تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 14 اولاول ... 41011121314
نمايش نتايج 131 به 136 از 136

نام تاپيک: خستگی . بی حوصلگی و بی انگیزگی دائم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مدیران انجمن، اگر ممکن است ایمیلی به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارسال کنید و از او بخواهید که سری به این بحث بزند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام دوستان .من تازه با این تایپیک آشنا شدم.
    من خودم افسردگی دارم.الان 2 سال هست دارم دست و پنجه نرم میکنم اما خب تا حدودی بهتر از اوایل شدم.
    من الان قرص ونلافاکسین 75 استفاده میکنم و کلا بی حوصله و بی انگیزه هستم.توی این 2 سال بالاترین و اولین آرزوی من شده برگشت سلامتیم به حالت اول .اما خب به آرزوم نرسیدم.هر چند نسبت به روزای اولم خیلی بهتر شدم خداروشکر.
    برام دعا کنید .نه برای من بلکه برای همه دوستانی که این مشکل رو دارن.چون واقعا سخته و افرادی که دچارش نشدند نمیفهمند چی هست و خودشونو فیلسوف فرض میکنن و پیشنهاد کوه نوردی و گشتن در طبیعت میدهند.لازم است به این دوستان فیلسوف بگویم که همه ما انسانها میدانیم گشت و گزار در طبیعت و بین دوستان خوب است اما توان اینکار را نداریم.پس بهتر است راهکارهای بهتری بدهند.یا حداقل کسانیکه که تجربه داشتند توی این بیماری و حالا خوب شده اند یا متخصصین نظر بدهند و دیگران رو راهنمایی کنند.

3. این کاربر از hidden_half بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بی ارادگی هم شامل اینا میشه؟

خب این نوع خستگی ها و بی حوصلگی ها و بی انگیزگی اختمالا بیماری روحی است و بدنیست به بک روان پزشگ هم مراجعه کنید(متاسفانه خیلی هم این نوع مشکلات روحی و افسردگی رایجه)

شما با یک روان پزشک هم مشورت کنید بد نیست....
    میشه یه کم بیشتر توضیح بدید

داره خودمونی میشه hesam_a_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

شما علاوه بر منخصصان اعصاب و روان بایستی پیش نورولوژیست خوب مراجعه کنی تا یک تست خواب (پلی سومینوگرافی)و mri از نوع brain map برای بررسی عملکرد دستگاه لیمبیک انجام بدی حتما مشخص میشه روح شما همون سیستم لیمبیک و هیپو تالاموس هستش روانشناس هیچ کاری برات نمیکنه موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوست عزیز l arrived من نتونستم پیغام خصوصی بفرستم چون تعداد پستهام کمتر از 20 تا هست، واسم محدودیت وجود داره. من تموم 7مورد مشکلی که گفتین رو به اضافه بی حوصلگی محض رو دارم! گفته بودین میتونین که راه حل دارین، واقعا من و خیلی های دیگه مثل من به کمک نیاز داریم. ایمیلم رو هم میزارم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با سپاس شاهین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

کسی جواب منو نمیده؟
    سلام
    منم مشکل تیک داشتم. دکتر رفتم و به من هم قرص بی پریدن داد... دو ماهه دارم مصرف می کنم و دقیقا الان علایم تو رو دارم... دیگه نمی تونم تحمل کنم... به دکتر هم هم که گفتم گفت از عوارض قرص ها نیست ولی دقیقا بعد از شروع قرص ها این جوری شدم... به نظرت پس قرص هارو ترک کنم بهتر می شم؟ ... تو بهتر شدی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •