تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: فن لپ تاپم خاموش نمیشه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض فن لپ تاپم خاموش نمیشه!

سلام دوستان. اقا فن لپ تاپ من به محض روشن شدن دستگاه و در حالی که دستگاه سرده روشن میشه و اصلا خاموش نمیشه!.
    اما اگه یکی از دکمه های صفحه کلید رو پایین نگه دارم خاموش میشه و به محض اینکه ولش کنم دوباره با سرعت زیاد شروع به کار میکنه!
    بعد از اینکه بازی need for speed carbon رو اجرا کردم و یه خورده بازی کردم فن شروع به کار کرد و دیگه خاموش نمیشه و حالا این مشکل رو دارم. کسی میتونه کمکی کنه؟

داره خودمونی میشه f1056291's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

عزیزم از موقعی که شما لپ تاپ رو روشن میکنی فن اون هم روشن میمونه تا سیستم رو خاموش کنی. منتها فن لپ تاپ ها بصورت smart هستش که البته سیستمهای جدید هم این حالت رو دارن. یعنی با افزایش دمای سیستم و CPUو GPU سرعتش بالاتر میره و فکر میکنی تازه روشن شده در صورتیکه در حالت عادی هم روشنه ولی صدایه زیادی نداره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

عزیزم از موقعی که شما لپ تاپ رو روشن میکنی فن اون هم روشن میمونه تا سیستم رو خاموش کنی. منتها فن لپ تاپ ها بصورت smart هستش که البته سیستمهای جدید هم این حالت رو دارن. یعنی با افزایش دمای سیستم و CPUو GPU سرعتش بالاتر میره و فکر میکنی تازه روشن شده در صورتیکه در حالت عادی هم روشنه ولی صدایه زیادی نداره.
    می دونم همیشه روشنه اما سرعتش کم و زیاد میشه با توجه به کار cpu اما فن لپ تاپم یک سره رو حالت تند کار میکنه .

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

پيش فرض

شايد مشكل از فن لپ‌تاپ تون باشه كه بدون هيچ دليلي شروع به تند چرخيدن مي‌كنه. البته قبل از اين كه مشكل اين باشه بهتره بايوس لپ‌تاپ رو به صورت پيش‌فرضش دربياريد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •