تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 920 از 1298 اولاول ... 4208208709109169179189199209219229239249309701020 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,191 به 9,200 از 12974

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت ESPSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

شما کدام مرکز مخابراتی هستید ؟ چون کسی بجز شما فکر نکنم همچین سرویسی داشته باشه ؟
    مال من هم 10 مگه شبها بزور یه صفحه رو هم باز میکنه سرعتم هم با دانلود منیجر بیشستر از 200 نمیشه

تست سروی 10 مگ همین الان
    سرور داخلی-تهران

سرور خارجی-ایروان

داره خودمونی میشه pars207's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    شهر زیبای خدا

پيش فرض

دوستان من مودم مخابرات را گرفتم
    ولی نمیتونم یک مودم دیگه را رو خطم کانفیک کنم
    مشکل چیه؟
    ممکنه مودم را روی خط قفل کرده باشند؟
    Last edited by pars207; 03-01-2015 at 09:51.

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

دوستان من مودم مخابرات را گرفتم
    ولی نمیتونم یک مودم دیگه را رو خطم کانفیک کنم
    مشکل چیه؟
    ممکنه مودم را روی خط قفل کرده باشند؟
    بله به احتمال زیاد مک مودم رو قفل کردن فک کنم زنگ بزنین 2020 میتونن براتون صفرش کنن.

4. این کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

این حرفهای شما گویا ادامه دارد و تا من برخورد نکنم گویا مشکل شما حل نمی شود

1- برای چندمین بار بنده کارمند مخابرات نیستم، هیچگونه ارتباط استخدامی مابین بنده و مخابرات استان اصفهان وجود ندارد

2- مخابرات استان اصفهان بیش از 150،000 مشترک دارد اینکه معدود نفراتی مثل شما بخواهند مشکلات خودشان را به کل سرویس مخابرات تعمیم بدهند قطعاً امکان ناپذیر است

3- جهت اطلاع خودتان فقط نوشته یکی از کسانی که نام بردید را اینجا میگذارم
    طرح حرقه (10 مگ):1 مگابایت بر ثانیه که میشه 18 گیگ از سرور های داخلی دانلود کرد یا 10 - 15 گیگ از سرور های خارجی
    طرح کمپین 2 مگ:370 کیلوبایت که میشه تقریبا 7.5 گیگ دانلود کرد باهاش
    4- اگر شما و یا دیگر بزرگواران مشکل دارید راه حلش صحبت با پشتیبانی 2020 است و نه فحاشی و تهمت زدن ، این کارهایی که میکنید طبق مرامنامه همین انجمن قابل پیگیری قضایی است.

5- بارها پیش آمده که کیفیت سرویس مخابرات من بد شده و من هم گفتم ، مثل همین الان که سرعتم این است

امیدوارم از تهمت پراکنی دست بردارید و به دنبال حل مشکلتان از طریق منطقی باشید ، اگر مشکلتان حل نشد ، آنوقت هم می توانید از سرویس دهنده دیگری سرویس بگیرید

تو همین چندصفحه اخیر من و سینا و mohsen19x و shahin031 و zxzxcvcv تست سرعتامونا گذاشتیم و دیدید که مشکل داشت و فقط مال شما درست بود ))) عجیبه ها !!!! میگه مال خودتو فقط میبینی !!!!
    سرعت دانلود هم درست باشه بزرگترین مشکل که همون packet loss هست همچنان سرجاشه و احمق های مخابرات هیچ تلاشی برای رفع این مشکل نمیکنند و نخواهند کرد

من که 2 تا خط دارم و یکیشو دارم تخلیه میکنم از یه شرکت دیگه بگیرم و و یکیشو نگه میدارم ببینم این مخابرات دزززززززززززززد بالاخره کیفیت اینترنتشو درست میکنه یا نه!!!!

کلا اینترنت خودش درسته میگه مخابرات عالیه بعد اینترنت من و چندنفر دیگه که مشکل داره رو نمیبینه و نمیخواد قبول کنه مشکل نداره !!!!! البته حق داری ما هم برای یه شرکت کار میکردیم سنگشو به سینه میزدیم . lol

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    فولادشهر

پيش فرض

1- برای چندمین بار بنده کارمند مخابرات نیستم، هیچگونه ارتباط استخدامی مابین بنده و مخابرات استان اصفهان وجود ندارد

2- مخابرات استان اصفهان بیش از 150،000 مشترک دارد اینکه معدود نفراتی مثل شما بخواهند مشکلات خودشان را به کل سرویس مخابرات تعمیم بدهند قطعاً امکان ناپذیر است

3- جهت اطلاع خودتان فقط نوشته یکی از کسانی که نام بردید را اینجا میگذارم

4- اگر شما و یا دیگر بزرگواران مشکل دارید راه حلش صحبت با پشتیبانی 2020 است و نه فحاشی و تهمت زدن ، این کارهایی که میکنید طبق مرامنامه همین انجمن قابل پیگیری قضایی است.

5- بارها پیش آمده که کیفیت سرویس مخابرات من بد شده و من هم گفتم ، مثل همین الان که سرعتم این است

امیدوارم از تهمت پراکنی دست بردارید و به دنبال حل مشکلتان از طریق منطقی باشید ، اگر مشکلتان حل نشد ، آنوقت هم می توانید از سرویس دهنده دیگری سرویس بگیرید
    من دقیقا نمیدونم صحبتم کجاش بد بوده اینجوری شما جبهه گرفتید؟
    من میگم شما یا مسیرتون فرق داره یا با بچه های بالا در ارتباط هستید که امکان تغییر BGP رو دارن.
    با این حال اگر فکر میکنید صحبت های من تهمته یا توهینه من دیگه صحبتی با شما ندارم و قضاوت رو به عهده دوستان میزارم.....

7. این کاربر از *سینا* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

خودتون رو عصبانی نکنین مخابرات 80 درصد کاربراش ناراضین تو کل کشور من خودم کرمان فقط به خاطر اینکه دانلود شبانه رو محدود نمیکنه گرفتم.وگرنه مخابرات خیلی نوسان داره.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من دقیقا نمیدونم صحبتم کجاش بد بوده اینجوری شما جبهه گرفتید؟
    من میگم شما یا مسیرتون فرق داره یا با بچه های بالا در ارتباط هستید که امکان تغییر BGP رو دارن.
    با این حال اگر فکر میکنید صحبت های من تهمته یا توهینه من دیگه صحبتی با شما ندارم و قضاوت رو به عهده دوستان میزارم.....
    فکر میکنم کاملاً مشخص است که روی صحبت من با آقای hossein_0907 است نه با جنابعالی
    در ضمن هیچکسی نمی تواند مسیر BGP را برای یکنفر یا یک IP عوض کند
    اصولاً از نظر فنی فقط می شود مسیر BGP را برای یک 24/ یا 256 IP عوض کرد که آن هم در مخابرات امکان ندارد چون IP ها را بصورت گروهی BGP کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    فولادشهر

پيش فرض

فمر میکنم کاملاً مشخص است که روی صحبت من با آقای hossein_0907 است نه با جنابعالی
    این دو قسمت به نظر میرسه به صحبت های من هم مربوط میشه.

با این حال بحث اینجا فایده ای نداره و به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم حتما با 2020 و اگر شماره ای دیگری دارن تماس بگیرن و مشکل پکت لاست رو اطلاع بدن
    پ.ن. در مورد سرعت اگر بحث کنید فایده ای نخواهد داشت این موضوع رو حتما در نظر داشته باشید....

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

مخابرات استان اصفهان بیش از 150،000 مشترک دارد اینکه معدود نفراتی مثل شما بخواهند مشکلات خودشان را به کل سرویس مخابرات تعمیم بدهند قطعاً امکان ناپذیر است
    دوست عزیز شما داری مغلطه می کنی ! شما از کجا میدونی این همه مشترک مشکل ندارن ؟ثانیا شما بدون مدرک یا سندی میای میگی که مشکل از سمت شماست نه مخابرات
    شما از کجا میدونی مشکلات از طرف ماست ؟چرا شما اینهمه از مخابرات طرفداری بیجا و بیهوده میکنی ؟
    مسئولین مخابرات خودشون قبول دارن این مشکلات رو بعد شما میای میگی که مشکلی نداره مخابرات ؟ واقعا که!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

مخابرات اوايل افتضاح به معناي واقعي بود، هم بشتيباني هم سرويس، واي به روزي كه يه مشكل داشتي بايد 1 ساعت انتظار ميكشيدي تا يكي جواب بده يا اخر سر قطع ميشد. با افزايش كارمندان و جو رقابتي باعث شد مخابرات به فكر سلطه اينترنت بيوفته و بجاي اينكه حق امتياز بده به ساير شركت ها خودش سود ببره. تا حدي موفق بود، اوايل كسي اينترنت مخابرات را نميشناخت، بعضا افرادي مثل ما كه مجبوري به خاطر خطوط فيبر نوري سرويس داشته باشيم از روي اجبار مجبور بوديم از مخابرات سرويس تهييه كنيم، مخابرات با كاهش قيمت ها و تعرفه ترافيك اضافه و همجنين افزايش سرعت باعث تعطيلي خيلي از شركت ها شد. مخابرات كلا به خاطر دولتي بودنش نتونست اعتماد جلب كنه و در كل فعلا واقعا افتضاح سرويس هاش اما اينو ميدونم مخابرات نسبت به مخابرات 2-3 سال قبل خيلي بيشرفت داشته

13. این کاربر از sa@te بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •