تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 285 از 1298 اولاول ... 1852352752812822832842852862872882892953353857851285 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,841 به 2,850 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

7 adsl

باسلام
    از تاریخ 13 مرداد تا حالا هر وقت به شارژ اکانتم نگاه میکنم زده مقدار اعتبار فعلی 155،503.59 (4.49GB) و اصلا کم نمیشه، گزارش اتصالات هم آخرین اتصال رو 13-5-1390 نشون میده، تاریخ انقضای اعتبار کاربرم همون 6-7-1390 زده ، یعنی رایگان شده یا هر چی تا حالا دانلود کردم رو قبض تلفن میاد؟ اگه رو قبض میاد پس پول شارژی که تا 3ماه تمدید کردم و تا 6 مهر وقت داره چی میشه؟ ممنون میشم جواب بدید چون 2030 هم اشغاله
    تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم رفتم چیزی نشون نمیده
    با تشکر

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

4

باسلام
    از تاریخ 13 مرداد تا حالا هر وقت به شارژ اکانتم نگاه میکنم زده مقدار اعتبار فعلی 155،503.59 (4.49GB) و اصلا کم نمیشه، گزارش اتصالات هم آخرین اتصال رو 13-5-1390 نشون میده، تاریخ انقضای اعتبار کاربرم همون 6-7-1390 زده ، یعنی رایگان شده یا هر چی تا حالا دانلود کردم رو قبض تلفن میاد؟ اگه رو قبض میاد پس پول شارژی که تا 3ماه تمدید کردم و تا 6 مهر وقت داره چی میشه؟ ممنون میشم جواب بدید چون 2030 هم اشغاله
    تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم رفتم چیزی نشون نمیده
    با تشکر

اون 3 ماه تمدید رو لولو برد.
    هر چی هم رفیق دانلود کردی رو قبض میاد مبارکه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

آقا با پست گذاشتن تو فروم هیچی درست نمیشه!!باید یه تعدادی جمع بشیم بریم تو خود مرکز تا اونجا درست جوابمون رابگیریم.

داره خودمونی میشه Oloverock's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هر جا تو بگی!!!

پيش فرض

سلام.من 4 روز دیگه اعتبارم تموم میشه و تو قسمت ریز مصرف گزینه های شارز مجدد برام اومده !
    حالا با این وضعیت اگه خرید کنم چی میشه ؟؟؟؟ شارز کنم یا نه ؟؟؟؟

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام.من 4 روز دیگه اعتبارم تموم میشه و تو قسمت ریز مصرف گزینه های شارز مجدد برام اومده !
    حالا با این وضعیت اگه خرید کنم چی میشه ؟؟؟؟ شارز کنم یا نه ؟؟؟؟
    شارژ کن مشکلی نیست

6. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

من دیروز صبح رفتم اونجا که مثلا ثبت نام. با تمام مدارک و مفصل. خانم یه کاغذ میده دستم میگه این کارا تموم شد. تو نت ثبت نام کنید. یا 2030 زنگ بزنید. همه میتونن ثبت نام کنن با 3000 مودم رایگان برای اولیها.
    حالا اومدم با نت ثبت نام کنم میبینم پیش شماره مارو ساپورت نمیکنه. میگم چه کار کنیم خب. adsl که نمیشه گرفت با این پیش شماره. میگه تا اخر شهریور بناست گسترش پیدا کنه و ...

شما کاربرهای قدیمی هم مواظب باشید الکی استفاده نکنید کارهای اینا حساب کتاب نداره. یهو کلی میاد رو قبضتون. از ما گفتن بود.

8. این کاربر از sise بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اپراتورها نبايد هيچ گونه محدوديتي در ميزان حجم آپلود ، دانلود و زمان اتصال در طول دوره ارائه خدمات ايجاد كنند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات وارتباطات راديويي مهندس اصغريان مدير كل دفتر نظارت بر سرويس هاي فناوري اطلاعات ضمن بيان مطلب فوق گفت: به منظور شفاف سازي و اطلاع رساني در خصوص ظرفيت خطوط و تعرفه ارائه خدمات اينترنت پر سرعت با استفاده از فناوري ADSL توسط شركت هاي مجاز اظهار داشت : مبناي محاسبه ظرفيت يك خط ، حداكثر سرعت دانلود در حالت نرخ اشتراك 1 به 1 است و اپراتورها براي ارائه اين خدمات مطابق مصوبه كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات مجاز به اشتراك سرويس با نرخ حداكثر 1 به 10 مي باشند.

...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مطلب مربوط به سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوییه.

و انتهاش هم نوشته که:

مدير كل دفتر نظارت بر سرويس هاي فناوري اطلاعات در پايان اظهار داشت:در صورتيكه كاربران اين سرويس ها شكايتي در اين رابطه از اپراتورهاي خود داشته باشند با مراجعه به سايت سازمان cra.ir ، تماس تلفني ، نمابر و يا مكاتبه مي توانند شكايت خود را به سازمان منعكس نمايند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بچه ها سلام

یه چیز جدید قیمت هرگیگ 2600 هست نه 2500
    2500 بدون مالیاته

در ضمن هرکی میخاد اطلاعات پنل جدیدو بگیره زنگ بزنه دیتای ولیعصر

من زنگ زدم 2 سوت یوزر پس داد
    از 2030 آبی گرم نمیشه
    یه مشت کودنو گذاشتن اپراتور

خدا خیرشون نده
    ما که راضی نیستیم

11. این کاربر از bahar2bahar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Iesaha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

این 2030 دیگه شورشو در آورده اول زنگ می زنی بعد نیم ساعت جواب میدن مشکلو بهشون میگی بعدش میگن یه لحظه گوشی و قطع می کنن و بعدش که می خوای دوباره زنگ بزنی خودش خودکار قطع می کنه

راستی شما می تونید با کانکشن وصل بشید؟ من که هرکاری می کنم ارور 691 میده
    دقيقا براي من همين اتفاق افتاد.
    دفعه اول گفت شما 2 گيگ منفي داريد.درصورتي كه من 1 ماه اينترنت مخابرات گرفتم و از 7 گيگ 2 گيگ مصرف كردم.
    ميگفت الان به ما بدهكاري....
    بعدشم كه قطع كرد.

داره خودمونی میشه sss638's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •