تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 14 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 136

نام تاپيک: خستگی . بی حوصلگی و بی انگیزگی دائم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arpanet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

راه درست مراجعه به روانپزشك و امتحان داروهاي مختلف وانتخاب بهترين دارو با عوارض كمتره وگرنه اگه با توصيه كردن افسردگي ودلمردگي خوب ميشد كه 10 تا 20 % جمعيت افسرده نبودن وكلا فروش اين داروها در جهان اين قدر زياد نبود به هر حال تحمل عوارض دارو بهتر از عوارض بيماريه

2. این کاربر از Arpanet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

خدا!!!؟
    چی بگم؟ کلی زور زدمو حدود 17 خط نوشتم ولی دیدم هیچ فرقی نمیکنه و تازه کلی بحث متفرقه هم در تاپیک ایجاد میشه.
    فقط اینو بگم که بهش اعتقاد دارم.

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

متوجه نمیشم!!؟

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

کاش منم با این چیزا درمان میشدم.

با یکی که باهاش راحتی بشین حرف بزن ! همه ما مشکلات زیادی رو داریم برای باختن و نا امید شدن هیچ فایده ای نداره ! باید زندگی کرد چاره نیست !!
    این عمل رو سعی کن انجام بدی برو توی جمع رفیقات و هی مسخره بازی و تیکه بازی ردیف کنید ! واقعا رو من که جواب داده این کار ..

در نهایت مراجعه یه یک روان پزشک/دکتر/مشاوره خوب نه از این الکی ها ؟!!

راستی تو یه دفعه این طوری شدی ؟؟

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

شما که چند تا روانپزشک رفتی و همشون گفتن نه مشکل روحی داری و نه مشکی جسمی. یعنی اصلاً نداری و حالت کاملاً خوبه، و الان شاید دچار یه افسردگی کوتاه مدت یا بی انگیزگی شدی که واسه هر کسی پیش میاد و بعد از مدتی خوب میشه، دلیلش ممکنه کمبود شادی یا کمبود توجه یا یه اتفاق بد و ... باشه.
    به نظر من شما یه کم داری خودت رو لوس میکنی! چون الان اگه کل دنیا جمع شن بگن چیزیت نیست و هر کس راه حلی پیشنهاد کنه شما به بهانه ای میگی نمیشه و دوست داری به خودت تلقین کنی که حالت بده! و اگه اینجوری هم ادامه بده معلوم نیست تا کی دنبالت بیاد! خیلیا بودن که مشکلات خیلی بدی داشتن، مثلاً کلی پول از دست دادن، شکست عشقی داشتن، همسر یا خانوادشون رو از دست دادن و ... اما بعد از مدتی دوباره خوب شدن چون خودشون خواستن! تنها کسی که میتونه تو رو خوب کنه خودت هستی، نه هیچ دکتری و نه بچه های این فوروم و نه هیچ کس دیگه تا خودت نخوای نمیتونن مشکلت رو حل کنن!

در آخر باید سعی کنی شادی، انگیزه، نوع ارتباطت با دیگران و ... رو تغییر بدی، نگو چطوری چون هر کس دوست یه جور زندگی کنه. ممکنه آدم مذهبی باشی و با نماز آروم شی، یا وقتی دوستات رو ببینی و یه جای اکتیو باشی حالت عوض شه، یا ارتباط گذاشتن با یه دختر آرومت کنه و ... خودت ببین چی دوست داری!
    موفق باشی....

5. 7 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

یا ارتباط گذاشتن با یه دختر آرومت کنه !

چرا اخرش همهش به دختر ختم میشه !؟ اخه مگه چی دارن ؟ این همه راه برای درمان ! دختر موجودی هست عملا مثل پشه در زندگی می مونه و باعث حواس پرتی و بسیاری از مسائل دیگر میشه ! یه مدت سعی کن به کارهایی مشغول کنی خودت رو درس بخون و به چیز خاصی فکر نکن _____________ چند روز پشو ورزش کن و موسیقی های ملایم گوش کن و .. یه سری از کارهایی که قبلا هم گفتم ..باید سعی کن ! در زندگیت هدفی رو انتخاب کن و سعی به آن برسی !

7. این کاربر از dsa dsa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

پست بالاي شديدا تاكيد ميشه

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

[QUOTE]چرا اخرش همهش به دختر ختم میشه !؟ اخه مگه چی دارن ؟ این همه راه برای درمان ! دختر موجودی هست عملا مثل پشه در زندگی می مونه و باعث حواس پرتی و بسیاری از مسائل دیگر میشه ! یه مدت سعی کن به کارهایی مشغول کنی خودت رو درس بخون و به چیز خاصی فکر نکن _____________ چند روز پشو ورزش کن و موسیقی های ملایم گوش کن و .. یه سری از کارهایی که قبلا هم گفتم ..باید سعی کن ! در زندگیت هدفی رو انتخاب کن و سعی به آن برسی ![/QUOTE
    یعنی بعد از این همه توضیح دادن، انگار فقط همین یه جمله من رو خوندید! دوباره تکرار میکنم، خود شخص باید ببینه با چی آروم میشه، من وقتی با دوستم (دختر) حرف میزنم آرامش میگیرم، اما شما بدتر اعصابت خرد میشه، خب پس همه یه جور نیسن! (گرچه کلاً اگه طرفین رابطه هر دو به بلوغ فکری توی این موضوع رسیده باشن همیشه تاثیر مثبت داره)
    حرف شما درسته اما اینو در نظر داشته باشین که هر کسی یه خویی داره و با یه چیز خاص آروم میشه و نمیشه یه نسخه کلی پیچید که مثلاً با ورزش یا موسیقی و ... آروم شد!

10. 3 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه *GARFIELD*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

راه درست مراجعه به روانپزشك و امتحان داروهاي مختلف وانتخاب بهترين دارو با عوارض كمتره وگرنه اگه با توصيه كردن افسردگي ودلمردگي خوب ميشد كه 10 تا 20 % جمعيت افسرده نبودن وكلا فروش اين داروها در جهان اين قدر زياد نبود به هر حال تحمل عوارض دارو بهتر از عوارض بيماريه

کم کم دارم سعی خودمو میکنم تا به یه نتیجه حداقلی هم که شده برسم ولی ترجیح میدم دیگه پیش روانپزشک نرم چون واقعا روی من تاثیر عکس داره و وقتی از پیش مشاور برمیگردم حس میکنم یه آدم روانییم( شاید اینم یکی از تاثیرت تفکرات جهان سومی باشه متاسفم ولی کاریش نمیشه کرد)

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با یکی که باهاش راحتی بشین حرف بزن ! همه ما مشکلات زیادی رو داریم برای باختن و نا امید شدن هیچ فایده ای نداره ! باید زندگی کرد چاره نیست !!

این کارو کردم و با نزدیکترین دوستم درباره ی مشکلم صحبت کردم ولی نمیدونم چرا انگاری از من بدش اومد(من که اینطور از رفتارش متوجه شدم) قبل از این که شما این پیشنهاد رو بدی خودم انجامش دادم ولی طی این 2 هفته کلی رفتارش با من تغییر کرده فکر میکنم از من بدش اومده. ولی من اهمیت ندادم و با یکی دیگه از دوستای صمیمیم حرف زدم و این یکی خیلی بهتر رفتار کرد ولی راه حلی نداشت بنده خدا تا این این حرفای منو شنید خودشم سفره دلشو باز کرد چقدر اونم مشکل داشتو من نمیدونستم خونوادش از هم پاشیده و .... ولی در هر حال کمی احساس بهتری پیدا کردم(البته کلی خجالت هم کشیدم جلوشون)

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

راستی تو یه دفعه این طوری شدی ؟؟
    یه سری از حالاتم طی 3.4 روز و بقیش طی 2 ماه ایجاد شد.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

در آخر باید سعی کنی شادی، انگیزه، نوع ارتباطت با دیگران و ... رو تغییر بدی، نگو چطوری چون هر کس دوست یه جور زندگی کنه. ممکنه آدم مذهبی باشی و با نماز آروم شی، یا وقتی دوستات رو ببینی و یه جای اکتیو باشی حالت عوض شه، یا ارتباط گذاشتن با یه دختر آرومت کنه و ... خودت ببین چی دوست داری!
    موفق باشی....
    دارم سعی خودمو میکنم.

ولی در رابطه با موضوع دختر:
    1: تو این اوضاعی که من دارم رابطه با هیچ دختری تمیتونم داشته باشم.
    2: همون موقع هم که سالم بودم هم در رابطه برقرار کردن با جنس مخالف مشکل داشتم.(نمیدونم چرا باهاشون نمیتونم راحت باشم)
    3: حالا فرض کنیم این قضیه پیش بیاد به نظر شما وقتی این حال و احوال منو ببینه نمیذاره بره؟

در نتیجه من دارم سعی میکنم یه جور دیگه ای خودمو از این اوضاع بیرون بکشم.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

گفتم بذار یه تحولی در خودم ایجاد کنم و کمی درس بخونم الان یه 2 روز هست که سعی میکنم کمی درس بخونم(کوه میکنم) ولی تازه متوجه یه مشکل بزرگ دیگه هم شدم:
    نهایتا تا پایان شهریور فرصت دارم که 10 تا درس دوره پیش دانشگاهیم رو پاس کنم(آپولو هوا کنم)
    هیچی از درسها یادم نمیاد حتی نمیتونم یه اتحاد درجه اول رو انجام بدم تمام فرمول ها و راه حل ها و... از ذهنم پاک شده هنوز حتی نمیدونم گراف چی هست؟
    اگه تا پایان شهریور پاسشون نکنم(خاک بر سرم 3 سال پیش باید اینارو پاس کرده بودم) مجبور میشم برم سربازی و الانم کلی از طرف خانواده تحت فشارم که حتما برم دانشگاه(البته خودم هم خیلی دوست دارم برم ولی خوب الان نمیتونم) تو این چند سال هر روز خودمو تو اتاق مشغول درس خوندن نشون دادم در صورتی که این کارو نمیکردم بیچاره خانواده من فکر میکنن خنگ شدم که نمیتونم درسارو پاس کنم ولی خبر ندارن که من 3 سال هست که اصلا لای کتابامو باز نکردم بقیه روز رو هم به جای مدرسه رفتن مجبور میشدم برم تو یه پارکی جایی ولو بشم.
    حالا من چیکار کنم ؟ اومدم خیر سرم یه تغییری در خودم ایجاد کنم ولی کلی ضد حال خوردم.
    این دفعه چندمی هست که قراره کنکور بدم(چون از پیش دانشگاهی واحد دارم دانش آموز حساب میشم و تا حالا به سربازی اعزام نشدم کنکور هم میتونم بدم) اگه امسال هم نرم دانشگاه هم خودم بیچاره میشم هم به احتمال زیاد کار مادرم به سکته و بیمارستان میکشه. الکی بهش گفتم همش 2 تا درسم مونده.
    انتخاب اولمو برق الکترونیک شهر ری زدم(فوق دیپلم ) و اگه رتبه 4300 تا 4500 بیارم قبول میشم (پارسال کاردانی کامپیوتر رودهن زدم قبول شدم ولی به خاطر واحد های پاس نشده پیش نتونستم برم.)
    امسال هم به احتمال زیاد قبولم ولی بیشتر دلم به هوای واحد های پیش شور میزنه آخه هم تعداد درسا و حجمشون زیاده هم اینکه از شانس گند من امتحانات امسال نهایی شده(سخت نمره میدن)
    چیکار کنم؟
    هزار تا مشکل رو سرم خراب شده.
    حالا دیدید؟ لوس کردن کدومه من هر کاری که بخوام بکنم یه مشکلی جلوم سبز میشه حالا فرض کنید تو این شرایط و این وقت کم من بلند شم برم کوه و مهمونی و... خنده دار نیست؟ تاثیری میتونه داشته باشه!!؟ اگه من بخوام برم سربازی و بعد از برگشتنم از سربازی بخوام برم دانشگاه خونوادم دارم میزنن(چون میگن همچین چیزی محاله و هر کیو که دیدن این کارو کرده دیگه دانشگاه نرفته) تازه اگرم اونا راضی بشن قبول شدن دانشگاه بعد از این همه وقفه افتادن مابین درس خوندن کار سختیه تازه اگه تا اون موقع قوانین کنکور و تغییر ندن و از خودشون ادا در نیارن.خیر سرم یه زمانی شاگرد اول مدرسه بودم و فوتبالست قهار محل(بهم میگفتن روبرتو کارلوس) ولی حالا چی؟
    انقدر مشکل من پیچیده شده که یه جا ثابت قفل شدم و هیچ کاری نمیتونم بکنم.
    سعی خودمو میکنم تا از این حالت بیرون بیام ولی کاملا برام روشنه که روزهای سیاهی در پیش دارم خدا کنه بتونم این دوران سیاه رو هر چی زودتر پشت سر بذارم.
    چی نوشتم خودم هم نمیدونم اگه متن و جملاتش قاعده نداره و داغونه شما ببخشید دیگه حوصله ویرایش نداشتم.

15. این کاربر از *GARFIELD* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 6 از 14 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •