تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1281 از 1298 اولاول ... 2817811181123112711277127812791280128112821283128412851291 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,801 به 12,810 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام رفقا

من یه بیست و اندی روز قبل، یه سرویس غیرحجمی مخابرات با سرعت ۸ مگ گرفتم. خطم DLC هست (تا کافوی مخابراتی محل فیبر نوری کشیدند) و تنها گزینم از روز اولی که adsl اومد مخابرات بوده!

کیفیتش و سرعتش به غیر از چند بار قطعی چند دقیقه ای بد نبود تا اینکه چند روز پیش تلفنهای کل محله و متعاقبا adsl کل مشترکین محله قطع شد و هر بار هم در سالیان گذشته تلفنها قطع شده بود مخابرات یه گندی زده بود. این بار هم بعد از وصل شدن تلفن دیدم سرعت اینترنتم از هشت مگ به زیر پنج مگ سقوط کرده. زنگ زدیم کارشناس نابغۀ مخابرات اومد (دو نفر!) و با کانفیگ مودم ور رفت و دو تا زنگ زد مرکز و به نتیجه ای نرسید. دست آخر مودم خودشو زد و گفت ببین! دیتا ریت مودم تو پنج مگه اما وقتی مودم خودمو میزنم ریتش ده مگه پس مشکل از مودمته!! زیرپوستی میخواست یه مودم هم به ما بفروشه که موفق نشد! (تو ساکش مودم آک برای فروش داشت!!!)

القصه نوابغ رفتند و خودم رفتم داخل کانفیگ مودم Asus N14U و یه سری دستکاری کردم. وارد Administration شدم و روی DSL Setting کلیک کرده و Dynamic Line Adjustment (DLA) رو دیسیبل کردم و با این کار گزینۀ Stability Adjustment فعال و قابل انتخاب شد و از اونجا گزینه ها رو عوض کردم و اینطوری تونستم سرعت رو برگردونم به سرعت واقعی سرویسم یعنی هشت مگ. اما مشکل اینجاس که هر چند ساعت یه بار سرعت کم میشه و باید عدد اون گزینۀ Stability Adjustment رو تغییر بدم و چند گزینه رو امتحان کنم تا Data Rate برسه به ده مگ.

به نظرتون مشکل از کجاس؟ اون نابغۀ مخابرات درست گفته یا مخابرات موقع اون قطعی یه گندی زده ؟ خودم احتمال دوم رو قوی تر میدونم. چرا؟ چون من دو تا خط تلفنم رانژۀ مخابرات هست. خط یک و دو! سرویس ۸ مگ غیرحجمی رو با شمارۀ خط یک گرفتم و خط دو یه سرویس سالانه روشه که فقط گرفتمش که از رانژه خارج نشه! خلاصه من مودمی که برای سرویس خط یک کانفیگ شده (با سوزر و پس سرویس خط یک) را در این چند ساله به خط دو میزدم و بدون مشکل مودم کانکت میشد و استفاده میکردم. اما بعد از این قطعی اخیر دیگه مودمه با کانفیگ سرویس خط یک، روی خط دو کار نمیکنه و کانکت نمیشه. مشخصا اینها یک کاری در اکانتینگشون یا تجهیزاتشون کردند که این مشکلات برای من و مطمئنا خیلیهای دیگگه پیش اومده...

هدف از اینهمه قلم فرسایی این بود که اولا اگه کسی راه حل دائمی برای این مشکل داره راهنمایی کنه و دوما اگه کسی مشکل من رو داشت بدونه همچین راه حل نه چندان منطقی ای داره و میتونه موقتا با این روش مشکل رو دور بزنه!
    خطت به احتمال زیاد نویز داره. مودم رو ببر جایی که خط تلفن وارد خونه میشه ببین اونجا چه دیتا ریتی میگیری. اگه دیدی اونجا هم وضعیت جالب نیست پس مشکل از مخابراته. در غیر اینصورت مشکل از سیم کشی داخل خونه است. ولی تا اونجایی که من دیدم خط های DLC نویز خیلی کمی دارن

2. این کاربر از zxzxcvcv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان من برای پینگ dsn چی ست کنم؟ خیلی پینگم بالاست.
    میخوام بازی کنم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستان من برای پینگ dsn چی ست کنم؟ خیلی پینگم بالاست.
    میخوام بازی کنم
    ping ربطی به dns نداره. شما اگه میخوای ping بهتری بگیری سعی کن مودمتو چند بار خاموش روشن کنی و هر وقت ip جدیدی توی مودم گرفتی پینگت رو تست کن ببین کمتر شده یا نه. این کار رو ادامه بده تا به یه پینگ قابل قبول برسی

پروفشنال vahid javani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا دو تا سوال
    نوشته سالیانه بعد ترافیک ۱۰ گیگ منظورش ماهیانه ۱۰ گیگ هست دیگه؟ یا تو سال!!

بعد میخوام ۵۱۲ بگیرم به نظرتون میشه باهاش تماس اسکایپ داشت؟ به نظرتون خیلی اذیت می کنه؟

داره خودمونی میشه rafsanjan gsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    In My Soul

پيش فرض

آقا دو تا سوال
    نوشته سالیانه بعد ترافیک ۱۰ گیگ منظورش ماهیانه ۱۰ گیگ هست دیگه؟ یا تو سال!!

بعد میخوام ۵۱۲ بگیرم به نظرتون میشه باهاش تماس اسکایپ داشت؟ به نظرتون خیلی اذیت می کنه؟

ماهیانه 40 گیگ هست نسبت 1 به چهار - اسکایپ هم گمونم یکم لگ بزنه،تصویری منظورمه ، 512 سرعتش خیلی پایینه

7. این کاربر از rafsanjan gsm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام نرم افزار اندروید مخابرات خرابه ؟ چرا وقتی روی خرید حجم کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته؟

گوگل درایو رو اینترنت مخابرات باز نمیکنه چرا ؟ مشکل از dns هست ؟ dns های مناسب چی هستند؟

با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام.
    اینجا کسی هست سرویس غیر حجمی 512 یا 1 مگ گرفته باشه؟
    سرعتشون محدوده یا بازه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام.
    اینجا کسی هست سرویس غیر حجمی 512 یا 1 مگ گرفته باشه؟
    سرعتشون محدوده یا بازه؟
    من ۲ مگ غیر حجمی دارم سرعتش محدود نیست

11. این کاربر از zxzxcvcv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام من الان طرح ارمغان دارم خطم را هم رو 10 بستن سرعتم هم خوبه راضی هستم 900 کیلو بایت دانلود می کنم
    حجمم تموم شده الان میخواستم تمدید کنم موندم همین طرحو تمدید کنم یا این غیر حجمی ها رو بخرم ؟
    یکی میگفت این غیر حجمی ها این سرعتا که نوشته فعلا همون که خط را بستن ادامه میدن کم یا زیاد نمی کنن
    یعنی یک م و هشت م سرعتش فرقی نداره
    درسته این حرف ؟ یا نه سرعت ها واقعیه ؟
    الان من این غیر حجمی 3 م مناسبم هست حجمی که داره و از ارمغان خیلی ارزونتر در میاد فقط نمیخام سرعتش کم بشه
    اینو بخرم سرعتو الان از 10 که هست میارن رو همون 3 که نوشته یا همون که هست می مونه و باید 8 و یا 16 بخرم ؟
    Last edited by dolfi224; 05-04-2018 at 00:54.

پروفشنال SHAHAB-P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان کسی طرح 16 مگ غیر حجمی را خریده؟
    سرعت دانلودش روی چنده

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •