تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 36 از 36

نام تاپيک: آیا پاور 1250 کولر مستر ماژولاره؟ دریا کامپیوتر میگه آره، سایتهای معتبر خارجی و کولرمستر میگن نه!!!!

پروفشنال morteza.m2n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    In The Legends

پيش فرض

گفته شما درسته ولی فقط گرین نیست که قطعات رو مونتاژ میکنه و تقریبا همه شرکتهای معتبر که پاور عرضه میکنن صرفا مونتاژ کننده هستند مثل coolermaster و silverstone و ocz و thermaltake
    شما مطمئن باشین که هیچوقت گرین چنین دروغ بزرگی(Gold) نمیگه و خودش رو خراب نمیکنه .
    دوست عزيز اين نشانو به گرين ندادن كه،اين نشان مال پاور هست كه اصلش رو z-serries زده و گرين هم داره اونو

تو ايران منتاز ميكنه،گرين در اصل پاورهاي خوب و مطرح رو تو ايران منتاز و گارانتي ميكنه،خودش اختراع نكرده كه پاور

رو البته تا اونجايي كه من ميدونم قضيه از اين قراره

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

دوست عزيز اين نشانو به گرين ندادن كه،اين نشان مال پاور هست كه اصلش رو z-serries زده و گرين هم داره اونو

تو ايران منتاز ميكنه،گرين در اصل پاورهاي خوب و مطرح رو تو ايران منتاز و گارانتي ميكنه،خودش اختراع نكرده كه پاور

رو البته تا اونجايي كه من ميدونم قضيه از اين قراره

خوب منم میدونم که گرین gold نگرفته این نشانهایی که به هر پاور داده میشه رو در اصل به شرکتی که قطعات رو در اختیار شرکتهای مونتاز کننده قرار میده میدن و هیچ ربطی به شرکت مونتاز کننده نداره که بخواد مثلا کلاس بزاره
    کلا همه ی شرکتهای بزرگ مجبورن برای اینکه پاور با کیفیت عرضه کنن قطعات رو از شرکتهای بزرگی مثل seventeam تامین کنن

اگه نباشه جاش خالی می مونه cold398's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض دریا کامپیوتر واسه خودش گفته

سلام
    تو کلیه فروم ها و سایتهای اروپایی-امریکایی کولرمستر هیچ اطلاعاتی درباره ماژولار بودن پاور 1250 کولر مستر نیومده
    حال اینکه دریا کامپیوتر و نمایندگیهای فروش اون میگن که پاور 1250 وات ما ماژولاره
    خواهشا یکی کمک کنه تا من که میخوام یه محصول ماژولار کولر مستر رو بخرم انتخاب درست داشته باشم
    سلام
    دوست عزیز من این پاورو از نزدیک دیدم کی گفته ماژولاره ؟ اگه میخوای فضای داخلی کیس کامپیوترت شلوغ نباشه از این مدل نخر چون ماژولار نیست و سیماش انقدر زیاده که اصلا مرتب کردن داخل کیسو واست مشکل میکنه همونطوری که یکی دیگه از دوستان گفته بود پاور های سری silent pro کولر مستر که 5 مدل و از 500 وات تا 1000 وات داره ماژولار هستن . لینک زیر برسی پاور pro 1250w کولر مستر هست :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم لینک معرفی کولر مستر Silent Pro M 1000W :

کد:

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز من این پاورو از نزدیک دیدم کی گفته ماژولاره ؟ اگه میخوای فضای داخلی کیس کامپیوترت شلوغ نباشه از این مدل نخر چون ماژولار نیست و سیماش انقدر زیاده که اصلا مرتب کردن داخل کیسو واست مشکل میکنه همونطوری که یکی دیگه از دوستان گفته بود پاور های سری silent pro کولر مستر که 5 مدل و از 500 وات تا 1000 وات داره ماژولار هستن . لینک زیر برسی پاور pro 1250w کولر مستر هست :

کد:
    اینم لینک معرفی کولر مستر Silent Pro M 1000W :

کد:
    سلام
    شما از نزدیک این پاور 1250 یی که الان دریا کامپیوتر داره توزیع میکنه رو بررسی کردی؟
    واقعا ماژولار نیست؟
    پس چطور عاملهای فروش این شرکت،همینطور نمایندگیه فروشش تو پاساژ ایران میگه ماژولاره؟؟؟؟؟
    من 2 هفته پیش با مسئول فروش دریا حرف زدم طرف هم گفت آره ماژوله!!!!!
    منم تعجب کردم چون این پاور از سری pro standard هستش نه modular .لااقل تو سایت کولر مستر که اینطوری گفته
    Last edited by alpha007; 28-03-2010 at 14:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه cold398's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض GP1000B-GOLD

سلام
    بالاخره GP1000B-GOLD وارد بازار ایران شد و با قیمت 240000 تومان
    این پاور با 1235 وات گرین از نظر فنی تفاوت خاصی نداره تازه اون 235 وات توانش بیشتره
    دوستان به نظر شما گرین جدا چه فکری کرده که همچین قیمتی واسش در نظر گرفته ؟ Gold Plus 80 داره که داره همچین قیمتی واسه گرین اصلا نمی ارزه اونم 1000 وات.

شما چی فکر میکند ؟

پروفشنال amin_caragt2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز *کرج*

پيش فرض

سلام
    بالاخره GP1000B-GOLD وارد بازار ايران شد و با قيمت 240000 تومان
    اين پاور با 1235 وات گرين از نظر فني تفاوت خاصي نداره تازه اون 235 وات توانش بيشتره
    دوستان به نظر شما گرين جدا چه فکري کرده که همچين قيمتي واسش در نظر گرفته ؟ Gold Plus 80 داره که داره همچين قيمتي واسه گرين اصلا نمي ارزه اونم 1000 وات.

شما چي فکر ميکند ؟
    ""لياقت اين قيمتو داره واقعا لياقتشو داره ""

هنوز خودم تستش نکردم ولي يکي از بچه ها که کلي حساس و هميشه از همه مارکها بد ميگفت
    بعد از ديدن پاور 1000 گلد
    اين جمله گفت : لياقت اين قيمتو داره واقعا لياقتشو داره

اين جمله وقتي عباس از بچه هاي شاخ تعميرات گفت یعنی خیلی خیلی شاخه

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •