تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 43

نام تاپيک: آموزش شارژ کردن کارتریج پرینتر رنگی CLP-315 سامسونگ

اگه نباشه جاش خالی می مونه BraveKnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض آموزش شارژ کردن کارتریج پرینتر رنگی CLP-315 سامسونگ

سلام دوستان

شارژ این نوع پرینتر بسیار ساده است! خودم هم قصد شارژ پرینترم رو داشتم، اما اطلاعی در مورد نحوه انجام اینکار نداشتم تا اینکه چند روز پیش یک ویدیوی آموزشی در یو تیوب دیدم و دست به کار شدم ...

تصاویر درج شده مربوط به همین ویدیو هستند؛

1- ابتدا درب کوچکی که در سمت چپ کارتریج وجود داره رو به وسیله سر یک پیچ گوشتی از جا دربیارید.

2- درپوش دیگری زیر این درب وجود داره اون رو هم بوسیله یک دم باریک بیرون بکشید.

3- یک قیف کاغذی بسازید و در داخل سوراخ قرار بدید. مطمئن بشید که قیف کاملا حفره رو پوشانده و پودر به بیرون نخواهد ریخت.

4- پودر رو به آرامی داخل قیف بریزید. برای هر بار شارژ به حدود 70 گرم پودر احتیاج خواهید داشت.

5- درب ها رو سر جای خودشون قرار داده و با فشار محکم کنید.

حالا کارتریج شما شارژ شده و آماده استفاده است. فقط قبل از اینکه کارتریج رو در پرینتر قرار بدید اون رو چندبار تکان بدید، به این صورت که طرفین (چپ و راست) اون رو به ترتیب بالا و پایین کنید و در جای خود در داخل پرینتر نصب کنید.

موفق و کامروا باشید.
    Last edited by BraveKnight; 09-04-2011 at 15:13.

2. 16 کاربر از BraveKnight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hamidhassas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    شیراز

12 تشکر

دمت گرم بابا حسابی حال دادی

من تو شیراز یک پرینتر SAMSUNG CPL-315 را چند هفته پیش خریدم خیلی جالب بود که فروشنده ها برای اینکه من این مدل را نخرم اینقدر دروغ گفتن که مثلا برای شارژ این پرینتر باید یک برد اضافی بخری روش بزاری تا بشه شارژش کنی یا فقط خود شرکت سام سرویس تو شیراز می تونه اون رو شارژ کنه و یا با ید پودر اون رو تو یخچال بزارن و بعد تو افتاب و چرت و پرت های دیگه ولی هرچه فکر کردم به نظرم چرت و پرت اومد و یکی خریدم بعد که با هاش چاپ زدم دیدم عجب چیزی هست حتی از پرینتر HP 2025 یا HP 5550 هم ه داشتم هم بهتره هم سریعتر می زنه و هم کم صدا هست و هم مصرفش پایین است و هم کیفیت رنگ آن بهتر است فقط DPI آن کمی پایین است ولی تصاویر A5 , B3 را خوب چاپ می کنه در حد المپیک حالا هم با این حالی که دادی برای من شد یک فرشته خیلی تاپ

دمت گرم

4. 2 کاربر از hamidhassas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دمت گرم بابا حسابی حال دادی

من تو شیراز یک پرینتر SAMSUNG CPL-315 را چند هفته پیش خریدم خیلی جالب بود که فروشنده ها برای اینکه من این مدل را نخرم اینقدر دروغ گفتن که مثلا برای شارژ این پرینتر باید یک برد اضافی بخری روش بزاری تا بشه شارژش کنی یا فقط خود شرکت سام سرویس تو شیراز می تونه اون رو شارژ کنه و یا با ید پودر اون رو تو یخچال بزارن و بعد تو افتاب و چرت و پرت های دیگه ولی هرچه فکر کردم به نظرم چرت و پرت اومد و یکی خریدم بعد که با هاش چاپ زدم دیدم عجب چیزی هست حتی از پرینتر HP 2025 یا HP 5550 هم ه داشتم هم بهتره هم سریعتر می زنه و هم کم صدا هست و هم مصرفش پایین است و هم کیفیت رنگ آن بهتر است فقط DPI آن کمی پایین است ولی تصاویر A5 , B3 را خوب چاپ می کنه در حد المپیک حالا هم با این حالی که دادی برای من شد یک فرشته خیلی تاپ

دمت گرم

دوست من هنوز موقش نشده كه حرف فروشنده قبول كني باشه يه مدت ديگه كه چراغ پرينتر قرمز بشه اونجا ميفهمي كه فروشنده دروغ نگفته!

6. این کاربر از omidarefcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    شیراز

12

دوست من هنوز موقش نشده كه حرف فروشنده قبول كني باشه يه مدت ديگه كه چراغ پرينتر قرمز بشه اونجا ميفهمي كه فروشنده دروغ نگفته!
    منظور شما را نفهمیدم میشه بیشتر توضیح بدین ببینم که چی شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

1

با سلام. من هم يه clp 315 دارم كه چراغ قرمز دو تا از تونر هاش روشن شده . براي يه مدتي دنبال طريقه شارژ كردنش گشتم و در نهايت يه استاد كار شارژ پرينتر بهم گفت كه قبلا" مي شد با دست كاري روي main board پرينتر تونر ها رو شارژ كرد ولي جديدا" شركت سامسونگ با تغيير مسير دادن مدار الكترونيكي ريست كردن ميزان تونر مصرفي فعلا" نميشه تونرها رو شارژ كرد و گفت بايد يه مدتي بگذره تا مدار رو دوباره پيدا كنن.
    ياداوري كنم كه ميشه تونر ها رو بدون دستكاري main board شارژ كرد ولي بعد از يه مدتي كار كه تمام تونر مصرف شد(بر اساس كنتور هاي پرينتر) با وجود آنكه درون تونر ها پودر هست ولي چراغ تونر ها قرمز مي شه و ديگر پرينتر دستور چاپ رو اجراء نميكنه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام این پرینتر چجوریه؟کاراییش خوبه قیمت لوازمش چجوریه؟
    ایا میشه شارژش کرد؟
    هزینه شارژ پرینتر لیزری چقدره؟
    هزینه خرید کرتریج نو برای لیزری همین مدل چقدره؟
    اصلا لوازمش پیدا میشه؟
    لطفا در مورد یک پرینتر لیزری خوب که میخوام خرم راهنماییم کنید قبلا جوهر افشان چند کاره داشتم که قیمت کارتریجهاش نصف قیمت دستگاه ود خیلی حالم گرفته شد لطفا راهنماییم کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان الان چراغ تونر من مدتهاست که روشنه و بدون هیچ مشکلی هم شارژ میکنم و هم پرینت میگیرم. مطمئن باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد.
    بله برای اینکه چراغ تونر قرمز نشه و دائماً کارتریج رو خالی نشون نده باید چیپ مربوط به شارژ رو تعویض کنید. اما بدون اون هم فقط چراغ قرمز میشه ولی مشکلی بوجود نخواهد آمد.
    البته من چیپ رو مدتیه تهیه کردم اما هنوز در مورد طریقه نصبش اطلاعات کافی ندارم.

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من که فکر نمی کنم شرکت سامسونگ اینقدر بی فکر باشه که همچین ایرادی روی دستگاه هاش بگزاره

اگه نباشه جاش خالی می مونه f-secure's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

آقاجان یه سوال.فقط همون پودر سفید توش میریزی و تموم؟؟ چجوریه این؟؟ چاپگرای دیگه 3 رنگ جوهر میخواد که

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

آقاجان یه سوال.فقط همون پودر سفید توش میریزی و تموم؟؟ چجوریه این؟؟ چاپگرای دیگه 3 رنگ جوهر میخواد که
    آقا جان پودر سفید کدومه؟!
    این پرینتر چهار رنگ داره؛ سیاه، آبی، قرمز و زرد. که هر کدوم از کارتریج هاش مثل همین روشی که گفتم شارژ میشه.
    Last edited by BraveKnight; 22-05-2010 at 16:46.

14. این کاربر از BraveKnight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •