تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 136

نام تاپيک: خستگی . بی حوصلگی و بی انگیزگی دائم.

آخر فروم باز shahshahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    طهران / Tehran

پيش فرض

یه سوال مهم :
    رابطه تون با خدا چجوریه؟

2. 2 کاربر از shahshahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    face to face:pc

پيش فرض

به نظر من اینا همش حرفه !!!
    اخه شما ها که چیزی در مورد افسرده گی نمیدونید چطور نظر میدید بره ورزش بکنه بره کوه ؟؟
    چون من قبلا اینطوری بودم میدونم طرف چه حسی میکنه !! این حرفا مثل فحش میمونه
    باید بری پیش یه متخصص !!
    در ضمن بگم که منم قبلا اینطور بودم الان اینجارو خوندم بدتر شدم

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

یکی از دلایل این بیماری در بین کاربران نت به خاطر استفاده زیاد از اینترنت و نوعی وابستگی به دنیای مجازی میباشد . اگر از این دسته افراد هستید که روزانه ساعت ها را در اینترنت میگذارنید کافیه از اینکار دست بکشید به صورت اتوماتیک مشکلات شما حل خواهد شد .
    اره اینو قبول دارم

آخر فروم باز MohandesMCD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    in the world of MAGNETS & MIRACLES

پيش فرض

من به همه دوستانی که مشکل در موارد مختلف دارن باز هم این کتاب رو توصیه میکنم"هفت عادت نوجوانان موفق"
    با اینکه نوجوان نیستم خودم ولی دوباره شروع کردم به مطالعه این کتاب و حالا که خودم رو میبینم 70%کارهایی که کتاب گفته برام عادت شده و انجامش میدم و میخام به 100% برسونم عادتهامو
    یک نصیحت دوستانه بود.تصمیم و اراده با خود شماست

6. 2 کاربر از MohandesMCD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

برای اطلاعات بیشتر به فروم ایران سلامت تشریف ببرید ×
    مثل اينکه خود شما نيز درست تشريف نبرديد اونجا !!!

دقيقا بر عکس کلمات شما در اونجا ذکر شده !

اين يک مسئله شخصيه زياد روش مانور نديد تا جو تاپيک به هم نخوره،

پاسخي به صاحب تاپيک :

مشکلات شما عوامل زيادي داره :

- کم تحرکي (خوب ميشد اگر وزنتون رو هم بيان ميکرديد) / سعي کنيد ورزش کنيد، ابتدا جهت سرگرمي شنا کنيد و اگر ياد نداريد به کلاس هاي آموزشي اش مراجعه کنيد، شنا هم از نظر جسمي و هم از نظر روحي براي انسان مفيده ... سعي کنيد تنها بريد تا بتونيد دوستي پيدا کنيد ه اينکه با دوستتون بريد و هميشه با اون باشيد !​شما اونجا ميريد که روحيه تون عوض بشه ...

- خواب بيش از حد و يا تنظيم نبودن خواب شما، اگه يک شب بتونيد زود بخوابيد و روز بعدش تا همان ساعت شب قبل بدون استراحت کار کنيد و يا بيدار بمونيد خواب شما بعد از 5 روز تنظيم ميشه، اين تنظيم خواب به کارهاتون بازده مثبت ميده ... بهتون روحيه ميده، و اينکه با مردم يک سان ميشيد و اين شلوغي ميتونه به روحيه شما کمک کنه !!! نه اينکه لنگه ظهر بيدار شيد بريد سر کوچه ببينيد کسي نيست !!

- دکور اتاقتون رو عوض کنيد، فرش ! پرده ! حتي قطعات کامپيوتري ... يا يک وسيله جديد بخريد براي خودتون ...

- سبک آهنگ هايي که گوش ميديد رو عوض کنيد هر چي هست ... سعي کنيد يک سبک جديد رو تجربه کنيد ...

- مهم ترين مورد هم اينه که شما بايد بدونيد مشکلتون چيه ! هدف از اين موارد تاپيک ها بيشتر جلب توجه و نياز به مرکز توجه بودنه ... راه هاي زيادي براي جلب توجه هست !

برتري هاي شخصيتي، جسمي، روحي،​اجتماعي که همه اش با مواردي مشابه موارد بالا قابل دستيابي هست و فقط بايد خودتون بخواهيد ...

8. 2 کاربر از Benygh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

لطفا در چارچوب عنوان تاپیک فعالیت بفرمایید.

تاپیک ویرایش و چندین پست پاک شد ...

موفق باشید

10. این کاربر از Marichka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه *GARFIELD*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

خب ببینید یکی از روش های درمان بی حوصلگی و ناراحتی و درمان بسیاری از مریضی ها ورزش هست !
    گوش دادن به موسقی و نگاه کردن فیلم می تونه مفید باشه و رفتن و بحث با دوستان و قرار گرفتن در اجتماع و پرداختن به کارهای مختلف هم می تونه موثر باشه !

سلام دوست من
    ببخشید من میگم یه راه حلی میخوام که بتونم این کارهایی که شما میگی (مثل کوه رفتن با دوستان بودن و... ) رو انجام بدم اونوقت شما میگی برم کوه و ... خوب اگه توانشو داشتم که دیگه مشکلی نبود.
    تا قبل از این موسیقی رو میپرستیدم ولی الان یه رب که آهنگ گوش میدم خسته میشم و تازه جو و حس حالی که قبلا از آهنگ میگرفتم دیگه در من ایجاد نمیشه.

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

بله باید سعی کرد ! این مشاوره ها و قرص ها بدتر ادم را روانی تر می کنه !

تقریبا موافقم چون هر وقت که از جلسه مشاوره بر میگشتم کاملا به این باور میرسیدم که چه قدر بیچاره و بدبختم و حالم بد میشد ولی خوب از طرفی راه حل دیگه ای هم وجود نداره چون من قدرت این رو ندارم که در خودم یک انگیزش قوی ایجاد کنم تا بتونم با ورزش و تفریح و... خودم رو درمان کنم
    کاش میتونستید بفهمید که چه حال مضخرفی دارم وقتی هم ضعیف و هم بی حوصله و هم بی انگیزه باشی هر 3 اینها روی هم تاثیر میذارن و باعث میشن روز به روز بدتر بشین.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

همونطور که یکی از دوستان گفت فقط ورزششششششششششششششششششششش

اون دوستی هم که گفت خوب حوصله ورزش کردنم نداره باید بگم این ربطی به حوصله نداره

آدم باید اراده داشته باشه برو کوه برو شنا برو بدنسازی هر ورزشی که دوست داری

صبح ها زود بلند شو تمام کارهاتو به موقع انجام بده شام نهار صبحانه باید به موقع باشه

انگیزه و خواستن باعث به وجود اومدن اراده میشه وقتی انگیزه ای نیست اراده ای هم نیست و وقتی اراده نیست دیگه زندگی نیست .
    دوست من مشکل من تنبلی نیست که با خوندن 4 تا کتاب و تحمل عذاب زود از خواب بیدار شدن و تمرین و... حل بشه.
    مشکل من اینکه توانایی زندگی کردن رو از دست دادم تبدیل شدم به یه مرده متحرک.
    تنها عملی که در طول شبانه روز انجام میدم نفس کشیدنه. همین و بس.

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

میدونی چرا نمیتونه ؟

چون آدمایی مثه شما اطرافشو گرفتن انرژی منفی میدن گفتم باید آدم اراده داشته باشه

شما هم مثه ....... هی میای نمیزاری بنده خدا کارشو انجام بده

کار نشد نداره داداش من .

فکر نکنم اون موقعی که این حالات برای من پیش اومد کسی انرژی منفی بهم داده بود.نمیدونم یهو چی شد!!!؟
    حال من مثل عروسکی میمونه که باتریشو از بدنش در آوردن.
    همین که میام اینجا دنبال یه راه واسه درمان میگردم کلی به خودم زحمت دادم.

---------- Post added at 10:45 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

شما دوست عزیز به خودت نگاه کردی ببینی چه چیزی شما رو بیشتر کسل و بی حال میکنه ؟یه کنار بشین ارام باش خیلی راحت ببین در اون لحظه به چند چیز خاص فکر می کنی.(چون ادما فکر زیاد میکنن ولی درست فکر نمی کنن)درست فکر کردن سخته.(با پوزش )

شما دوست عزیز اصلا به خودت فشار نیار نه چیزی رو رد کن نه قبول کن ببین به چی احتیاج داری اونو پیدا میکنی البته با همت خودت نیازی هم به کمک کسی نداری فقط خوب نگاه کن و خوب فکر کن.................

تا بعد.............

کاش به همین سادگی بود.

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

يه توصيه دوستانه هم بكنم به همه بچه هاي اينجا كه مستند راز رو هم حتما ببينيد ... هم بهت انگيزه ميده هم انرژي و.....

میشه دربارش یه کم بیشتر توضیح بدی.
    از کجا میتونم بخرمش؟(البته میدونم مثل بقیه فیلما و کتاب های روانشناسی بی فایده هستش)
    یادش به خیر خیر سرم یه زمانی میخواستم روان شناس و فیلسوف بشم.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    من خودم قبلا این مشکل رو داشتم ، 4 سال ! خدا رو شکر خلاص شدم.یاد اون روزا می افتم تنم می لرزه.شما چند تا خصوصیت دیگه هم باید داشته باشی:
    1- بیکاری
    2-خجالتی هستی
    3-بدبینی
    4-زود جوش میاری
    5-حرف بقیه بهت برمیخوره
    6-خیالپردازی
    7-دوس داری تنها باشی
    اگه اینارو داری سریع یه پیغام خصوصی به من بزن تا مشکلت رو حل کنم .(رو I arrived ! کلیک کنی،10 ثانیه بیشتر طول نمی کشه . به امتحانش می ارزه . راه حل عملی دارم.(نه روانشناسی و دارویی و ...))

به همه اینایی که گفتی مبتلا هستم به غیر از 6 . از طعنه های کسی بهم بر نمیخوره مگه این که زیاد از حد وخیلی ناجور باشه.
    کاش بهم بر میخورد و شاید میتونستم به خاطر حرف و طعنه ها و .. آشنایان هم که شده یه تکونی به خودم بدم .ولی نهایتش اینه که در مقابل حرف مردم کمی (فقط کمی) ناراحت میشم.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

یه سوال مهم :
    رابطه تون با خدا چجوریه؟

خدا!!!؟
    چی بگم؟ کلی زور زدمو حدود 17 خط نوشتم ولی دیدم هیچ فرقی نمیکنه و تازه کلی بحث متفرقه هم در تاپیک ایجاد میشه.
    فقط اینو بگم که بهش اعتقاد دارم.

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

این راست می گه هر چی محل نزاری بهتره !! اخه محل ندی می گن یارو اسه محل بدی می گن سبکه و جلف و..

متوجه نمیشم!!؟

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

من به همه دوستانی که مشکل در موارد مختلف دارن باز هم این کتاب رو توصیه میکنم"هفت عادت نوجوانان موفق"
    با اینکه نوجوان نیستم خودم ولی دوباره شروع کردم به مطالعه این کتاب و حالا که خودم رو میبینم 70%کارهایی که کتاب گفته برام عادت شده و انجامش میدم و میخام به 100% برسونم عادتهامو
    یک نصیحت دوستانه بود.تصمیم و اراده با خود شماست

کاش منم با این چیزا درمان میشدم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •