تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 14 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 136

نام تاپيک: خستگی . بی حوصلگی و بی انگیزگی دائم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arpanet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دكتر رو من نميتونم معرفي كنم چون نميدونم با شما چطور رفتار ميكنه واگه درست عمل نكرد مسئوليتش بامنه ولي همين شرح حالي كه اينجا نوشتي واينكه اطرافيان چه حرفهايي درباره ات ميزنن نمايانگر داشتن مشكله
    افسردگي بيماري عجيبي نيست كه نشه تشخيص داد ميتوني به يك روان پزشك مراجعه كني فرضا اگه خوب نبود حدود 1200 روان پزشك ديگه هم هستن ميشه به ديگري مراجعه كرد ولي بايد پيگير قضيه باشي تا درمان كامل بشه. اگه درمان دارويي باشه بعد از 2-3 هفته تاثيرات دارو اغاز ميشه و چند ماهي بايد ادامه بدي تا كامل بشه بعد ممكنه به تشخيص پزشك و بسته به بيماري تا مدتي مثلا جلسات ماهيانه و دارو ادامه پيدا كنه در نظر داشته باش دكترها هم ادم هستن واشتباه ميكنن پس اگه پاسخ مناسبي نگرفتي نا اميد نشو وپيگيري كن تا حصول نتيجه . اگه مشكل خاصي هم داشتي كه نخواي اينجا مطرح كني ميتوني در پيام خصوصي بپرسي

داره خودمونی میشه *GARFIELD*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

یعنی امکان داره ضعف جسمی و خستگیم هم به همین قضیه افسردگی مربوط باشه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

احتمالش خيلي زياده

4. این کاربر از Old_Chater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arpanet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

12

يك وقت احساس خستگي وبيحالي و ضعف هست كه ميتونه جنبه رواني داشته باشه
    ولي يك وقت ضعف جسمي كاملا واقعييه مثلا اگر در خيابان يك حادثه اي پيش بياد فرضا كيف شما رو بزنن به دنبال طرف ميدويد ولي بعد از چند دقيقه ديگه توان دويدن نداريد هرچند براتون خيلي مهم هم باشه اين ديگه جسمي محسوب ميشه چون با وجود اراده كافي بدن ياري نميكنه
    افسردگي هم به دليل اينكه شخص از فعاليت جسمي و ورزش دوري ميكنه ميتونه باعث ضعف عضلات بشه

6. این کاربر از Arpanet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه pooryak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

منم 17 سالم دقیقا مثل این دوست عزیز(*GARFIELD*) هستم

داره خودمونی میشه shadow of fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض بی حوصلگی

سلام دوستان
    من چند سال بود که تیک داشتم.اونم به صورت پلک زدن.حدود یک ماه پیش به متخصص اعصاب و روان مراجعه کردم و اونم دو تا قرص به نامهای biperiden و pimozide برای من تجویز کرد و گفت یکیشو هر شب یه نصفه و اونیکی هم شب و هم صبح یه نصفه استفاده کنم.بعد از 2 سه روز تیکم خوب شد ولی خیلی بی حوصله هستم .اصلا هیچ انگیزه ای واسه هیچ کاری ندارم. یه کتابو نیم ساعت نمیتونم بخونم .در روز خیلی میخوابم و میترسم به درسام لطمه بزنه و...
    حالا باید چیکار کنم.مصرف دارو ها رو ادامه بدم یا نه؟ در ضمن 2 روز دیگه هم دوباره باید برم دکتر.
    و یه سوال دیگه :دکترم رو عوض کنم بهتره یا نه؟اگه دکتر خوب تو کرج سراغ دارین لطفا معرفی کنید.
    با سپاس
    Last edited by shadow of fear; 02-04-2010 at 18:04.

اگه نباشه جاش خالی می مونه saba_moha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام

اینطور که توضیح دادید چند سالی هست که این مشکلو دارید و تیکتون از نوع گذرا نیس،اصولا تیک های گذرا حداکثر تا یک سال طول میکشن و نیاز به دارو ندارن....در مورد داروها ،داروی بی پریدین اصولا برای درمان پارکینسون داده میشه و داروی پیموزید برای همین درمان تیک داده میشه..(به طور کلی میشه گفت تا حدی مکانیسم پارکینسون و تیک مشابه هستند و این داروها کارشون مهار اعصاب کولینرژیک هست که باعث همین حرکات شدید در این بیماریها میشن)

اغلب پزشکان در مواردی که تیک ها شدید باشه ،داروی پیزومید رو تجویز میکنن با این حال خیلی هم احتیاط میکنن(در مواردی که واقعا تیک غیر قابل تحمل بشه برا بیمار) ،چون این دارو میتونه همین علایم شما رو بروز بده (خواب الودگی و افسردگی و رعشه)،(از عوارض داروی بیپیریدین هم این موارد هست و لی کمتر محتمله)....ولی اینکه چرا دیگه بی پیریدین براتون تجویز کرده نمیدونم،شما فقط تیک چشمی دارید؟مشکل دیکه ای مثل لرزش دست و...ندارید؟

با این وجود تا حالا که مصرف کردید ،پس بهتره که برید سراغ همین دکتر و باهاش در میون بذارید،شاید دیگه لزومی به ادامه مصرف نبینه و قطع کنه داروهاتونو....

ناگفته نمونه که تیک در شرایط استرس زا تشدید میشه والبته سابقه های ارثی هم براش شمردن...

موارد زیر رو پزشکان ،برای تخفیف علایم توصیه میکنن:

یادداشت بردارید. وقتی اولین تیک را مشاهده کردید، دفتر یادداشتی برای آن تهیه کنید. این کار برای پاسخ دادن به سئوالات پزشک و تشخیص علت ارزشمند است. کی شروع شد؟ چقدر طول کشید؟ کدام قسمت بدن گرفتار شد؟
    ورزش کنید. به‌نظر می‌رسد تیک بسیاری از افراد با نادیده گرفتن و ورزش کردن کمتر شده یا از بین می‌رود.
    ورزش‌هائی مثل شنا، دو و پیاده‌روی بسیار مفید است، ولی باید لااقل سه بار در هفته و هر بار حداقل ۲۰ دقیقه باشد.
    مغز را تغذیه کنید. روش‌های کنترل تنش مثل یوگا و نفس عمیق به کاهش شدت تیک برخی مبتلایان کمک می‌کند.
    شیرینی نخورید. بعضی والدین بچه‌ها می‌گویند که کافئین و قند خالص تیک کودکانشان را شدیدتر می‌کند(اصولا تیک ها در کودکی شروع میشه و در بزرگسالی کم کم تخفیف و بهبود پیدا میکنه). چون این مواد برای بدن ضروری نیستند، از خوردن نوشابه‌های حاوی کافئین و قند خالص خودداری کنید.

10. این کاربر از saba_moha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

خب ببینید یکی از روش های درمان بی حوصلگی و ناراحتی و درمان بسیاری از مریضی ها ورزش هست !
    گوش دادن به موسقی و نگاه کردن فیلم می تونه مفید باشه و رفتن و بحث با دوستان و قرار گرفتن در اجتماع و پرداختن به کارهای مختلف هم می تونه موثر باشه !

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

خب ببینید یکی از روش های درمان بی حوصلگی و ناراحتی و درمان بسیاری از مریضی ها ورزش هست !
    گوش دادن به موسقی و نگاه کردن فیلم می تونه مفید باشه و رفتن و بحث با دوستان و قرار گرفتن در اجتماع و پرداختن به کارهای مختلف هم می تونه موثر باشه !
    خوب عزيزم منظور اين دوستمون هم اينه كه حوصله اين كارا رو نداره اگه داشت كه ديگه تاپيك نميزد

13. این کاربر از Old_Chater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

بله باید سعی کرد ! این مشاوره ها و قرص ها بدتر ادم را روانی تر می کنه !

15. این کاربر از dsa dsa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •