تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: چطور ارم يا نوشته را مرتب بچرخونيم

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    khorasan shomali

پيش فرض

دستت درد نكنه اقا رضا فقط دوتا مشكل كوچك دارم دكمه پلي نرم افزار براي پيش نمايش كجاست يا استوپ و غيره

دوران من شمال جنوب شد در حالي كه من شرقي غربي دوران ميخوام يا هردوتاش اين رو چكار كنم

در ضمن افتر افكت من sc4 ميباشد ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza2kn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    عجبستان سفلا!

پيش فرض

سلام دوست عزیز...
    برای پیش نمایش میتونی دکمه 0 رو روی کیبورد بزنی و برای stop هر جای میخووای کلیک کن!
    راجع به دکمه های پیش نمایش هم توی پنل Preview هستن که به طور پیشفرض تو افترافکتز هستن و اگه هم شما نداریشون میتونی از منوی Winow گزینه Preview رو بزنی. اینم عکسش ( به جای مشخص شده دقت نکیند اون مربوط به مسئله دیگه ای هست...) دکمه اولی از راست هم برای RAM-Preview هست:

منظورتون رو از شرقی غربی هم نفهمیدماین دور کامل به دور خودش میزنه....
    بله افترافکتز من هم CS4 هست...
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    khorasan shomali

پيش فرض

با سلام دوست عزيز ممنون از پاسخگويي .... منظورم از شرقي و غربي و شمال و جنوب اين بود كه ارم يا همون لگوي من در محور y ميچرخه يعني سرو ته ميشه در محور x نميچرخه اصلا شايد كسي بخواد در هر دو محور ارم رو بچرخونه ميشه در اين مورد توضيح بدهيد
    فرض كن ارم شبكه سه سرونه ميشه و سروته ميچرخه در حالي كه من ميخوام دور خودش بچرخه

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    عجبستان سفلا!

پيش فرض

سلام دوست عزيز ، آقا شرمنده دير جواب دادم نبودم يه مدت...
    شما براي اين كار اول بايد لوگوت رو با زدن تيك 3بعدي (يه مكعب كوچيك) 3 بعدي كني ، بعد ميتوني با ايزار Rotaion يا همين روش دور خودش هم بچرخوني
    موفق باشي

داره خودمونی میشه racy1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

رضا جان خیلی خوب داری توضیح می دی ، من که تا حالا محیط افتر افکت رو ندیدم ، کاملا می فهمم چی می گی ، البته من با پریمیر کار می کنم ولی مشتاق شدم یه سری بزنم به این نرم افزار ....راستی دارم یه گزارش رو تدوین می کنم ، واسه وله امکانات پریمیر یه خورده کمه ، بهم کمک می کنی توی افتر درستش کنم ؟ یه چیز دیگه موزیک بی کلام ملایم و آرام بخشم می خوام واسه موزیکه روی وله . یه وقت نگی چه قدر پرویی ، اگه تونستی به این درخواستا رسیدگی کن . مرسی دوست من .

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    عجبستان سفلا!

1

رضا جان خیلی خوب داری توضیح می دی ، من که تا حالا محیط افتر افکت رو ندیدم ، کاملا می فهمم چی می گی ، البته من با پریمیر کار می کنم ولی مشتاق شدم یه سری بزنم به این نرم افزار ....راستی دارم یه گزارش رو تدوین می کنم ، واسه وله امکانات پریمیر یه خورده کمه ، بهم کمک می کنی توی افتر درستش کنم ؟ یه چیز دیگه موزیک بی کلام ملایم و آرام بخشم می خوام واسه موزیکه روی وله . یه وقت نگی چه قدر پرویی ، اگه تونستی به این درخواستا رسیدگی کن . مرسی دوست من .
    سلام دوست عزیز...
    خواهش میکنم وظیفه بود
    اگه میشه خواسته هاتون رو تو یه تاپیک جدید با موضوع مناسب قرار بدید ، اگه کاری از دستم بر بیاد در خدمتتون هستم
    موفق باشید

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •