تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 501 از 1298 اولاول ... 4014514914974984995005015025035045055115516011001 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 12973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اون شمارش 5552030 هست(روبروی شیرین چشمه)
    برا اون اضافه کردن خط من یه شماره از 118 گرفتم مروبط به مرکز مخابرات امیرکبیر بود بهشون گفتم تا درست شد
    شمارش یادم نیت خودت زنگ بزن 118 بگو مرکز مخابرات امیرکبیر بعد که شماره بهت داد بهشون بگو بخش اینترنت احتمالا یه شماره بهت میده (برا من یه شماره داد) به همون زنگ بزن مشکلت رو بگو و پیگیر باش
    ضمنا شاید این چند روز نشه کاری کرد با توجه به اینکه ایام نیمه تعطیل هست اگه دیدی فایده نداره و کسی نیست جواب بده بزار بعد از تعطیلات
    شماره رو گیر نیوردی پ.خ کن بهم بگو شاید گشتم پیدا کردم ولی زنگ بزنی بهت میدن

2. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه adslali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اون شمارش 5552030 هست(روبروی شیرین چشمه)
    برا اون اضافه کردن خط من یه شماره از 118 گرفتم مروبط به مرکز مخابرات امیرکبیر بود بهشون گفتم تا درست شد
    شمارش یادم نیت خودت زنگ بزن 118 بگو مرکز مخابرات امیرکبیر بعد که شماره بهت داد بهشون بگو بخش اینترنت احتمالا یه شماره بهت میده (برا من یه شماره داد) به همون زنگ بزن مشکلت رو بگو و پیگیر باش
    ضمنا شاید این چند روز نشه کاری کرد با توجه به اینکه ایام نیمه تعطیل هست اگه دیدی فایده نداره و کسی نیست جواب بده بزار بعد از تعطیلات
    شماره رو گیر نیوردی پ.خ کن بهم بگو شاید گشتم پیدا کردم ولی زنگ بزنی بهت میدن
    برادر عزيز بايت راهنمايي ها ممنون...
    ولي هنوز ي خورده ميترسم اين طرح رو بردارم چون مدت ش طولاني هست و ممكنه بعدا سرعت سرويس ش پايين بياد ...
    به خاطر همين ميخواستم بپرسم شما يا كسي رو سراغ نداريد تو كاشون از سرويس برنا يا مهارت استفاده كرده باشند ؟؟
    من ي شماره از مخابرات امير كبير از مسئول اينترنت ش دارم مال 3 سال پيشه 5333331 ; اين نبود ؟ حالا شما بازم اگه تونستي پيدا كن دمت گرم

پروفشنال FC.Barcelona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

هدیه نوروزی هم که ندادن
    پشتیبانی هم که صفر!
    میخوام جمع اوری کنم یکی یه جواب درست نداد باید چیکار کنم!
    رفتم مخابرات گفت باید فرم پر کنی! برو بعد از عید بیا!(اواخر اسفند بود)

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

برادر عزيز بايت راهنمايي ها ممنون...
    ولي هنوز ي خورده ميترسم اين طرح رو بردارم چون مدت ش طولاني هست و ممكنه بعدا سرعت سرويس ش پايين بياد ...
    به خاطر همين ميخواستم بپرسم شما يا كسي رو سراغ نداريد تو كاشون از سرويس برنا يا مهارت استفاده كرده باشند ؟؟
    من ي شماره از مخابرات امير كبير از مسئول اينترنت ش دارم مال 3 سال پيشه 5333331 ; اين نبود ؟ حالا شما بازم اگه تونستي پيدا كن دمت گرم
    نه کسی که از اونا استفاده کرده سراغ ندارم اما اگه قرار باشه سرعت رو بیارن پایین برا این دو طرح هم احتمالش هست دیگه چه فرقی میکنه؟
    تازه این طرح نوروزی سراسری هست و اعتبارش بیشتر هست ضمن اینکه سرعت فیکس بهت میدن ولی تو طرح برنا یا مهارت گفتن بالاترین سرعت ممکن بعد وقتی بیاد پایین میگن فعلا بالاترین سرعت ممکن همین هست
    شماره این بود 5338000 ضمنا این شماره هم مربوط به adsl هست 4451112 ولی من با همون اولی تماس گرفتم

هدیه نوروزی هم که ندادن
    پشتیبانی هم که صفر!
    میخوام جمع اوری کنم یکی یه جواب درست نداد باید چیکار کنم!
    رفتم مخابرات گفت باید فرم پر کنی! برو بعد از عید بیا!(اواخر اسفند بود)
    والا اینجا هیچ کس جمع اوری نکرده و خبر نداره هیچ جای سایت هم هیچی ننوشته فکر کنم از هر کدوم از مسئولینش هم بپرسی ندونن
    ضمنا جدایی از این طرحهای نوروزی اگه خط فیبر نوری نیست چه لزومی داره از مخابرات بگیری برو شرکت های خصوصی ولی اگه خط فیبر نوری داری و شرکت دیگه نمیده مثل اکثر بچه های اینجا خوب چون اتخاب دیگه ای نداری باید بسوزی و بسازی
    ولی الان این طرح نوروزی که اعلام کردن بد نیست

6. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان عزیز من یه مدت طولانی هست منتظرم پورت خالی پیدا بشه که هنوز که هنوزه خالی نشده و همچنان مینویسه منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد.
    راهی چاره ای کسی سراغ نداره؟
    از یه شرکت دیگه مثلا یا گرفتن یه خط تلفن جدید؟!
    خط تلفن جدید بگیرم فایده داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اگه بخواهی از سرویس طرح جشنواره نوروزی 128 4 گیگ انصراف بدی چقدر باید جریمه پرداخت کنی؟

کسی خبرداره؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان عزیز من یه مدت طولانی هست منتظرم پورت خالی پیدا بشه که هنوز که هنوزه خالی نشده و همچنان مینویسه منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد.
    راهی چاره ای کسی سراغ نداره؟
    از یه شرکت دیگه مثلا یا گرفتن یه خط تلفن جدید؟!
    خط تلفن جدید بگیرم فایده داره؟
    خط جدید هم بگیری چون توی همون قسمت هستی دوباره فرقی نمیکنه و همین رو بهت میگن
    به نظر من اینا وقتی میگن خط پر هست بازم چند تا جای خالی وجود داره باید بری اونجا سمج بشی تا بهت بدن مگر اینکه اون چند تایی که نگه میدارن رو از شانس بدت به یه سری افرادی که قبل از شما اومدن و سمج شدن (یا پارتی داشتن) داده باشن و هیچ خطی نباشه
    دوست خودم شرکت بیمه زده بود و میخواست اینترنت بگیره همین رو بهش میگفتن حضوری رفت و گفت که دفتر داره و نیاز داره مدارک هم نشون داد بهش دادن

اگه بخواهی از سرویس طرح جشنواره نوروزی 128 4 گیگ انصراف بدی چقدر باید جریمه پرداخت کنی؟

کسی خبرداره؟

چیزی که تو قرارداد نوشته (چند پست بالاتر لینک دانلودش رو گذاشتم) این هست که باید نصف مدت باقی مونده از قرارداد رو بدی حالا چطوری و به کجا باید مراجعه کنی معلوم نیست

10. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ipo

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

شرایط انصراف از طرح زرین چه جوری هستش؟!

اون هم شامل جریمه میشه؟!

داره خودمونی میشه adslali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

هم طرح نوروزي و هم طرح برنا و مهارت از پنلم حذف شده !!!
    برا كسي اينجوري هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

شرایط انصراف از طرح زرین چه جوری هستش؟!

اون هم شامل جریمه میشه؟!
    فکر نکنم چون چیزی دربارش ننوشته اند و کلا ماهانه هست

14. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •