تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 14 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 136

نام تاپيک: خستگی . بی حوصلگی و بی انگیزگی دائم.

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من خودم یه بار نشستم چند تا بهونه ی خوشگل برای ادامه ی زندگی پیدا کردم تا به اینجور مشکلها بر نخورم.همون بهونه ها باعث انگیزه شد والا ....
    البته آدم وقتی تنبلی کنه و بخوابه بدتر می شه.به قول معروف خواب ،خواب رو میاره.ورزش کردن با دوستان بودن.فوتبال دیدن و کلی چیز توی دنیا هست که می تونی باهاشون حال کنی همه چیز به خودت بستگی داره.2 3 ساله داری می جنگی سعی کن جنگاور خوبی باشی.

2. 2 کاربر از Dr.FANOOS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shadow of fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام به همه
    چون تاپیک من انتقال داده شده برای تکمیل این صحبتام خدمتتون عرض کنم که من چندسالی مشکل تیک داشتم که بعد از مراجعه به پزشک اون داروهای پیموزید و بی پریدن رو برای من تجویز کرد و پس از مصرف این داروها من دچار بیحوصلگی و بی انگیزگی شدید شدم و :

من دوباره به پزشک معالجم مراجعه کردم و این صحبتای بالا رو به اونم گفتم.از من پرسید که آیا مطمینم که به خاطر داروهاست یا نه؟منم بهش جواب دادم و گفتم که بعد از مصرف داروها این جوری شدم و سابقه نداشته.بعد گفت که بی پریدن رو دیگه مصرف نکنم و پیموزید رو به جای شبی یه نصفه هر شب یک چهارم مصرف کنم و اگه بازم این طوری شدم دوباره بهش مراجعه کنم تا داروهام روعوض کنه.و گفتش که از عوارض خیلی نادر این دارو هست.من چند روز دستور پزشک رو انجام دادم ولی دیدم دیگه نمیتونم تحمل کنم و مصرف دارو رو قطع کردم.بعد از اون چند روز داشتم دیوونه میشدم .علاوه بر بیحوصلگی و ... یه مشکل جدید که واسم ایجاد شد این بود که امید به زندگیم در حد صفر رسید .کلا به هر چی که فکر میکردم بدترین چیزو واسش در نظر میگرفتم.مثلا پیش خودم فکر میکردم که من که میخوام بمیرم چرا دارم زندگی میکنم یا اینکه من هیچوقت تا اخر عمر نمیتونم یه کار واسه خودم پیدا کنم یا اصلا چرا دانشگاه میرم.یا مورد دیگه این بود که من ترم قبل معدل ترمم رتبه A شد و تازه داشتم برنامه میریختم شروع کنم واسه ارشد بخونم ولی بعد از این ماجرا اصلا فکر میکردم این ترم همه درسامو میفتم. درسم نمیتونم بخونم و خلاصه خیلی خیلی فکرهای دیگه.که میدونم همه اینا از علایم افسردگی هستش.علاوه بر این اضطراب خیلی شدید داشتم که داشت منو میکشت.به هیچی هم که فکر نمیکردم اضظراب داشتم.چند روز به این حالت بودم و الان فکر میکنم حالم نسبت به قبل بهتر شده ولی خوب نشدم.
    قبل از اینکه مصرف داروها رو قطع کنم با پزشک معالجم تماس گرفتم و باهاش صحبت کردم و اون گفت که این علایم ناشی از مصرف داروها نیست!! با پزشک دیگه ای هم که به صورت تلفنی صحبت کردم اونم همین حرف رو تکرار کرد.! ولی وقتی تو اینترنت سرچ کردم دیدم افسردگی و بیحوصلگی از عوارض مصرف پیموزید هستش .
    حالا میخوام بدونم من تا کی باید اینارو تحمل کنم و این عوارض تا کی ادامه داره؟(حدود 35 روز قرصارو مصرف کردم).چون تا بحال سابقه نداشته آیا امکان داره مربوط به قرصا نباشه با توجه به اینکه بعد از قطع مصرف داروها بهتر شدم.
    Last edited by shadow of fear; 20-04-2010 at 20:51.

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

این سخنرانی دکتر هلاکویی پیرامونه افسردگی و... است
    با لینک مستقیم قسمت اولش را میگذارم
    بقیه را هم خواستین بگین بگذارم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:

5. 3 کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه *GARFIELD*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

چند روزی هست که دارم سعی میکنم درس بخوم ولی دارم منفجر میشم هر دفعه نیم تا یک ساعت بیشتر پای کتاب دووم نمیارم وقتم خیلی کمه.

تمام استرس ها و دلشوره هایی که تو این 3 سال هیچ خبری ازشون نبود حالا همش جمع شده و الان خراب شده رو سرم. قرصی چیزی برای کاهش استرس و ترس سراغ دارید؟
    من هر جور شده باید تا شهریور این درسا رو پاس کنم تا این که به مرحله تیغ و حمام نرسم. بعدش شروع میکنم به مراجعه به روانپزشک که دوستومن گفت ازروانشناس و مشاور خیلی بهتر عمل میکنه و...

---------- Post added at 02:02 AM ---------- Previous post was at 01:59 AM ----------

البته یه مسئله دیگم هست که تو پیغام خصوصی برای یکی از دوستان مطرح کردم که قراره به زودی جواب بده اگه اون قضیه هم در این حال من تاثیر گذار بوده باشه که دیگه قوز بالا قوز میشه چون .... چی بگم!!!؟ اه

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

چند ماه پیش یه بار فکر خودکشی زد به کلم دوتا ورق کدئین از تو یخچال پیدا کردم و همشو خوردم ولی چیزیم نشد فقط هوشیاریم کم شد و ماهیچه هام شل شد و رنگم شد مثل ماست سفید ولی بعد از 5 ساعت دوباره به حالت اول برگشتم ( کاش از یه قرص قویتر استفاده کرده بودم) وقتی حالم خوب شد خیلی از خودم بدم اومده بود گفتم خاک بر سرت کنن که انقدر بدبختی. از اون به بعد دیگه این فکرو از کلم بیرون کردم و الانم دیگه جرات همچین کاری ندارم ولی همش حسرت میخورم که چرا همون وقع از قرص قویتری استفاده نکردم که کار تموم بشه چون الانم نسبت به اون موقع حالم بهتر نشده.
    ولی نمیدونم اگه ایندفعه اگه درسا پاس نشه شاید دوباره برم سراغش ( ایندفعه با تیغ که دیگه کار یه سره شه)
    ولی اگه بتونم پاسشون کنم خودش کلی باعث امیدواری میشه تا اینکه بتونم خودمو از این حال گند بیرون بکشم.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

......
    Last edited by *GARFIELD*; 17-04-2010 at 01:14.

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تو رو قرآن دیگه از این کارا نکن.دنیا خیلی قشنگتر از این حرفاست.بابا یه چیزی توی این دنیا به این خوشگلی و قشنگی نتونستی پیدا کنی؟ به مادر و پدرت فکر نکردی بعد مرگ تو چه آسیبی می بینند. مرد باش. زندگی کن.نفس بکش . درس بخون اصلا آقا خیلی عذر می خوام دختر بازی کن. مگه تو چند سالته؟ یه اطلاعات جامع به من می دی می خوام باهات رفیق بشم

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تو رو قرآن دیگه از این کارا نکن.دنیا خیلی قشنگتر از این حرفاست.بابا یه چیزی توی این دنیا به این خوشگلی و قشنگی نتونستی پیدا کنی؟ به مادر و پدرت فکر نکردی بعد مرگ تو چه آسیبی می بینند. مرد باش. زندگی کن.نفس بکش . درس بخون اصلا آقا خیلی عذر می خوام دختر بازی کن. مگه تو چند سالته؟ یه اطلاعات جامع به من می دی می خوام باهات رفیق بشم

داره خودمونی میشه shadow of fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام به همه
    چون تاپیک من انتقال داده شده برای تکمیل این صحبتام خدمتتون عرض کنم که من چندسالی مشکل تیک داشتم که بعد از مراجعه به پزشک اون داروهای پیموزید و بی پریدن رو برای من تجویز کرد و پس از مصرف این داروها من دچار بیحوصلگی و بی انگیزگی شدید شدم و :

من دوباره به پزشک معالجم مراجعه کردم و این صحبتای بالا رو به اونم گفتم.از من پرسید که آیا مطمینم که به خاطر داروهاست یا نه؟منم بهش جواب دادم و گفتم که بعد از مصرف داروها این جوری شدم و سابقه نداشته.بعد گفت که بی پریدن رو دیگه مصرف نکنم و پیموزید رو به جای شبی یه نصفه هر شب یک چهارم مصرف کنم و اگه بازم این طوری شدم دوباره بهش مراجعه کنم تا داروهام روعوض کنه.و گفتش که از عوارض خیلی نادر این دارو هست.من چند روز دستور پزشک رو انجام دادم ولی دیدم دیگه نمیتونم تحمل کنم و مصرف دارو رو قطع کردم.بعد از اون چند روز داشتم دیوونه میشدم .علاوه بر بیحوصلگی و ... یه مشکل جدید که واسم ایجاد شد این بود که امید به زندگیم در حد صفر رسید .کلا به هر چی که فکر میکردم بدترین چیزو واسش در نظر میگرفتم.مثلا پیش خودم فکر میکردم که من که میخوام بمیرم چرا دارم زندگی میکنم یا اینکه من هیچوقت تا اخر عمر نمیتونم یه کار واسه خودم پیدا کنم یا اصلا چرا دانشگاه میرم.یا مورد دیگه این بود که من ترم قبل معدل ترمم رتبه A شد و تازه داشتم برنامه میریختم شروع کنم واسه ارشد بخونم ولی بعد از این ماجرا اصلا فکر میکردم این ترم همه درسامو میفتم. درسم نمیتونم بخونم و خلاصه خیلی خیلی فکرهای دیگه.که میدونم همه اینا از علایم افسردگی هستش.علاوه بر این اضطراب خیلی شدید داشتم که داشت منو میکشت.به هیچی هم که فکر نمیکردم اضظراب داشتم.چند روز به این حالت بودم و الان فکر میکنم حالم نسبت به قبل بهتر شده ولی خوب نشدم.
    قبل از اینکه مصرف داروها رو قطع کنم مادرم با پزشک معالجم تماس گرفت و راجع به من باهاش صحبت کرد و اون گفت که این علایم ناشی از مصرف داروها نیست!! با پزشک دیگه ای هم که به صورت تلفنی صحبت کردم اونم همین حرف رو تکرار کرد.! ولی وقتی تو اینترنت سرچ کردم دیدم افسردگی و بیحوصلگی از عوارض مصرف پیموزید هستش .
    حالا میخوام بدونم من تا کی باید اینارو تحمل کنم و این عوارض تا کی ادامه داره؟(حدود 35 روز قرصارو مصرف کردم).چون تا بحال سابقه نداشته آیا امکان داره مربوط به قرصا نباشه با توجه به اینکه بعد از قطع مصرف داروها بهتر شدم.
    کسی جواب منو نمیده؟

آخر فروم باز night lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

چند روزی هست که دارم سعی میکنم درس بخوم ولی دارم منفجر میشم هر دفعه نیم تا یک ساعت بیشتر پای کتاب دووم نمیارم وقتم خیلی کمه.

تمام استرس ها و دلشوره هایی که تو این 3 سال هیچ خبری ازشون نبود حالا همش جمع شده و الان خراب شده رو سرم. قرصی چیزی برای کاهش استرس و ترس سراغ دارید؟
    من هر جور شده باید تا شهریور این درسا رو پاس کنم تا این که به مرحله تیغ و حمام نرسم. بعدش شروع میکنم به مراجعه به روانپزشک که دوستومن گفت ازروانشناس و مشاور خیلی بهتر عمل میکنه و...

---------- Post added at 02:02 AM ---------- Previous post was at 01:59 AM ----------

البته یه مسئله دیگم هست که تو پیغام خصوصی برای یکی از دوستان مطرح کردم که قراره به زودی جواب بده اگه اون قضیه هم در این حال من تاثیر گذار بوده باشه که دیگه قوز بالا قوز میشه چون .... چی بگم!!!؟ اه
    دوست یه مطلبی رو بهت میگم روش فکر کن.
    ما با یه مهندسه مسنی کار میکردیم این آدم فوقالاده بیخیال بود البته تا حدی هم موفق و سرزنده .
    میخوام طرز فکرش رو برات شرح بدم (تا یه روزی کارش به ورشکستگی رسید و تمام زندگیش به یه معامله بسته شده بود ما همش بهش میگفتیم خرابش نکنی! نکنه بد بشه! نکنه فلان نشه! نکنه...! میدونی چی جواب میداد؟! میگفت : آخرش اینه که میخوان بکشنم دیگه؟؟!! بیشتر از این نیست که!!)
    حالا من بهت میگم هرچی میخواد بشه بزار بشه عزیزم دنیارو خوشه نمیکشنت که!!(شاعرم شدیم!)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •