تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 689 از 1298 اولاول ... 1895896396796856866876886896906916926936997397891189 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,881 به 6,890 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

والا من هنوز نمیتونم و نفهمیدم چجوری از توی این سایت احمقانه میشه حجم مصرفی رو در ساعت دلخواه پیدا کرد!
    سلام

داداش منم همین مشکل دارم نمی دونم چیکار کنم ؟؟؟؟
    پنل که نیست اشغاله والا پنل قبلی یادش بخیر خیلی بهتر بود
    برنامه نویسش کی بوده نمیدونم ولی باید بهش جایزه خلاقیت بدن
    چی تو ذهنش میگذشته که اینجوری کد نویسی کرده خدا میدونه

سلام دوستان!!!
    من سه ماه پیش ثبت نام کردم و هفته بعدش هم اینترنتم وصل شد.
    حدودا یک ماه و چند روز پیش رفتم تو یه سایتش و شارژ کردم,همون موقع هم رمزمو رو عوض کردم...
    الآن که میخوام دوباره برم شارژ کنم ارور میده که نام کاربری یا رمز عبور اشتباهه!!
    ایمیلم رو هم بهش قبلا داده بودم,الآن که میرم تو بخشه یاد آوری رمز عبور شناسه سرویس میخواد!کسی میدونه این شناسه چیه؟برایشماره مشتری باید شمارمو بدون صفر بنویسم؟!نام کاربری هم همون شماره کارت ملیه دیگه,نه؟!
    اگه میشه یه نفر بهم توضیح بده!خیلی متشکر میشم...

بهترین کار این هست که زنگ بزنی 2020 (با همون شماره ای که اینترنت داری) و ازشون نام کاربری و رمز رو بگیری
    اون قسمت یاداوری رمز عبور رو من تست کردم کار نمیکرد
    اما به ترتیب:
    نام کاربری: میشه همون نام کاربری که میخوای باهاش وارد پنل بشی
    شماره مشتری: وارد پنل که بشی اون بالاش شماره مشتری رو نوشته(کنارش هم نام و فامیل رو نوشته و فکر کنم کد ملی هم هست)
    شناسه سرویس: میشه همون یوزر نیمی که برا خطت گرفتی و توی مودم سیو کردی (یا اگه کانکشن داری توی کانکشن وارد میکنی)

با همه این توضیحات من یه بار تست کردم جواب نداد

دوستان کجا باید بریم واسه ثبت نام طرح بهار؟؟؟
    ثبت نام طرح بهار اینترنتی هست
    برو به ادرس زیر:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه قبلا ازشون سرویس داشتی که برو قسمت رزرو ولی اگه بار اولت هست برو قسمت ثبت نام و مراحل رو که انجام دادی اخرش یه شماره مشتری بهت میده حالا با اون برو قسمت رزرو
    (اصلاعاتی که توی ثبت نام وارد میکنی رو همش رو یه جا داشته باش ممکنه بعدا کاریش داشته باشی

2. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    از کجا میشه فهمید که خط فیبر نوری هست یا نه؟
    سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه mamad24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام
    از کجا میشه فهمید که خط فیبر نوری هست یا نه؟
    سپاس
    سلام
    زنگ بزنید پشتیبانی بهتون میگه موقع رزرو طرح هم وقتی امکان سنجی میکنه که میتونیم طرح رو برداریم یا نه نوع خط رو نشون میده. از رو پیش شماره هم میشه فهمید که من اطلاع ندارم.

5. 3 کاربر از mamad24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

قبضی که از دفاتر خدماتی میگیری چیز خاصی نداره فقط شناسه قبض و پرداخت داره و به درد این کار نمیخوره
    شما که رفتی خرازی بهشون میگفتی توزیع رو نداری خودشون میتونستن بهت بدن (حالا یا مستقیم تو سیستم خودشون داشتن یا راهنماییت میکردن کدوم قسمت بری تا ازشون بگیری)
    اما الان باشو برو امور مشترکین مخابرات منطقه خودتون و درخواست قبض کن (دقت کن اونجا قض رایگان هست و مثل دفاتر نیست که پول بگیرن) همون وقتی هم نگاه کن شماره توزیع رو داشته باشه که اگه نداشت بهشون بگی تا بهت بدن (ولی از اونا که بگیری داره چون من تازگی رفتم گرفتم داشت)
    میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟ امور مشترکین دیگه کجاست ؟ همون مرکز مخابراتیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    زنگ بزنید پشتیبانی بهتون میگه موقع رزرو طرح هم وقتی امکان سنجی میکنه که میتونیم طرح رو برداریم یا نه نوع خط رو نشون میده. از رو پیش شماره هم میشه فهمید که من اطلاع ندارم.
    من با مرکز ولیعصر تماس گرفتم و گفتن خط فیبر نوری نیست و گفت براتون 10 مگ قابل استفاده خواهد بود , موقع رزرو سرویس هم زد DSLAM,برای فیبر نوری چی میزنه؟
    .الان زرین دارم , چند روز پیش طرح بهاری رو پولش رو دادم اما هنوز خبری نیست گفت برای تحویل سرویس شرکت باهاتون تماس میگیره
    ممنون
    Last edited by amfa; 07-05-2014 at 18:50.

8. این کاربر از amfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mamad24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

من با مرکز ولیعصر تماس گرفتم و گفتن خط فیبر نوری نیست و گفت براتون 10 مگ قابل استفاده خواهد بود , موقع رزرو سرویس هم زد DSLAM,برای فیبر نوری چی میزنه؟
    .الان زرین دارم , چند روز پیش طرح بهاری رو پولش رو دادم اما هنوز خبری نیست گفت برای تحویل سرویس شرکت باهاتون تماس میگیره
    ممنون
    باسه فیبر نوری مینویسه dlc.
    وقتی سرویستون فعال شد از اسپید تست یه تست بگیرید بزارید اینجا که ببینیم مخابرات به کسی واقعآ 10 مگ میده یا نه. ممنون

10. این کاربر از mamad24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟ امور مشترکین دیگه کجاست ؟ همون مرکز مخابراتیه؟
    شما یا زنگ بزن مخابرات منطقتون و بگید قسمت امور مشترکین رو میخوام یا حضوری برو مخابرات منطقتون بپرسید قسمت امور مشترکین کجاست

ممنون
    اگه الان زرین داری و طرح بهاری رو انتخاب کردی دیگه چی میخوای؟ الان میتونی استفاده کنی
    برو داخل پنلت در قسمت سرویس ها اونجا سرویس بهاری رو نگاه کنی جلوش یوزر نیم رو نوشته توی اون قسمت هم برو قسمت تغییر رمز و یه رمز بهش بده دیگه بعدش میتونی استفاده کنی
    فقط یه چیزی وارد پنل که میشی و سرویس بهاری رو انتخاب میکنی علامت تیک سبز داره یا اخطار قرمز؟
    اگه عکس بزاری از داخل پنل بهت میگم باید چیکار کنی(البته اگه اخطار قرمز باشه نمیشه کاری کرد

12. 2 کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

جلوی حساب تیک سبزه
    اما جلوی بهاری اخطار قرمزه و روش که نشانگر موس رو نگه داری میزنه سرویس غیر فعاله یا مدت اعتبار آن تمام شده
    اما زرین تیک سبزه

14. این کاربر از amfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

پس نمیشه کاریش کرد و باید صبر کنی

16. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sherlock_Holmes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آقا دقیقا کجای این پنل میشه مصرف رو دید؟

Sent from my HTC Wildfire S using Tapatalk 2
    Last edited by sherlock_Holmes; 07-05-2014 at 20:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •