تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 14 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 136

نام تاپيک: خستگی . بی حوصلگی و بی انگیزگی دائم.

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

اخه اگه میخوای خودکشی کنی چرا این خودکشی های cheap
    ادم حالش بهم میخوره
    برو لااقل در حمایت از مردم فلسطین خودتو جلوی سازمان ملل آتش بزن
    هم مشهور میشی هم تا صد نسل بعدی ات همه نونشون تو روغنه
    یا برو به یک باباییلنگه کفش بزن

ولی جدا از شوخ پولاتو بردار برو یک مسافرت هم حال دنیا را بکن هم از این حال و هوا در بیا

2. 2 کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shadow of fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

کسی جواب منو نمیده؟
    چند ماه پیش یه بار فکر خودکشی زد به کلم دوتا ورق کدئین از تو یخچال پیدا کردم و همشو خوردم ولی چیزیم نشد فقط هوشیاریم کم شد و ماهیچه هام شل شد و رنگم شد مثل ماست سفید ولی بعد از 5 ساعت دوباره به حالت اول برگشتم ( کاش از یه قرص قویتر استفاده کرده بودم) وقتی حالم خوب شد خیلی از خودم بدم اومده بود گفتم خاک بر سرت کنن که انقدر بدبختی. از اون به بعد دیگه این فکرو از کلم بیرون کردم و الانم دیگه جرات همچین کاری ندارم ولی همش حسرت میخورم که چرا همون وقع از قرص قویتری استفاده نکردم که کار تموم بشه چون الانم نسبت به اون موقع حالم بهتر نشده.
    ولی نمیدونم اگه ایندفعه اگه درسا پاس نشه شاید دوباره برم سراغش ( ایندفعه با تیغ که دیگه کار یه سره شه)
    ولی اگه بتونم پاسشون کنم خودش کلی باعث امیدواری میشه تا اینکه بتونم خودمو از این حال گند بیرون بکشم.
    ببین من الان درست حال تو رو دارم.میدونم چرا این میخوای اینکار بکنی.آدم تا خودش تو همچین موقعیتی قرار نگیره نمیفهمه طرف چی میگه.انشالله که هیچ کس تجربش نکنه.ولی به قول دوستمون آخرش مرگه دیگه .از این که بدتر نیست.فکر پدر و مادرت رو بکن.اگه اینکارو بکنی در آینده اونا میخوان چیکار کنن؟ بابا بی خیال درس فکرشو نکن.
    سعی کن بیشتر با خانوادت و بخصوص مادرت صحبت کنی و بگی که درست چه حالی داری و چه فکرایی تو کلته.مطمین باش اونام تو رو درکت میکنن.
    Last edited by shadow of fear; 17-04-2010 at 14:41.

آخر فروم باز night lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اخه اگه میخوای خودکشی کنی چرا این خودکشی های cheap
    ادم حالش بهم میخوره
    برو لااقل در حمایت از مردم فلسطین خودتو جلوی سازمان ملل آتش بزن
    هم مشهور میشی هم تا صد نسل بعدی ات همه نونشون تو روغنه
    یا برو به یک باباییلنگه کفش بزن

ولی جدا از شوخ پولاتو بردار برو یک مسافرت هم حال دنیا را بکن هم از این حال و هوا در بیا
    نه دوست عزیز همه نه اونایی که از پشت هولش میدن میگن برو انشالله بهشت میبینیمت نونشون میره تو روغن .
    مثلا منو شما(!)
    بعدشم اونا میرن مسافرت هالشو میبرن بعد میان بهشت براش تعریف میکنن.از این حال میارنش بیرون .

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

سلام....ببین من خودم انقدر بی حالم که با اینکه موضوع این تاپیک برام جالب بود و میخوام حرفای بچه هارو بشنوم اما حال نداشتم از اول بشینم بخونمش....حرفای تو رو هم شانسی دیدم..چون یکی دیگه نقل گرفته بود..و با خودکشی شروع کرده بودی...یهدفعه جذبم کرد......من همین الانش هم حتی حال ندارم برای تو حرف بزنم....پس خلاصه و مفید جوابت رو میدم...حال بالا منبر رفتن هم ندارم..............
    چند ماه پیش یه بار فکر خودکشی زد به کلم
    چه فکر خوبی..... خیلی عالیه...اما واقعا به خودکشی به چه دیدی نگاه میکنی.....یه شجاعت...یا حماقت.....کمی درباره اش فکر کردی..؟؟؟؟که این کار حماقته یا شجاعته...من بهت میگم....از دید کسی که خودکشی میکنه شجاعته....جون هرکسی جرات نداره..یکیش خود من...میترسم...اما این یه جور دید هست..اما از بیرون نگاه کنی چی....به نظرت حماقت نیست.....اگه این شکلی من نگاه کنم دیگه نمیترسم..تازه خوشحال هم میشم که جرات این کارو ندارم.........

ولی نمیدونم اگه ایندفعه اگه درسا پاس نشه شاید دوباره برم سراغش ( ایندفعه با تیغ که دیگه کار یه سره شه)
    من یه سوالی ازت دارم.........تا حالا به این فکر کردی که بعد از خودکشی چی میشه..؟؟؟به اینطرف نگاه نکن که خانواده چی میگم...فامیلا چی میگن....گور بابای همشون.....با همه حرفاشون..............به این فکر کن که وقتی میمیری..میری کجا..؟؟میری جهنم یا بهشت...یا نه بری برزخ....مطمئنی میری برزخ..؟؟؟من در باره ی خودکشی زیاد خوندم....به نظرم بیا و یه لطفی کن ....یه منتی بزار سر من...خوشبختانه اهل نت هم هستی یه سرچی بزن...3 الی 4 تا کتاب درباره بعد از خودکشی بخون ببین چی میشه....میخواستم اینجا برات بنویسم...ولی خدایی نه حالشو دارم....نه دوست دارم بنویسم دوست دارم خودت بری دنبالش و بخونی.................به نظرم اونارو بخون اگه دوست داشتی خودکشی کن.....اگه بعد از مطالعه کامل بری طرف خودکشی مطمئن باش بهترین تصمیم رو گرفتی.....هیچکس هم نمیتونه بهت چیزی بگه........درضمن اگه خواستی خودکشی کنی چرا با تیغ این شکلی کلی خون ازت میره..تازه شانس زنده موندت هم هست.....راه های بهتری هم هست.....حالا اون کتاب هایی که گفتم رو برو بخون....اگه تصمیم خودکشی گرفتی بهت میگم چه کتابی بخونی که توش راهای خودکشی باشه.....

ببین چیکار کردی منو وادار کردی انقدر حرف بزنم...

6. 3 کاربر از Mahdi/s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shahshahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    طهران / Tehran

پيش فرض

شما فکر سربازی رو از سرت بیار بیرون.
    چون به احتمال زیاد با این حالی که شما داری یا معاف کامل میشی یا معاف از رزم.
    زندگی همش درس نیست. مگه چند نفر از آدما قراره دانشمند بشن؟
    منم تا حدودی شرایط شما رو دارم. ولی نه به این شدت. اما خدا رو شکر از بچگی ورزش میکردم.
    راضی باش رضای خدا.... خدا خودش میدونه کجا قراره بکشونتت.... با خودکشی فقط خودت رو تو امتحان زندگی مردود میکنی.
    اگه خودکشی نکنی اون دنیا خیلی جات خوب خواهد بود. چون امتحانت از همه سنگین تره.
    موفق باشی.

8. این کاربر از shahshahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

احتمالا بعد از اینکه خودکشی کردی و مردی بعد از 40 روز کاملا فراموش میشی

سریال دکستر رود دیدی ؟
    اون یارو برای اینکه خودشو کنترل کنه میرفت آدمای بد رو میکشت .

حداقل یه کاری کن که وجودت توی این دنیا مفید باشه و بعد از مردنت فراموش نشی ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    کنار امام رضا(ع)

پيش فرض

سلام........من میخواستم تاپیک جدید بزنم دیدم موضوع این تاپیک دقیقا حال منه.........دارم به معنای واقعی گند میزنم....حال هیچ کاری رو ندارم....ترم جدید دانشگاه که شروع شده هنوز من شروع نکردم به خوندن.....یعنی قبل از عید تا الان.....امتحان های نیم ترم هم از هقته ایینده شروع میشه.....هرکاری میکنم بشینم بخونم حوصلم نمیگیره....امروز کلی با خودم کلنجار رفتم نصفحه صفحه هم نخوندم..اگرهم بخونم اصلا تمرکز حواس ندارم....فکر ام همه جا میره غیر از درس....کلی هم تمرین دارم هرجلسه ..هیچکدوم رو حل نمیکنم.....حالا غیر از درس..من کلا حال ندارم.....1 سال بیشتره تصمیم گرفتم برم باشگاه هنوز نرفتم..حتی برنامه اش هم نرفتم بپرسم...........کلی کارای دیگه هم هست..مثلا کارت ملی ندارم..چرا..؟؟چون حال ندارم برم عکاسی عکس بندازم....یا خیلی چیزای دیگه.......قط شب رو روز میکنم روز رو شب.....زمان هم برام بد میگذره.....همش نگاه میکنم میبینم هنوز روزه...پس کی شب میشه بخوابم ....اونم الکیه..چون اصلا نمیخوابم....12 که میرم بخوابم ساعت 2:30...3 بزور میخوابم..........صبح حها که میفهمم صب شده یعنی یه روز جدید شروع شده..میخوام بالشت رو گاز بگیرم..خیلی دردناکه...............اینا که هیچ..فعلا دغدغه من همون درسه هست..چون اگه پاس نشه ...خیلی بد میشه......جالبه با اینکه خودم همه اینارو میدونم بازم حال ندارم.......کلا حسش نیست....حس هیچ کاری............

چیکارکنم بچه ها اگه راهنمایی ..پیشنهادی چیزی دارید...خواهشا بگید...........ممنون....

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

چیکارکنم بچه ها اگه راهنمایی ..پیشنهادی چیزی دارید...خواهشا بگید...........ممنون....
    شما تا حالا مشکلتون رو با یه روان پزشک خوب درمیون گذاشتید ؟

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض ..

شايد از اين عنوان قدري تعجب کنيد يا ديدن آن شما را براي مدتي به فکر فرو ببرد مگر بي حوصلگي هم بيماري است؟

آري هر چيزي که کارکرد طبيعي بدن ما را چه از لحاظ جسمي يا روحي دچار اختلال کند خود نوعي بيماري است و بايستي به فکر درمان و راه چاره براي رفع آن باشيم.

بي حوصلگي يک معضل غير طبيعي و کسل کننده است. يک عارضه جسمي و روحي که به عوامل مختلف و نسبتا زيادي بستگي دارد اين عوامل گاهي جسمي هستند و گاه روحي، بي حوصلگي منجر به اختلالات ديگري مثل بي اشتهايي و تغييرات مختلف جسمي نيز مي‌شود. فرد بي حوصله، بيشتر به انزوا روي مي‌آورد، او کلافه است و گاه هرچه مي‌کوشد، کمتر احساس شادي مي‌نمايد، و طبيعت و زيباييهاي آن نيز براي اوخستگي آور و کسل کننده مي‌شود اگر اين روند ادامه يابد مي تواند مشکلات فراواني براي آدم بي حوصله پيش مي‌آورد.

آدم بي‌حوصله در بسياري از موارد به رغم ميل خود، از همه چيز، حتي از تنوع هم احساس خستگي مي‌کند، خستگي نيز توان برنامه ريزي را از انسان سلب مي‌کند و بنابراين اين عارضه روز به روز بيشتر و بيشتر مي‌گردد.

بنابراين اولين گام در درمان عارضه اين است که در جهت عکس عوارض بي حوصلگي گام برداريم يک برنامه نسبتا دقيق و حساب شده مي‌تواند اولين اقدام باشد و تاثير خوبي در پيشگيري و ايجاد بي حوصلگي داشته باشد هميشه روزمان را با برنامه از پيش تعيين شده شروع کنيم ممکن است برنامه، مطابق ميل و خواست ما عملي نشود ولي مي تواند از خستگي زودرس و بي حوصلگي جلوگيري نمايد.

هميشه از افکار مثبت و پيش بيني خوشايند استفاده کنيم و در کارها توکل بر خدا و تلاش براي رسيدن به هدف را از ياد نبريم.

.
    .
    .
    .
    .

آیا دوستان عزیز می دونستید بی حوصلگی یک عارضه است. یک عارضه جسمی و روحی که به عوامل مختلف و نسبتا زیادی بستگی دارد این عوامل جسمی هستند و گاه روحی بی حوصلگی، منجر به بی اشتهایی و تغییرات مختلف جسمی نیز می‌شود. انسان بی حوصله، بیشتر به انزوا روی می‌آورد، کلافه است و گاه هرچه می‌کوشد، کمتر احساس شادی می‌نماید، و طبیعت و زیبایی‌های آن نیز برای او کسل کننده می‌شود در ادامه این عارضه مشکلات فراوانی برای آدم بی حوصله پیش می‌آید.
    آدم بی‌حوصله در بسیاری از موارد به رغم میل خود، از همه چیز، حتی از تنوع هم احساس خستگی می‌کند، خستگی نیز توان برنامه ریزی را از انسان سلب می‌کند و بنابراین عارضه روز به روز بیشتر می‌گردد.
    بنابراین اولین گام این است که در جهت عکس عوارض بی حوصلگی گام برداریم یک برنامه نسبتا دقیق و حساب شده می‌تواند اولین اقدام باشد روز را با برنامه از پیش تعیین شده شروع کنید شاید برنامه، مطابق محاسباتتان عملی نگردد.
    اما همین که ترتیب اجرای آن را حفظ کنید، گام نخست را برداشته اید.
    پس ازآن محیط پیرامونتان را از یکنواختی خارج کنید. اگر احساس می‌کنید که این کار می‌تواند با تغییر دکور اتاق نشیمن، ‌اتاق کار و اتاق استراحتتان، امکان پذیر شود، حتما این کار را انجام دهید، حتی اگر اتاق کوچک ساده‌ای با اشیاء و اثاث مختصر دارید، مطالعه کتاب‌های روانشناسی را در این زمینه در برنامه‌های روزانه‌تان جای دهید.
    برای آغاز کار از کتاب‌های ساده که درک مطالب آن آسانتر است شروع کنید.
    تلاشتان این باشد که در انتخاب معاشران خود، افراد شاد و با نشاط را دراولویت قرار دهید و کمتر به افراد نگران و به اصطلاح غم و غصه خور روی آورید. مهمترین نکته در حل بی حوصلگی ایجاد یک برنامه خوب ومناسب و حساب شده ورزشی است، ورزش میزان ترشح بسیاری از غدد بدن را تنظیم می‌کند.
    در انسان، اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد و نیز توانایی‌های اجزای مختلف بدن را می‌نمایاند. شاید در آغاز تمرین‌های ورزشی خیلی زود احساس خستگی کنید، اما نگران نباشید، زیرا استمرار تمرین‌های مورد لزوم، توانایی‌های شما را دو چندان می‌کند و در کوتاه مدت، روحیه‌تان را شاداب و سرزنده می‌نماید

13. این کاربر از mmiladd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    کنار امام رضا(ع)

پيش فرض

شما تا حالا مشکلتون رو با یه روان پزشک خوب درمیون گذاشتید ؟
    نه....

میلاد خان ممنون..بابت مطلب...

منجر به بی اشتهایی
    برعکس من...غذام بیشتر میشه....

پیشنهادی دارید...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •