تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 744 از 1298 اولاول ... 2446446947347407417427437447457467477487547948441244 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,431 به 7,440 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

تنها راه کار اینه که در ساعت شبانه با پشتیبانی تماس بگیرید ( پشتیبانی تهران ) چند تا از دوستان من هم این مشکل را داشتند به گفته خودشان در ساعت شبانه با مرکز تهران تماس گرفتند و مشکل را مطرح کردند همان لحظه سرعت شبانه بهبود یافت و دیگر تغییری نکرد...

با پشتیبانی پارس آنلاین تماس بگیرم؟
    مثل اینکه شما اصلا تو تاپیک پارس آنلاین نبودی
    این تنها مشکل بنده نیست مشکل اکثریت الان کاربران تاپیک پارس آنلاین هست
    بنده تماس گرفتم اونم نه یک بار 10 بار در 10 شب مختلف
    هر بار یک ساعت تو صف بودم تا نوبتم شه
    هر دفعه منو پیچوندن تا مشکل رو از طرف من معرفی کنن
    25 روز منو الاف کردن
    از عمد رو خطم نویز انداختن تا تیکتم از بخش کندی سرعت بره تو بخش نویز و باز وقت کشی کنن
    شکایت کتبی کردم از طریق سایت خودشون باز دست به سرم کردن
    اخرش که گفتم تخلیه میکنم تازه راستشو گفتن که تو مرکز مخابراتی شما کمبود پهنای باند داریم و مشکل از طرف خودمون هست
    رفتم 195 اعتراض کردم و هنوز دارن بی محلی میکنن
    باشه بزار بکنن
    بچرخ تا بچرخیم
    الان یه سوال پیش میاد:
    چرا این 25 روز به من دروغ میگفتن؟ آیا پارس آنلاین نمیدونه تو کدوم مرکز کمبود داره و به من بگه؟ قطعا میدونه ولی نمیگه
    همین الان برو بگو من ردانی پور اصفهان 2 مگ میخوام مثه چی دو دسته میچسبن بهت میگن سرعت عالی شبا زیر 256 کیلوبایت سرعت نمیاد
    ولی بعد که میگیری میفهمی تو چه چاله ای افتادی
    چرا تا وقتی که نگفته بودم تخلیه میکنم راستش رو نگفتن؟چون این شرکت یه مشت سودجو توش هست و بهتره اسمش رو بزارن دزدآنلاین
    جالبه که تو مرکز ما هنوز داره مشتری میگیره و البته پهنا باند 2 مگ هم میده با اینکه میدونه سرعت شبانه از 60 کیلوبایت بالاتر نمیره!!

میدونی آخرش چی جواب میدن ؟ همینه که هست میخوای بخواه میخوای نخواه!

این صفحه رو هم بخونین بد نیست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از new2012user بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوستان من اینترنت طرح زرین و 5 مگابایت و 2 مگابایت دارم......
    طرح زرین که بدون مشکل 3 سالی هست جواب میده
    دو طرح 5 و 2 مگابایت تازه ثبت نام کردم
    طرح 5 مگابایت تابستانه بعد از گذشت بیش از دو هفته فقط حسابم فعال شده و وضعیت سرویس همچنان غیر فعاله
    طرح 2 مگابایت هم رفتم دفتر مرکزی فرم پر کردم برای حذف کردنش ولی همچنان هنوز حذف نشده
    یک سوال
    چرا بعد از گذشت 2 هفته هنوز طرح 5مگابایت من وصل نشده.با نام کاربری و پسوردی هم که دارم وصل میشه فقط هیچ کاری نمیشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنمای کنید تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوستان من اینترنت طرح زرین و 5 مگابایت و 2 مگابایت دارم......
    طرح زرین که بدون مشکل 3 سالی هست جواب میده
    دو طرح 5 و 2 مگابایت تازه ثبت نام کردم
    طرح 5 مگابایت تابستانه بعد از گذشت بیش از دو هفته فقط حسابم فعال شده و وضعیت سرویس همچنان غیر فعاله
    طرح 2 مگابایت هم رفتم دفتر مرکزی فرم پر کردم برای حذف کردنش ولی همچنان هنوز حذف نشده
    یک سوال
    چرا بعد از گذشت 2 هفته هنوز طرح 5مگابایت من وصل نشده.با نام کاربری و پسوردی هم که دارم وصل میشه فقط هیچ کاری نمیشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنمای کنید تشکر
    برو مرکز مخابراتی با مسئولش صحبت کن.برای محکم کاری یه کپی کارت ملی هم ببر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

برو مرکز مخابراتی با مسئولش صحبت کن.برای محکم کاری یه کپی کارت ملی هم ببر
    رفتم به خدا اینا اصلا هیچی حالیشون نیست یه بار میگن وصله یک بار میگن صبر کن زنگ میزنن مسول اصلیشون کیه تلفن چیزی نداری دوست عزیز دفتر اصلیشون کجاست من رفتم خرازی

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

با پشتیبانی پارس آنلاین تماس بگیرم؟
    مثل اینکه شما اصلا تو تاپیک پارس آنلاین نبودی
    این تنها مشکل بنده نیست مشکل اکثریت الان کاربران تاپیک پارس آنلاین هست
    بنده تماس گرفتم اونم نه یک بار 10 بار در 10 شب مختلف
    هر بار یک ساعت تو صف بودم تا نوبتم شه
    هر دفعه منو پیچوندن تا مشکل رو از طرف من معرفی کنن
    25 روز منو الاف کردن
    از عمد رو خطم نویز انداختن تا تیکتم از بخش کندی سرعت بره تو بخش نویز و باز وقت کشی کنن
    شکایت کتبی کردم از طریق سایت خودشون باز دست به سرم کردن
    اخرش که گفتم تخلیه میکنم تازه راستشو گفتن که تو مرکز مخابراتی شما کمبود پهنای باند داریم و مشکل از طرف خودمون هست
    رفتم 195 اعتراض کردم و هنوز دارن بی محلی میکنن
    باشه بزار بکنن
    بچرخ تا بچرخیم
    الان یه سوال پیش میاد:
    چرا این 25 روز به من دروغ میگفتن؟ آیا پارس آنلاین نمیدونه تو کدوم مرکز کمبود داره و به من بگه؟ قطعا میدونه ولی نمیگه
    همین الان برو بگو من ردانی پور اصفهان 2 مگ میخوام مثه چی دو دسته میچسبن بهت میگن سرعت عالی شبا زیر 256 کیلوبایت سرعت نمیاد
    ولی بعد که میگیری میفهمی تو چه چاله ای افتادی
    چرا تا وقتی که نگفته بودم تخلیه میکنم راستش رو نگفتن؟چون این شرکت یه مشت سودجو توش هست و بهتره اسمش رو بزارن دزدآنلاین
    جالبه که تو مرکز ما هنوز داره مشتری میگیره و البته پهنا باند 2 مگ هم میده با اینکه میدونه سرعت شبانه از 60 کیلوبایت بالاتر نمیره!!

میدونی آخرش چی جواب میدن ؟ همینه که هست میخوای بخواه میخوای نخواه!

این صفحه رو هم بخونین بد نیست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من دیشب و امشب از مرکز مخابراتی استقلال با سرویس پارس آنلاین در ساعت شبانه با IDM سرعت بین 800 تا 830 دانلود کردم 8 ماه هم هست این سرویس استفاده میشه و تنها در ماه اول مشکلات خاصی داشت حتما از شانس خوب ما است که سرویسمون خیلی عالیه ... من تاپیک پارس آنلاین را کاری ندارم چون همیشه چه اینجا چه توی تاپیک های دیگر بحث این مشکلات هست همین مخابرات تا چند ماه پیش خودم و خیلی از دوستان دیگر شکایت های متعددی کردند تا وضعیت این شد و گرنه بحث اینجا هم داغ بود ... البته تو این شرایط یک سری افراد هم جو میدهند مثل حرف شما که عمدا روی خطم نویز انداختن چون در صورتی که از ISP (مبدا) نویز حتی به 0.1 db هم برسه اصلا ارتباط دیتا شما برقرار نمیشه ... من کلا طرفداری از هیچ ISP را نمیکنم تمام این شرکت های نهایت سو استفاده را می کنند بحث اینترنت در کشور ما فراتر از این شرکت های خصوصی هست و ما فقط زمانی که مشکل ایجاد میشود تنها چیزی که میبینم ISP سرویس دهنده است اما مشکل اصلی جای دیگری در حال پیشروی است... این بحث هم در این تاپیک ادامه پیدا نمیکند. موفق باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

من دیشب و امشب از مرکز مخابراتی استقلال با سرویس پارس آنلاین در ساعت شبانه با IDM سرعت بین 800 تا 830 دانلود کردم 8 ماه هم هست این سرویس استفاده میشه و تنها در ماه اول مشکلات خاصی داشت حتما از شانس خوب ما است که سرویسمون خیلی عالیه ... من تاپیک پارس آنلاین را کاری ندارم چون همیشه چه اینجا چه توی تاپیک های دیگر بحث این مشکلات هست همین مخابرات تا چند ماه پیش خودم و خیلی از دوستان دیگر شکایت های متعددی کردند تا وضعیت این شد و گرنه بحث اینجا هم داغ بود ... البته تو این شرایط یک سری افراد هم جو میدهند مثل حرف شما که عمدا روی خطم نویز انداختن چون در صورتی که از ISP (مبدا) نویز حتی به 0.1 db هم برسه اصلا ارتباط دیتا شما برقرار نمیشه ... من کلا طرفداری از هیچ ISP را نمیکنم تمام این شرکت های نهایت سو استفاده را می کنند بحث اینترنت در کشور ما فراتر از این شرکت های خصوصی هست و ما فقط زمانی که مشکل ایجاد میشود تنها چیزی که میبینم ISP سرویس دهنده است اما مشکل اصلی جای دیگری در حال پیشروی است... این بحث هم در این تاپیک ادامه پیدا نمیکند. موفق باشید.

دوست عزیز من که مرض ندارم مثه پشتیبانای دزدآنلاین دروغ بگم
    شما فرض کن خطت تا 9 مگ بکشه بعد پشتیبان بیاد بدون درخواست شما از عمد خطتون رو ست کنه رو 10 مگ و snr بپوکه و هی ارتباط قطع شه
    شما با این نمیگید نویز انداختن؟
    بعد چند روز که شما رو دست به سر کردن و داد و هوارتون بلند شد یک شخصی با منت زنگ بزنه بگه مشکلتون رو حل کردیم بعد بری نگاه کنی ببینی دوباره ست کرده رو همون 9 مگ خودت که مشکلی نداشتی
    این عمل اسمش دقیقا چیه؟
    اگه نویز انداختن نیست لابد کرم ریختن هست!

پروفشنال vahid javani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض این مشکل هنوز ادامه داره؟

فعلا یک سری مشکللات و جود دارد از جمله باز نشدن بیشتر سایت ها فقط این موضوع ربطی به مخابرات ندارد و ISP های دیگر هم این مشکل را دارند... برای مثال همین سایت P30 World برای بنده بدون پرو کسی باز نمیشود.
    آقا از من دیگه خیلی بد شده، تور توری هم وصل نمیشه، اکثر سایتا باز نمیشه
    اطلاع ندارید کی درست میشه؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوستان عکس به چه صورت اپلود میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

Downstream Upstream
    SNR Margin
    :
    6.7 10.9 db
    Line Attenuation
    :
    57.0 37.6 db
    Data Rate
    :
    3072 511 kbps
    Max Rate
    :
    4504 838 kbps
    POWER
    :
    16.2 13.3 dbm
    CRC
    :
    41251 6

سلام دوستان وضعیت خطم به چه صورت هست ؟تا چند مگ می کشه؟روی چند مگ بسته شده؟

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •