنمایی های فنی

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •