تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 997 از 1298 اولاول ... 49789794798799399499599699799899910001001100710471097 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,961 به 9,970 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی 254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

اتفاقا در برخورد هایی که با پشتیبانی داشتم مخصوصا خانم ها هم روابط عمومی بهتری داشتند و هم اطلاعات کافی در مورد مشکلات احتمالی که پیش میاد البته در گذشته اینجوری نبوده... این نکته را هم در نظر داشته باشید پشتیبانی هیچ کاره خاصی نمیتوانید برای شما انجام بده با این افراد از نزدیک ارتباط داشتم واقعا در اوج محدودیت به سر میبرند اینم یک نوع سیاست های اشتباه مخابرات است...
    شاید برخوردشون خوب باشه ولی اطلاعتشون افتضاحه...همین امروز از طرف می پرسم سرعت دانلود شبانه چقدره؟ می گه نمی دونم ، تست نکردم!!

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

من همین کارو کردم ، همونجا یه فرم داد و من انصرافم رو نوشتم از طرح زرین...می خوام ببینم این طرح جدید رو که گرفتم ، وقتی منقضی شد اونجا طرح زرین اتوماتیک فعال میشه؟
    سرعت دانلود از چند تا چند هست؟
    اگر طرح زرین را انصراف دادید که بزودی از پنل شما حذف میشه...
    طرح جدید منقضی نمیشه تا وقتی که خود مخابرات از اون طرح به دلایلی نخواد استفاده کنه...اگر هم مثلا یک سال دیکر منقضی شد باید طرح جدید ثبت نام کنید.سرعت دانلود در حال حاضر قابل پیش بینی نیست اگر خطوط شما DLC نباشد و پورت روی 5مگ بسته شود با IDM سرعت 640 کیلوبایت بر ثانیه را دریافت میکنید.

3. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

اگر طرح زرین را انصراف دادید که بزودی از پنل شما حذف میشه...
    طرح جدید منقضی نمیشه تا وقتی که خود مخابرات از اون طرح به دلایلی نخواد استفاده کنه...اگر هم مثلا یک سال دیکر منقضی شد باید طرح جدید ثبت نام کنید.سرعت دانلود در حال حاضر قابل پیش بینی نیست اگر خطوط شما DLC نباشد و پورت روی 5مگ بسته شود با IDM سرعت 640 کیلوبایت بر ثانیه را دریافت میکنید.
    اتفاقا خط ما DLC هست! الان شما چه سرویسی استفاده می کنی؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

اتفاقا خط ما DLC هست! الان شما چه سرویسی استفاده می کنی؟
    اگر خوش بین باشی روی 3مگ بسته میشه در غیر اینصورت روی 2مگ بسته میشه که سرعت تا 240کیلوبایت بر ثانیه میره... منم طرح حرفه ایی ها را استفاده میکنم...

6. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت ESPSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اگر خوش بین باشی روی 3مگ بسته میشه در غیر اینصورت روی 2مگ بسته میشه که سرعت تا 240کیلوبایت بر ثانیه میره... منم طرح حرفه ایی ها را استفاده میکنم...
    درود بر شما
    سرعت طرح حرفه ای شما شبها بخصوص 9 به بعد چقدره ؟ البته منظورم روی Speedtest هست و سرور خارجی

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

درود بر شما
    سرعت طرح حرفه ای شما شبها بخصوص 9 به بعد چقدره ؟ البته منظورم روی Speedtest هست و سرور خارجی
    درود دوست عزیز...
    9به بعد اصلا قابل استفاده نیست و امکان باز کردن صفحه Speedtest وجود نداره فقط ساعت 1به بعد کیفیت سرویس مناسب میشه... فکر کنم شما مرکز مخابراتی استقلال باشید درسته؟

9. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت ESPSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

درود دوست عزیز...
    9به بعد اصلا قابل استفاده نیست و امکان باز کردن صفحه Speedtest وجود نداره فقط ساعت 1به بعد کیفیت سرویس مناسب میشه... فکر کنم شما مرکز مخابراتی استقلال باشید درسته؟
    درود و تشکر از پاسخ شما
    من مرکز شهید قندی هستم . و واقعا از 9 شب به بعد حتی پینگ گوگل هم همش تایم اوت میشه
    و دیگه بقیش هم مشخصه . ولی صبح تا ظهر عالیه . هم پینگ هم سرعت دانلود . دقیقا مشخصه که پهنای باند کم دارند
    من فقط بخاطر دانلود شبانه روی مخابرات هستم وگرنه 1 دقیقه هم نمیموندم .

11. این کاربر از ESPSV بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

درود و تشکر از پاسخ شما
    من مرکز شهید قندی هستم . و واقعا از 9 شب به بعد حتی پینگ گوگل هم همش تایم اوت میشه
    و دیگه بقیش هم مشخصه . ولی صبح تا ظهر عالیه . هم پینگ هم سرعت دانلود . دقیقا مشخصه که پهنای باند کم دارند
    من فقط بخاطر دانلود شبانه روی مخابرات هستم وگرنه 1 دقیقه هم نمیموندم .
    دقیقا همینطور هست که گفتید صبح تا حدود ساعت 1کیفیت مناسب است اما بقیه ساعت اصلا قابل استفاده نیست...
    تنها کاربرد سرویس های مخابرات فقط دانلود شبانه است... مخابرات خیلی اذیت میکنه یکی از دلایلش این هست که به درستی به بخش خصوصی واگذار نشده با تجهیزات فرسوده و زیر ساخت کاملا نامناسب برای همینه شرکت های خصوصی تحت فشار هستند و در یکسری موراد کاملا انحصاری عمل میکنه.

13. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

دانلود شبانه چقدر؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

سرعت داتلود روزانه و شبانه تفاوتی ندارد...

16. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •