تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 57

نام تاپيک: بهترین رشته مهندسی (نظرسنجی)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

»هندسی نرم افزار
    البته بعد فارغ اتحصیلی باید یه دوزه برنامه نویسی برید

بازار کارش عالیه
    مهندسی نرم افزار بخونی
    بعد از تمام شدن هم دوره برنامه نویسی رفت؟
    پس 4 سال چی یاد میدن ؟

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

مهندسی نرم افزار بخونی
    بعد از تمام شدن هم دوره برنامه نویسی رفت؟
    پس 4 سال چی یاد میدن ؟
    4 سال ریاضی و اندیشه اسلامی و چند تا درس تخصصی میخونید.هیچی هم یاد نمیگیرید مگر اینکه خودتون شخصا اقدام کنید.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

سال ریاضی و اندیشه اسلامی و چند تا درس تخصصی میخونید.هیچی هم یاد نمیگیرید مگر اینکه خودتون شخصا اقدام کنید
    باید خودت بری یاد بگیری..مثلا تو زبان سی با خوندن جزوه میشه نمره گرفت اما اگه بخوای یادبگیری برنامه بنویسی باید با کامپیوترت برنامه بنویسی..

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

حرف شما کاملا درسته،ولی درامدی که یه مهندس نرم افزار یا جنگلبانی داره کجا درامدی که مثلا یه مهندس عمران گرایش نقشه کشی یا مهندس الکترونیک داره کجا!!!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اولا عمران گرایشی بنام نقشه کشی نداره..دوما مهندسی نرم افزار کاربلد می تونه خیلی راحت تر از عمران پول در بیاره مثلا با نوشتن یک نرم افزار ساده حسابداری واسه یک شرکت حداقل 3 میلیونو در میاره خودم شخصا دیدم..
    واسه عمران هم باید یک بابای خرپول داشته باشی که مثلا 1 میلیارد ازش پول بگیری بری برج بسازی بعد با قیمت خدابرابر بفروشیش..
    الکترونیک هم که چندتا از واحدهای اصلیش شبیه نرم افزار است..

اگه نباشه جاش خالی می مونه .:2M:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    زیر باران ...

پيش فرض

فقط مهندسی IT

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

خواهشا بدون تعصب بهترین رشته فنی رو از نظر درامدزایی - داشتن فرصت های شغلی زیاد در جامعه - با کلاس بودن - راحت تر بودن امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و ...
    این نظرسنجی می تونه به خیلی ها کمک کنه بس خواهشا با دقت جواب بدید.
    هیچ وقت سعی نکن بهترین رشته بری سعی کن تو رشته ای که هستی بهترین باشی.
    اول علاقه دوم علاقه سوم هم علاقه.
    خب من رشته برق قدرت رفتم چون علاقه داشتم هرچند رشته سختیه ولی چون علاقه دارم با سختی هاش حال میکنم.
    پس اون رشته ای برو که بهش علاقه داری حتی اگر یه اپسیلون بیشتر از بقیه رشته ها باشه.

7. این کاربر از AliSub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    یک گوشه از خاک ...

پيش فرض

به نظرم هیچی مثل دانشکده موسیقی نمیشه !
    من که عاشقشم !
    بزرگترین آرزومه یک روز اونجا درس بخونم و دکتری بگیرم !
    فقط دانشکده موسیقی از نظر من

میدونم گفتی مهندسی اما منم نظرمم رو گفتم !

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

رشته برق عالیه. چون بازار کار وسیعی داره. با یه دیپلم برق میتونی خیلی کارا بکنی. و همچنین تخصصیه و از عهده هر کسی بر نمیاد

پروفشنال linkinkurd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

تاپیکای اینجوری زیاد دیدم. هیچکدومشم به نتیجه نمیرسه. نمیشه بهترین رشته رو از بین این همه انتخاب کرد. هرکی میاد رشته خودشو میگه و تاکید داره که این بهتره. همه هم حق دارن. دوستان راس میگن- علاقه هم مهمه. ولی برا بچه های ایران نه... آخه یه بچه اول دبیرستانی که میخواد رشته اش رو انتخاب کنه از کجا بدونه به چی علاقه داره؟ کدوم رشته ها بهش معرفی میشن؟ کدوم بازدید از مشاغل بردنش؟ اون که تا اول دبیرستان همش تاریخ و مدنی خونده. بعد موقع انتخاب رشته کنکور هم که میاد همه از آدم اوستا میشن. من الان دارم برق (گرایش قدرت) روزانه میخونم. صادقانه بگم- اول دبیرستان رشته ریاضی رو پدرم برام انتخاب کرد و برق قدرت رو هم دبیر فیزیکم! رتبه ام تو کنکور خوب شده بود هر رشته ای میتونستم برم بخونم برا همین خیلی گیج شده بودم. هرکی چیزی میگف. خیلی ها حتی پیشنهاد حسابداری خوندن بهم میکردن! یه جو خاصی بر آدم مسلط میشه. واقعا اگه علاقه خودم بود- الان بجای برق قدرت داشتم تو دانشگاه هنر تهران تدوین سینما میخوندم. هرچندکه الانم اصلا پشیمون نیستم. چون کم کم دارم خودم رو باهاش وفق میدم. صادقانه بگم- من تو دانشگاه که اومدم رشته ام رو شناختم و قبلش ازش هیچی نمیدونستم. اینجا سر کلاس ترم بالایی ها میرم- از استادا سوال میکنم و...
    در کل اگه کسی میخواد آینده ای در مهندسی داشته باشه باید از بین اون چندتای خوب و صنعتیش مثل عمران و برق و مکانیک و کامپیوتر و صنایع و آی تی و ... یکی رو به علاقه برداره بخونه. همیشه هم توجه داشته باشید که چه مهندس برق باشی و چه جنگلبان... پارتی تو رو میبره سر کار و نه علم و مدرک.

11. 2 کاربر از linkinkurd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

خوب اینکه مشخصه همه چیز به فرد انتخاب کننده بستگی داره ... رشته های مهندسی بسیار به علاقه و توانایی شخصی شما مربوطه . البته این مورد بیشتر در مقاطع بالاتر از لیسانس مشخص میشه اما به هر حال بازم تفاوت های عمده ای هم وجود داره .

جدای از این فاکتور مهم میشه رشته ی برق ، مکانیک ، هوافضا ، فناوری اطلاعات رو بهترین رشته های مهندسی دونست . البته اینم باز نسبی هست . دیدگاه ها متفاوته . باز میشه رشته های مهندسی شیمی و نفت رو گفت که برای ایران مهمه . همچنین مهندسی پزشکی (نزدیک به برق) ، پلمیر و مواد ، نانو و لیزر ، سخت افزار و نرم افزار ، صنایع و ... هم رشته های خوب مهندسی هستند . + این نکته که هیچ رشته ی مهندسی بد نیست ... همگی کاربردهای مهمی در جامعه داره . اگه کسی بگه فلان رشته مهندسی خوب نیست من برای همون رشته میتونم هزاران فایده ذکر کنم ... طوری که در هر رشته ای می تونید درآمد زیادی داشته باشید .

کلاس این رشته ها هم زیاد تفاوتی نداره ... مهم اینکه بهتون میگن مهندس .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •